Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy mondjam el anyámnak?

Hogy mondjam el anyámnak?

Figyelt kérdés

Azt hiszem fitymaszűkületem van...Ez főleg merev állapotban gáz, fájdalmas stb. El kéne mennem orvoshoz azt hiszem. De nem tudom, hogyan szóljak erről anyámnak, mit mondjak? Tudja ő egyáltalán, hogy mi az a makk, meg fitymafék stb.? (Jó tudom, nem buta, de NŐ.)És, ha azt kéri, hogy mutassam meg?! (apám nincs, gondolom ez nyílvánvaló volt)

14F


2010. okt. 11. 19:18
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal nincs baj,ha meghallotta az lett volna ciki,ha lát közben,de mivel volt paraván így tök normálisan zajlott a dolog.De azt nem értem mi köze ahhoz az orvosnak hogy valaki maszturbál vagy sem.Ezt már más orvosok is nyilatkozták,hogy ez igazából nem lényeges,meg semmi köze a dolognak hozzá.Ezzel csak cikibe hozzák az embert.De akkor legalább jól zajlott minden.Ügyes voltál.


Majd írd le mi volt műtét után,meg hogyan zajlott a műtét,vizsgálat stb.Lehet a 17 éves sorstársad is elolvassa és bátorságot merít a dologból és talán lépni mer,már csak ezért is.

2010. okt. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
1 gond van ezzel.. hogy idegeneknek írogatod a problémáidat mint a saját szüleidnek?
2010. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
ez nem róla árulkodik, hanem az anyukájáról...
2010. okt. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi gond,hogy ha előbb itt információkat és tanácsokat kér,keress.


Mért árulkodna az anyjáról,egyébként az ő korában én is teljesen ismeretlennek könnyebben elmondtam mi van,mint az ősőknek,mert alapjában nem tudnak csöndbe maradni és sokszor mindjárt a nagyszülőket beavatják,azok meg a másik gyereküket,szóval a nagybátyit,néni nem kell ehhez gondnak lenni,nekem mindenki tudta okés lány vagyok,hogy 11 évesen megjött a mensim,azért elég rosszul érintett akkor,mi köze már hozzá nekik.Van hogy a gyereküket érintő probémákat megbeszélik a kollégákkal,az is ciki tud lenni,pl az anyám egyik kolleginája elmesélte annó hogy sajna a gyereke még 9 évesen is bepisilt,na most a gyerek meg megtudta és nagyon rosszul érezte magát,nem gondolkodnak hogy a gyereket milyen cikibe tudják hozzni,sajna a gyerek tőlem tudta meg,mert nagy haverók voltunk én meg tőle hogy az össze kollegina tudja hogy nagylány vagyok.Nem gondolkodnak,előjön egy téma és már megbeszélnek mindent és akaratlanul is az emberről elmondanak olyan dolgokat,amihez a másiknak,senkinek semmi köze.


Én a nőgyógyászati vizsgálatot is itt kerestem meg,mi és hogyan zajlik,mert úgy se modják el hogy pontosan majd mire is számítoson később az ember,szépítenek meg minden,szóval néha jobb itt körbe nézni és infokat szerezni.


Szerintem senkiről nem árulkodott az a dolog hogy itt tette fel a kérdését,már csak azért is mert ő az egyetlen férfi már ha mondhatom ezt jelképesen a házban.

2010. okt. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:

Halisztok!


@ KÉRDEZŐ:

Örülök, hogy minden -- úgy néz ki -- jól alakul veled, és elég le7 1xű bemetszéssel orvosolni a problémádat.

Arra kérnélek meg, hogy a tapasztalataidat oszd meg velem a bemetszést illetően, ill. arra lennék még kíváncsi, hogy a kórházban mely orvos végzi a beavatkozást?


Számomra a te tapasztalataid azért lennének fontosak... mert manapság örül7 az a valaki, akinek a fitymáját csak plasztikázzák, és nem lemetszik, és glom belátod,... ahogy a 17 éves srác is bizonyítja,... nem kevesen vagytok ti fitymaszűkületes segélykérők. Rengetegen vagytok, és manapság egy önzetlen infó nagyon nagy jelentőséggel bír. Ahogyan a sulidokik esetében is eltérőek a vizsgálati procedúrák, úgy kórházanként, de még orvosonként is eltérőek a vizsgálati ill. kezelési módszerek, műtéti eljárások.


Ezért kérem az együttműködésedet ebben a dologban! Rajtad kívül sokan várnak még segítségre... közöttük vannak olyanok is, akik tőlem kérnek tanácsot hová, kihez menjenek!?

Örülnék, ha megtisztelnél a tapasztalataiddal ill. annak előzményeivel. Légy szíves vedd fel velem a kapcsolatot >>priviben!



* * *

A 17 éves srácnak azt üzenném... hogy nekem ugyan nem ilyen problémám volt, mint neked ill. nektek a Kérdezőével, azonban idén nekem is sikerült egy elég régi gátlásomon felülkerekednem, amit siker koronázott: ennek köszön7ően megvalósítottam életem eddigi legnagyobb álmát, ehhez mindössze annyit kellett tennem, hogy akkor, amikor a lelkem azt súgta... "MOST NEM KÉNE!", "HA MEGTESZED, GÁZ LESZ!" akkor azt mondogattam magamban, hogy "AKKOR IS SIKERÜLNI FOG!" & "MEGCSINÁLOM!".

