Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Drogfüggő lennék?

Drogfüggő lennék?

Figyelt kérdés
Na szóval kb másfél éve szívtam elösszőr füves cigit,azóta változóan előfordult,hogy egy hónapban egyszersem ,valamikorpedig akár 5-6-szor is egy hónapban,mostanában is változó az arány néha néha,tehát amikor megkinálnak.És semmi különös nincs,deha megemlitík nekem,hogy gyere szívunk vagy valami ilyesmit bellül késztetést érzek,hogy szívjak,hogy kell nekem ,mint mikor nem gyújtassz rá a cigire sokáig olyan érzés,de magamtól nem kell ,csakha látom megszagolom és adni akarnának,:S függő lenék?
2011. nov. 20. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Igen, ha a kínálásra már nem tudsz nemet mondani, és kívánod a füves cigit, akkor függő lettél.

Időben szállj ki, amíg még ki is tudsz.

2011. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán még nem, ez még csak lehet kísértés szinten. Szóval ha senki nem kínálna 3 hónapig, emiatt nem is szívnál addig, de ha kínálnak akár naponta, akkor nem tudod visszautasítani, szerintem ez inkább lelki mint testi függés. De ahogy az első is mondja, most állj meg.
2011. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem mondom hogy használd egészséggel,de ez nem függőség,szereted az érzést amit nyújt és vágysz rá ennyi,ha függő lennél szenvednél mint egy kutya ha nem gyújthatsz rá
2011. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Vadmeggy ***** válasza:
Nem!
2011. nov. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy függö, ne parázz
2011. nov. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Baby Firefly ***** válasza:
Nem vagy függő inkább csak nem tudod mi az a függőség ... én se tudom de füveztem már.
2011. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy függő, csak jellemgyenge-mindenféle oltás nélkül írom ezt..
2011. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! :)
2011. dec. 3. 12:22
 9/10 anonim ***** válasza:
igazi csi.cska vagy,ha majd össze szívsu mindenféle szart a legmocskosabb drogokat ájultan fekszel a földön,majd másnap megint eljátszod,3-4napokta fennt vagy,másnapokon mozdulatlan fekszel egész nap maj d elindulsz újabb adagért.Füves cigi?kérdem én?MIAZ TE ?
2012. márc. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vadmeggy ***** válasza:
Utolsó neked ajánlanék valami kisegítő iskolát. Neked drogok nélkül is kevesebb eszed van mint a legdurvább hernyósnak :D.
2012. márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!