Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek drogfüggő vagyok?

Szerintetek drogfüggő vagyok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok.Füvezni általában heti 2szer szoktam max 3szor.1 éve elkezdtem sajnos a keményebb drogokat:( majdnem mindent(heroin,szipu,gáz,lsd, ezeket a legalja drogokat KIVÉVE!!!!)Felálítottam magamnak egy korlátot,hogy havi 1szer(mellette hálistennek rendzsresen sportolok,tudom meglepően hangzik)de lassan kezdtem átlépni a havi 1 határt.Volt amikor heti 1 lett,ez tartott 1 honapig,aztan volt 2 hónap hogy semmit se használtam,majd megint havi 1,utána most 1honapon keresztul 2 hetente 1)SZERINTETEK NAGY A GÁZ?
2012. márc. 11. 21:14
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

"(pl,ketaminnál amikor elhagyod a tested és kivülről látod magadat,na hidd el nekem ,hogy ott már elég sok minden történik veled!!)"


Igen, és javarésze hallucináció. Ha bármiféle különleges hatalomhoz juttatna, akkor nem lenne csak úgy beszerezhető és katonai és tudományos célokra használnák.


"cocainra honnan volt pénzem,egy ismerősőm behívott,ilyen pofon egyszerű,a másik dolog hogy ne ítélkezz,mer ezzel felb.aszod az agyam és akkor szemtelen leszek és a magamfajta nem internetharcos típus,sokkkal" inkáább..."


Micsoda? Szájkaratés? Tudod, én egy örökös kérdező, kutató megkérdőjelező ember vagyok, és elég megosztó is. Jópárszor szóltam már be és elég sokan sokszor akartak már megverni. Túl sok ilyen internetes fenyegetést kaptam ahhoz, hogy komolyan vegyem őket. De gondolom te majd a hozzászólásom időpontjából meg a soraim számából kiszámolod, hogy ki vagyok és hol lakom:D Egyébként se félek tőled. Miért akarnál erőszakhoz folyamodni? Csak kimondtam a véleményem. Mi vagy te, ősember? Hallottál már vitakultúráról? Érvekkel harcolj, a verekedést meg gyakorold a balhés cigányokon.


AMUGY MEG DOLGOZOK DIÁKMUNKÁT AZT SZÍVOM EL AZT A PÉNZT.

2012. márc. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Utolsó lemaradt: hát ez még mindig jobb, mintha a szüleidtől nyúlnád le, de ha sokat füvezel, semmi nem marad az agyadból.


És még egy gondolat: írtad, hog én soha nem fogom kipróbálni, hogy merek így ítélkezni, mikor szerinted hihetetlen élményekkel gazdagít. Most akkor hadd tegyek fel egy kérdést: hogy lehet, hogy még egy kokain- meg ketaminfüggő sem lett befutott tudós? Freud-dal lehet példálózni, de ő amennyire én tudom, eleve azért kezdte a drogozást, hogy a hatásait vizsgálja magán. Akkor még gyógyszernek tartották a kokaint. Szóval hiába mondják a drogosok, hogy micsoda spirituális élményeik vannak, érdekes módon én azt látom, hogy a végén mindből lelki roncs lesz és senkinek nincs hasznára. És igen, vannak olyan dolgok, amiket nem kell kipróbálnom, egész egyszerűen azért, mert visszafordíthatatlan következményeket hoz.

2012. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Freud ajánlotta gyógyszerként a kokaint pl. morfinfüggőség kezelésére. Sok művész és író élt drogokkal, és meg is írta élményeit. A leghíresebb talán Aldous Huxley, aki hallucinogéneket használt, meszkalint és lsd-t. Maga Albert Hofmann sváci vegyészprofesszor (aki feltalálta) szintén magán "gyakorolt", 102 éves korában halt meg. Megjegyezném, hogy a THC is gyógyszer, kiváló fájdalomcsillapító, és normális országban rendelik is. De tudnék még említeni egyetemi tanár, illetve gyakorló pszichológusokat akik a gyógyászatban alkalmazzák, és az eredmény első sorban azért nem látványos, mert a világ nagyobb fele úgy vélekedik, ahogy az fentebb olvasható. Az előítéletesség és a tekintélyelvű, "mert úgy hisszük, hogy..." típusú elutasítás, az a nagy gáz.
2012. márc. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
ÍGVAN.Amugy te normális vagy ember?ki fenyegetett meg???????pont ezt írtam,hogy nem vagyok egy internetharcos te idi.óta p.öcs.Amugy meg azt se tudod de millioan használtak ilyen szereket mint ahogy az utolsó is írta.HITLER,STEVE JOBS ÉS BILL GATES külön szobát épített magának kokainozásra.Albert Hoffman,Neumann,Bodler(nem tudom hogy kell írni:D)ÉS MÉG RENGETEN MÁSOK
2012. márc. 12. 18:30
 35/41 anonim ***** válasza:
a szipuzás a legalja drog
2012. márc. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

"Freud ajánlotta gyógyszerként a kokaint pl. morfinfüggőség kezelésére. Sok művész és író élt drogokkal, és meg is írta élményeit."


