Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek drogfüggő vagyok?

Szerintetek drogfüggő vagyok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok.Füvezni általában heti 2szer szoktam max 3szor.1 éve elkezdtem sajnos a keményebb drogokat:( majdnem mindent(heroin,szipu,gáz,lsd, ezeket a legalja drogokat KIVÉVE!!!!)Felálítottam magamnak egy korlátot,hogy havi 1szer(mellette hálistennek rendzsresen sportolok,tudom meglepően hangzik)de lassan kezdtem átlépni a havi 1 határt.Volt amikor heti 1 lett,ez tartott 1 honapig,aztan volt 2 hónap hogy semmit se használtam,majd megint havi 1,utána most 1honapon keresztul 2 hetente 1)SZERINTETEK NAGY A GÁZ?
2012. márc. 11. 21:14
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
:DDDDutolsónak ez kajak jó volt:D amugy aki megveti a füveseket hát mos nem mondanék semmit.annyit azért elmondanék,hogy ezek a szerek olyan dolgokat hoztak elő,a"tudatalattimból"eszméletlen durva dolgokra jöttem rá,összefüggések,nem tudom elmondani nem is akarom,de ezért nem bántam meg!
2012. márc. 11. 21:56
 22/41 A kérdező kommentje:
nem vagyok egy einstein,se a deriválást se értettem meg ettől nem ilyenekre gondolok.Hanem sokszor olyan dolgok jöttek elő amik hihetetlenek,nem gondoltam volna,hogy ilyen létezik,leírhatatlan.De aki csinálta az tudja miről beszélek.
2012. márc. 11. 21:58
 23/41 anonim ***** válasza:

Na, mindjárt kiderül, hogy drogozni kell, az a jó... Pff...

Te szánalmas vagy, ember! Tudod mit csinálsz? Csak megmagyarázod magadnak, hogy miért nem akarod abbahagyni, valójában pedig arról van szó, hogy nem TUDOD, mert gyenge vagy hozzá, hogy leszokj.

Ez a függőség legbiztosabb jele.

Én aztán tudom, én is függök a Labello szőlőzsírtól. Hihetetlen, de még ilyen kis "ártalmatlan" dolgokra is rá lehet szokni, és már évek óta kenegetem a szám, mint egy megszállott! Szóval nekem ne mondd, hogy nem szoktál rá a fűre, mert nem hiszem el. Magadnak hazudhatsz, ha nagyon akarsz, de abból semmi jó nem fog kisülni, megígérem.

2012. márc. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
akor rászoktam a fűre,de ez nem nagyon izgat,a többi annál inkább.nem mondom,hogy jó,abbol a szempontbol jó,hogy ismerem az élet ezen területeit is,a másik világot,amit így hogy most nem ismered soha nem csinaltad nem értessz és lenézel;D
2012. márc. 11. 22:04
 25/41 anonim ***** válasza:
Barátom, nem vagy függő, de kiprovokáltad a fórumtársak indulatát! Bevallom, én is kipróbáltam néhány szert az életemben (egyik sem jött be), de nagylelkűen megbocsátottam magamnak, mert az emberi természet már ilyen kíváncsi. Bevallom azt is, hogy nikotinfüggő vagyok és már több mint 15 éve használok Labello ajakírt, bizony, az is igen addiktív tud lenni. Sőt, orcsepp függő is vagyok, bár káros mellékhatása is van. :)
2012. márc. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
na látod.kinek a pap kinek a papné:D
2012. márc. 11. 22:45
 27/41 anonim ***** válasza:

"SZERINTETEK NAGY A GÁZ?"


Szerintem már az is elég gáz, ha valaki füvezik, úgyhogy igen, szerintem nagyon nagy a gáz.


Nem vagyok egy drogszakértő, de azt gondolom te is látod, hogy ezeket a határokat nem annyira sikerül betartani. Ha gondolod, nézd meg a Rekviem egy álomért c. filmet, tanulságos lehet.


Azt azért megkérdezhetem, hogy kokainra honnan szereztél pénzt? Netán loptál a szüleidtől? Mert ez az az élősködő féreg- fajta ember, akit legszívesebben börtönbe dugnék, aki a szülei által kemény munkával megkeresett pénzt az önromboló, zombivá változtató szarságokra költi.


Amikor írtad, hogy milyen "élményeket" éltél át a drogok használata közben, majdnem felröhögtem:D Ez a kedvencem, amikor a drogos zombik úgy tesznek, mintha ők a Nagy Spirituális Bölcsesség titkos főpapjai lennének, amikor ezek az agyatlan barmok a tudásnak valamiféle drogok által kiváltott illúzióját élik át, és innentől kezdve ők osztják az észt a megvilágosodásról, mintha Buddhák lennének. Nagyon örülök, hogy valami Mély Szellemi Tapasztalatot szereztél, biztos sokkal érettebb és a társadalom számára értékesebb ember lettél ezáltal!:D


Persze bizonyos törzsek, közösségek használnak drogokat ilyenfajta spirituális célokra, de nem hinném, hogy ez egy kategória lenne azzal, amikor a kis bezsongott, hormonok által felpörgetett, ész nélkül minden őrültséget kipróbáló 18 éves gyerek valami szennyezett hallucinogén diszkószart vesz be, és a barátai próbálják megakadályozni, hogy a zombi Jézust követve a vonat elé ugorjon:)



"tudom,hogy nem fogjátok elhinni,pedig esküszöm nem hazudok,6 éve barátnőm van!!"


Elhisszük, nincs ebben semmi hihetetlen. A gyerekmesékkel ellentétben ugyanis nem annak lesz barátnője, aki illedelmes, vesz virágot, jól öltözik, jól tanul, előreengedi a lányokat az ajtónál, megbízható és normális. A mai lányok inkább a kigyúrt, identitászavaros pávákra, a csőgatyás b*zernyákokra meg a züllött gitárosokra buknak, akik olyan cukik. Szinte minden drogosnak van barátnője, vagy szintén drogos, vagy olyan, aki a szunnyadó anyai ösztöneit a "szegény lecsúszott, szeretethiány miatt drogokhoz fordult művészlélek" srácon éli ki. Amíg -jó esetben- meg nem jön az esze, és rá nem jön, hogy az ilyen lúzerek nem lesznek leendő felelős családapák és otthagyja.

2012. márc. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a Trainspotting című filmet.
2012. márc. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
akkor jöjjön a népírtáááss:D tehát annak aki a hosszút írta.megnéztem a rekviem egy álomért.SZÁNALMAS.tudod én lévén,hogy benne vagyok,látom,hogy ezek hogy torzítják el a valóságot,honnan is tudhatnák ezeekt mélységeiben,a következő a spirituális élményekről,hát egyszer majd úgy alakulna,bár nemhiszem hogy átélsz ilyen dolgokat(pl,ketaminnál amikor elhagyod a tested és kivülről látod magadat,na hidd el nekem ,hogy ott már elég sok minden történik veled!!)cocainra honnan volt pénzem,egy ismerősőm behívott,ilyen pofon egyszerű,a másik dolog hogy ne ítélkezz,mer ezzel felb.aszod az agyam és akkor szemtelen leszek és a magamfajta nem internetharcos típus,sokkkal inkáább...AMUGY MEG DOLGOZOK DIÁKMUNKÁT AZT SZÍVOM EL AZT A PÉNZT.
2012. márc. 12. 14:49
 30/41 A kérdező kommentje:
ja és PÁWAGYILKOS VAGYOK:D utálom a páwákat inkább a kigyúrt kopaszhoz tartozom,egoizmus nélkül.
2012. márc. 12. 14:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!