Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek drogfüggő vagyok?

Szerintetek drogfüggő vagyok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok.Füvezni általában heti 2szer szoktam max 3szor.1 éve elkezdtem sajnos a keményebb drogokat:( majdnem mindent(heroin,szipu,gáz,lsd, ezeket a legalja drogokat KIVÉVE!!!!)Felálítottam magamnak egy korlátot,hogy havi 1szer(mellette hálistennek rendzsresen sportolok,tudom meglepően hangzik)de lassan kezdtem átlépni a havi 1 határt.Volt amikor heti 1 lett,ez tartott 1 honapig,aztan volt 2 hónap hogy semmit se használtam,majd megint havi 1,utána most 1honapon keresztul 2 hetente 1)SZERINTETEK NAGY A GÁZ?
2012. márc. 11. 21:14
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
AZT ÍRTAM HOG AZOKAT NEM HASZNÁLOM!! használtam:katit,extasyt,spurit,cocaint(1x)ginat(2x)mdpv(1x),formec,kristály,biofüvet elég sokáig,ica,ÓPIÁTOKAT SOHA de ezeket ugy hogy 1 év alatt volt koztuk olyan hogy mondjuk 3 hónapig semmi.amúgy a fű az meg aztán végképp baromságnak tartom,hogy vesélyes,afü hozzám nőtt,stílusommá vált,arról neis beszéljünk:D
2012. márc. 11. 21:32
 12/41 A kérdező kommentje:
természetesen volt sóvárgás,hogy ne lenne,de volt olyan,hogy elhatároztam,hogy 1 hónapig nem,közbe párszor megkínáltak az 1 hónap alatt,de nemet mondtam,mondván most "szünet"
2012. márc. 11. 21:37
 13/41 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy már írni sem tudsz!Olvasd vissza amit írogattál.Ez már gáz!Helyesírásra gondolok.Különben én az ilyen embereknek elvenném a pénzét.Számolj, mennyit is drogozol el egy hónapban?Miből 18 évesen?Térj már észhez!!!Családot,gyereket szeretnél egy pár év múlva?
2012. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
azér írok így mert sietek,és sztem nem a helyesírás a lényeg .úgy 3-4ezret drogozok el egy hónapban maximum.
2012. márc. 11. 21:44
 15/41 anonim ***** válasza:
Azok közül amiket felsoroltál a "cocain" minősül klasszikus értelemben kábítószernek, tehát az valódi függést okoz. A fű, illetve a hasis bár elbódít és eufóriát okoz, kevésbé veszélyes, mint az alkohol. (A veszélyt kizárólag a függőség szempontjából értem, és ez csak orvosilag igaz, jogilag nem.):)
2012. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
cocain csak egyszer volt.azért azt ne mond már nekem,hogy kati nem okoz függőséget?:DD
2012. márc. 11. 21:50
 17/41 anonim ***** válasza:

Én azokat az embereket is megvetem, akik füveznek, bocsi.

Már a sima cigarettától is undorodom, de ez már szerintem a legalja. Innen nekem aztán már tök mindegy, hogy mi van vagy nincs ezen kívül, a fű is bőven elég ahhoz, hogy tudni se akarjak az illetőről.

De persze, ha azt gondolod, hogy így is találsz majd párt, aki elfogad, akkor csináld csak. Vagy hasonlóan drogfüggőt keresel? Mert akkor gondolom nemhogy nem gond, de még elvárás is, hogy te is az legyél... Más ember ezt az életformát úgysem viseli el.

Ha nem változtatsz, örök életre besorolod magad a lecsúszottak közé. Nekem legalábbis ez a véleményem.

És nehogy azt hidd, hogy jobb lesz. Csak rosszabb lesz. Egyre több és több kell majd.

2012. márc. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

A fűtől már most függő vagy, a thc rombolja az agyat, és átalakítja a személyiségedet.


Idiotizmusban fogsz szenvedni, és olyan leszel mint kanten montázsiból a Pofa be című filmben!

2012. márc. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
tudom,hogy nem fogjátok elhinni,pedig esküszöm nem hazudok,6 éve barátnőm van!!
2012. márc. 11. 21:54
 20/41 anonim ***** válasza:
Igazándiból ezekben a party- drogokban senki se tudja, hogy mi van, bizonytalan, változó az összetételük, de az biztos, hogy nem "klasszikusok". A magam részéről károsabbnak tartom ezeket, mert konkrét mérgezéseket okozhatnak és nem tudják, mi az ellenszer.
2012. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!