Freud korában még gyógyszenek hitték, amikor teljesen megismerték az élettani hatásait, betiltották. Az írók, művészek ma is használnak mindenfélét, ezek általában lelkileg instabil emberek.


"ÍGVAN.Amugy te normális vagy ember?ki fenyegetett meg??????pont ezt írtam,hogy nem vagyok egy internetharcos te idi.óta p.öcs."


"és a magamfajta nem internetharcos típus,sokkkal inkáább.."


Az a "sokkal inkább" a végén pont úgy hangzott, mint egy túlpörgött 18 éves drogos kölyök tehetetlen fenyegetőzése, amihez hasonlót már oly sokat láttam.


Higgadj le, hülyegyerek, senki nem bánt.



"Amugy meg azt se tudod de millioan használtak ilyen szereket mint ahogy az utolsó is írta.HITLER,STEVE JOBS ÉS BILL GATES külön szobát épített magának "


Klassz! Ha Hitler is használta, akkor meg is nyugodtam, rögtön el is kezdem. Te amúgy elgondolkozol néha azon, amit leírsz? Az, hogy a történelem leghíresebb elmebetege is használt ilyen szart, már önmagában elég ok, hogy ne kezdjem el, nemhogy még felbátorítana rá. De ha te Hitlerhez akarsz hasonlítani, akkor hajrá, egyszer talán úgy is végzed, mint ő.



"kokainozásra.Albert Hoffman,Neumann,Bodler(nem tudom hogy kell írni:D)ÉS MÉG RENGETEN MÁSOK"



Steve Jobs-hoz meg Bill Gates-hez meg a többihez nincs hozzáfűznivalóm, egyébként se látom elég oknak arra, hogy elhiggyem azt, hogy egy internetes anonim drogos ezt állítja, aki valószínűleg valami drogos haverjától hallotta, megnyugtatásképp. Vagy valami bulvároldalon olvasta. Egyébként se számít, mert nem ismerem őket emberként, a média nagy csapdája, hogy látszólag közel hoz az átlagemberhez ismeretleneket, de valójában még felszínesen se ismeri meg őket a fogyasztó. Persze nem is ez a cél. Különben meg minek példálózol velük? Kit érdekel, hogy ők mit használnak? Ha majd a tömeges öngyilkosság lesz a divat, akkor majd azzal fogsz példálózni, hogy "sokan mások is csinálják, tehát biztos jó"? Gyakorlatilag bevallod, hogy birka vagy, aki a tömeg után megy és divatból csinálja. Ez a "Csak azért ugrottam kútba, mert Jancsi is ezt csinálta" nagyon éretlen dolog. Gyerek vagy még. És ahhoz is túl gyerek vagy, hogy észrevedd, hogy mások életét is tönkreteheted a szarjaiddal. Majd az életben talán megtanulod, hogy az nem lesz semmire mentség, hogy "mindenki más is ezt csinálta", attól téged még ugyanúgy előállít a rendőrség és eljárást indít ellened, ha mondjuk tüntetésen beállsz a huligánok közé.



Nekem egyébként már egy ideje úgy tűnik, hogy magadat akarod nyugtatgatni. Tőlünk várod azt, hogy "ne izgulj, ez nem olyan gáz, minden rendben lesz, semmi baj". Ha nem tévedek, az volt a kérdés, hogy szerintünk ez gáz-e. A véleményemet kérdezted. Igen, szerintem nagyon-nagyon gáz. Ha a véleményünk érdekel, akkor miért nem éred be ennyivel és miért kezdesz el bizonygatni? Látszik, hogy meg akarsz győzni engem, hogy aztán egyetértsek veled és megnyugtassalak. Ha biztos lennél az igazadban, akkor az első véleményem után csak annyit írtál volna, hogy "hát, én ezzel baromira nem értek egyet, de ahogy gondolod, mindegy, azért köszi a választ." Ehhez képest elkezdesz engem hitegetni, hogy ez meg az is ezt használja. Mindenféle nevek mögé bújsz, elhárítod a felelősséget azzal, hogy "de én csak azért csinálom, mert ők is". Nem vagy még elég érett ahhoz, hogy fogadni tudd az elutasít kritikát.


