Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy mondjam el anyámnak?

Hogy mondjam el anyámnak?

Figyelt kérdés

Azt hiszem fitymaszűkületem van...Ez főleg merev állapotban gáz, fájdalmas stb. El kéne mennem orvoshoz azt hiszem. De nem tudom, hogyan szóljak erről anyámnak, mit mondjak? Tudja ő egyáltalán, hogy mi az a makk, meg fitymafék stb.? (Jó tudom, nem buta, de NŐ.)És, ha azt kéri, hogy mutassam meg?! (apám nincs, gondolom ez nyílvánvaló volt)

14F


2010. okt. 11. 19:18
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
Mert nem merem. Nem vagyok jó kapcsolatban a szüleimmel, ilyen dologról soha, de SOHA nem beszéltem velük. Szégyellem ezt az egészet, tudom, hogy nem kellene, mert olvastam már, de akkor is :S Nem akarom, hogy megtudja anyám vagy az öcsém(igazán azt akarom, hogy senki ne tudja meg :S), meg ugye ezt műteni kell :S Rosszul vagyok, ha rágondolom erre az egészre... Így meg nem merek ismerkedni sem annyira lányokkal, mert hát ha oda kerülünk, akkor...így itt vagyok 17 évesen, és barátnőm sem volt soha, semmi ilyen dolog nem volt velem...Na, jó, abbahagyom, mert már így is elég szánalmas vagyok :P
2010. okt. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:
Hát megértelek...igazából én azért is akarok dokihoz menni, ha később szexre kerülne a sor, akkor képes legyek rá rendesen. Te voltál már orvosnál? Mert azért gondolom dokihoz el lehet menni egyedül is, mégha megműteni nem műtenek meg szülői engedély nélkül, amíg kiskorú vagy. Mert én már annak is örülnék, ha elmennék dokihoz, és legalább tisztában lennék azzal, hogy mi van a dákómmal...
2010. okt. 11. 20:25
 13/57 anonim ***** válasza:

elég szánik vagytok fiúk, hogy féltek egy két perces 'műtéttől', ami aztán pár nap alatt teljesen begyógyul. az isten szerelmére, legyetek már 'férfiak', és szedjétek össze magatokat, orvoshoz menni normális, és aki emiatt nem csajozik, az LÚZER.


ijesztgetés nélkül pedig annyi, hogy egy nagyon jó barátomnak, még kisiskolás korában volt ilyen, de aztán annyira begyulladt, vagy mittomén mi történt, hogy a sürgősségin műtötték meg, és a doki azt mondta neki, hogy még pár napot vár, és az egészet lenyasszonytották volna a tövéből, mert elhalt volna a szöveg...

2010. okt. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
ja, és ez legyen a legnagyobb gondotok az életben, mert ez aztán tényleg a semmiség kategóriába tatozik.
2010. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 A kérdező kommentje:

Én nem félek a műtéttől, sem az orvostól, én lennék a legboldogabb, ha ezt négyszemközt a dokival el lehetne intézni. Szimplán csak nem akarom anyámat beavatni, és nem akarok vele orvoshoz menni, pedig nélküle nem lehet ezt végre hajtani. Azt meg simán kinézem bármelyik dokiból, hogy 13 évesen és 10 hónaposan (szal csak majdnem 14) az anyám előtt fog vizsgálgatni, meg merevedésről kérdezni stb.

Gondolom te csaj vagy...elmennél apáddal nőgyógyászhoz? Hogy "ott" nézegessen? Gondolom nem.

2010. okt. 11. 20:57
 16/57 anonim ***** válasza:

hát, 13 évesen elmentem volna, de valószínűleg megkértem volna, hogy ő most menjen ki, amíg megvizsgálnak, bár szerintem ő ezt magától tudta volna.

te is megkérheted anyukádat, hogy legyen diszkrét, és ha úgy tetszik, meg is makacsolhatod magad.

mellesleg nem hinném, hogy bármelyik orvos az anyukád jelenlétében akar vizsgálgatni.

anyukádnak is megmondhatod, hogy segíteni kell, de ugyanakkor előre megkéred, hogy majd amikor jön ez a rész, akkor fáradjon ki. nem értem, ezen mi olyan bonyolult... nem lehet, hogy csak kifogásokat keresel?

egyébként már lassan kamasz vagy, önálló akaratod van, jogaid és kötelességeid vannak... semmi mást nem kell tenni, ha az anyukád akaratoskodik, mint a sarkadra állni. az elején, ha makacs, nehezen fogja megemészteni, de mindenképp meg fogja.

ezen mindannyian átmegyünk, a szülőkről le kell vállni.

felnőttél, nem vagy már kisgyerek, tessék határozottan viselkedni!


a tizenhét éves fiúnak meg azt üzenem, hogy példát vehet rólad, mert benned legalább a szándék megvan... istenem, mi lesz az életben azzal, aki a világ legegyszerűbb műtétére se mer elmenni :(

2010. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:
Köszi, hát előbb-utóbb ez lesz. Anyám amúgy nagyon makacs, és akaratos, szvsz határozott jellem, nem könnyű lepattintani. Egyedül nevel engem, két hugomat, meg a nővéremet, szal sajnsa muszály ilyen keménynek lennie az élet elég sok területén. Ezért is tartok ettől. Mert ő az a atípus, hogyha rámordítana, hogy márpedig toljam le a gatyámat, akkor ott apelláta nincs. Főleg, ha ráparázik arra, hogy valami betegségem lehet. Én meg sztem elég jól fejlett vagyok koromhoz képest.
2010. okt. 11. 21:10
 18/57 anonim ***** válasza:

az én anyám is ilyen, ne aggódj. semmi mást nem tehetsz,mint hogy higgadtan közlöd vele, hogy márpedig itt senki sem tol le semmit, amíg ő itt van. tudom, még nehéz elképzelni ezt, de MINDEN szülő túlteszi ezen magát.

a legjobb, ha előre megmondod neki, hogy négyszemközt akarsz maradni az orvossal.

ő egyébként sem szükséges a vizsgálathoz.

nehéz az embernek a sarkára állnia, főképp az ilyen makacs és akaratos szülőkkel szemben, igazából ő sokkal többet árthat, mint amennyit használ, ezzel a hozzállással. minél hamarabb önállósodsz, annál könnyebb lesz később... hidd el nekem, megéri az a kis kellemetlenség. nem kell rögtön persze mindent akarni, legyél fokozatos, de tűzd ki azt célnak, hogy önálló leszel... különben még 30 évesen is anyád fogja mosni az alsógatyáidat, az pedig sokkal cikibb, mint amennyire kényemes : ))

2010. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
na elmondtad? mi lett?
2010. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Elmondtam, ja.:-) Kb. így. Figyelj, anyu! Nem volt nekem kiskoromban fitymaszűkületem vagy ilyesmi? Válasz: nem, miért? Mert most azt hiszem, az van. Válasz: miből gondolod? Hát, mert nem mindig tudom rendesen tisztán tartani, meg hasonlók. Válasz: Jól van kisfiam, akkor elmész a gyerekorvoshoz, és kérsz beutalót urulógushoz.

..............

Ennyi. Hát legalább a merevedés nem került szóba, és nem akarta megnézni. Aztán, hogy a szakorvoshoz eljön-e vele, erre nem tértünk ki. De gondolom igen, mert még nem vagyok 14. Meg aztán, hogy holnap a körzeti meg akarja-e nézni...pasz. Remélem csak ír egy beutalót.

2010. okt. 12. 18:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!