Ez is tixtára olyan, mint a korai magömlés kezelése, csak pont fordítva műxik a dolog lelki oldala: Itt a kritikus pontnál NEM VISSZAFOGNI kell magadat, hanem kinyomni, kipréselni magadból a problémádat!

Először írtó xar lesz,... úgy érzed majd,... hogy ég a pofád..., (lefogadom, először a Kérdező is így érzett,) de tökmindegy milyen a kapcsolatod a szüleiddel... az ő fiúk vagy... nem fognak kiröhögni, ellenben segítenek. Ha súlyos a problémád, akkor sem feltétlenül kell Teljesen KörülMetélni (TKM-elni). Ha jó orvost fogsz ki egy lega normális színvonalú kórházban... akkor ezt elkerül7ed. :-)

De azt ne feledd... a saját tapasztalatom mondatja velem:

"BÁTRAKÉ A SZERENCSE, AKI MER AZ NYER!"


Ha félelmeid, önbizalomproblémáid vannak... azon is le7 segíteni... erre szoktam azt mondani,... gyere, beszéljük át... beszéljünk róla! Írj >>privit, és SkyPE-on/MSN-en megbeszél7jük, ha szeretnéd! :-)



* * *

Epilógusnak annyi, hogy a dokik nem szoktak rákérdezni általában az önkielégítési szokásokra. Ha mégis rákérdeznének, azt azért tudnotok kell, hogy a fitymatágító gyakorlatoknak és az önkielégítésnek azonos az alapja, csak céljában különbözik, tehát a doki a fityma hátrahúzhatóságára kíváncsi.

A kérdésre mindenképpen válaszolj, (az a TE érdeked,) azonban ha azt akarod, hogy a válaszadás a legkisebb kellemetlenséggel járjon, akkor mondd azt legközelebb, például hogy...:

-- Igen, hátra szoktam húzni, és hátrajön! ...vagy...

-- Nos, az igaz, hogy rendszeresen hátra próbálom húzni, de merev/félmerev állapotban nem megy teljesen hátra, csak makkom tetejéig/feléig/aljáig megy!

...Ha ezek közül válaszolod vmeiket a saját szájízedre fordítva, nem kell emiatt pironkodnod, mert ezzel voltaképpen SEMMIT nem árulsz el a maszturbálási szokásaidról, uakkor a valóságot mondod, nem hazudsz.


Ha meg kell mutatnod orvosnak, sulidokinak vagy szülőnek a fütyit, ne érezd ezt gáznak. A vizsgálatok régen 1000x másabbak voltak. Azonban a diszkrécióhoz természetesen jogod van, ahhoz is, hogy csak a szükséges személyek legyenek jelen a vizsgálatnál. Az asszisztens nemcsak az orvos segédje, hivatalosan az mindkettőtök biztonsága miatt is jelen kell lennie. (Volt már olyan páciens is, aki az egyébként teljesen lelkiismeretes orvosnak nekitámadt, és sajna, egyre többet hallunk mindenféle atrocitásról is... :-S



Remélem, sikerült néhány fals sztereotípiát, tévhitet eloszlatnom bennetek! :-)


Üdv: EE

2010. okt. 18. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
EE, neked aztán van egy elég sajátos írásbeli kifejezési formád. :)
2010. okt. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:

17 éves srácnak!


Olyan hogy meg kell mutatni olyan nincs,szóval a "kell szót" hanyagoljuk!!


17 éves gyereknek nem hiszem hogy a szülőjének vagy az iskolaorvosának kellene mutogatnia a nemiszervét,ha e két személy meg is kérné,akkor sem kell megtennie,elég ha azt mondja szakembernek szeretné majd megtenni,megmutatni,főleg hogy itt tudjuk milyen problémája is van,szóval menjen el urológushoz,úgyis oda irányítanák,szóval nem kell még több kellemetlenségnek kitennie magát.

Egyébként a legtöbb helyen van már külön paraván,ami mögött vizsgálják a pácienst és még nővér sem szokott a vizsgálat alatt ott lenni,ha kulturált helyre megy.

De ne várj vele tovább menj el minnél előbb ebben igazat adok mindenkinek.De nyugodtan válogasd meg kihez is akarsz elmenni.

2010. okt. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
A másik problmás úriembernek is csak azt tudom mondani, hogy a teljes körülmetélést ajánló orvosokat nagyon nagy ívben kerülje el! Én nagyon megszívtam vele, ezért mindenkit lebeszélnék róla, mert utána már sajnos nincs visszatánc :(
2010. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:

előtte lévő: te csak ne általánosítsd a saját rossz tapasztalatodat. minden műtétnek van kockázata. a mandulaműtétnek is. még egy benőtt köröm kiműtésének is. attól, mert te rosszul jártál ezek még szükséges dolgok. az, hogy ki lesz az az 1-2 % aki rosszul jár vele, senki se tudja előre.


én inkább azt mondanám, hogy ha a beteg nem bízik meg abban, amit a doki mond, menjen el máshova. kérdezzen meg mást is. így könnyebb megítélni.

2010. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:

@19:25-ös (69%)

Ne általánosíts! A te VÉLEMÉNYED az, hogy általánosságban nem kell megmutatni, ezt elfogadjuk. Azonban 16 év alatt KÖTELEZŐ, csak 16 év fölött nem, viszont ajánlatos, ezt megbízható forrásból tudom. Szóval légy szíves és ne köss bele minden szóba, amely nem egyezik a tiéddel.

2010. okt. 21. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!