Amúgy tudod mit? Felőlem drogozzál, tömd magadba a kokaint, meg a többi szart, ha neked ez esik jól. Mit bánom én. Te életed, úgy teszed tönkre, ahogy akarod. Én enélkül is teljes életet fogok élni. Ha valaha is ilyesmihez folyamodnék, akkor max. valami spirituális célból tenném, mint az Iboga nevű drog esetében, ami a lelkiismeretre hat. De ez nem egészen egy kategória azzal, amikor a túlpörgött gyerek megy bulizni a többi drogos közé.

2012. márc. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Enélkül NEM teljes az életed te fácán:D a józan emberek azt hiszik,én is azt hittem míg ki nem próbáltam,aztán rájöttem,hogy a drog kiteljesítette(félre értés ne essék,ne azt mondom,hogy jó,mer nem,csak kinyitott bizonyos kapukat)az interneteset pont azért írtam,mert nem interneten harcolok,hanem inkább kint.tehát ha valami gondom lenne veled,nem itt tenném a fejem,hanem kérnélek hogy találkozznunk és összevernélek:D de semmi okom rá,úgy hogy ez a része off.a többire emg már enm tudok reagálni mer elfelejtettem,tudod sokat szívtam:D
2012. márc. 14. 17:11
 38/41 anonim ***** válasza:

"Enélkül NEM teljes az életed te fácán:D a józan emberek azt hiszik,én is azt hittem míg ki nem próbáltam,aztán rájöttem,hogy a drog kiteljesítette(félre értés ne essék,ne azt mondom,hogy jó,mer nem,csak kinyitott bizonyos kapukat)"


A tiedet lehet. Az enyémet úgy érzem, többek között a sárkányrepülés és a nyelvtanulás teljesíti ki. Ez teljesen szubjektív, nincs értelme erről vitatkozni. Egy tény van, amit nem tudsz megcáfolni: a drog képes visszafordíthatatlan változásokat okozni.


"az interneteset pont azért írtam,mert nem interneten harcolok,hanem inkább kint.tehát ha valami gondom lenne veled,nem itt tenném a fejem,hanem kérnélek hogy találkozznunk és összevernélek:D"


Ez attól még mindig internetes harc, mert mindketten névtelenség mögé bújva írogatunk. Látom, önbizalomból nincs hiány, én ha fenyegetve érzem magam, nem kezdek el kakaskodni, mert nem vagyok olyan úriember, inkább lefújom az illetőt gázsprayvel, aztán felőlem jöhet az

az izmaival. De igazad van, ne offoljunk.


"a többire emg már enm tudok reagálni mer elfelejtettem,tudod sokat szívtam:D"


Jól van, azért látom mégiscsak nagy forma vagy:)

2012. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
milyen dolog lefújni gázssprayell valakit?férfi létedre?:Dgondolom az vagy:D
2012. márc. 15. 09:55
 40/41 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy ez lesz a reakciód.:D Őszintén? Szarok rá. Szarok a társadalmi elvárásokra. Én nem vagyok egy 18. századi lord, aki kötött szabályok szerint párbajozik. Nekem, ha komoly támadás ér, és a testi épségem a tét, akkor az a feladatom, hogy azt minden eszközt felhasználva megvédjem. A természetben sem úgy működik, hogy a róka nem ugrik lesből a nyúlra, mert "az csúnya dolog". Ha harcolsz valamiért, ami fontos számodra, csak a győzelem a fontos. Pont. Egyébként nekem csak így van esélyem, lehet filózni azon, hogy az mennyire fair, hogy esetleg egy 180 centis késes cigány rátámad az én 174 centimre és hatvan kilómra. Arról nem tehetek, hogy társadalmilag a gázspray férfiaknál nem elfogadott, de az erőkülönbség a másik kárára való kihasználása igen:D Szóval szarok rá. Ha kapok egy agyrázkódást, akkor nem fog vigasztalni, hogy "de legalább bátor voltam és férfimódra védekeztem a nálam háromszor nagyobbal szemben". Egy nagy lóf*szt. Ha van nálam gázspray, vipera vagy bármi más, amivel erőfölénybe kerülök, használni fogom. Szarok rá, hogy mi férfias és mi nem. Nem vagyok én lovag.
2012. márc. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!