Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek drogfüggő vagyok?

Szerintetek drogfüggő vagyok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok.Füvezni általában heti 2szer szoktam max 3szor.1 éve elkezdtem sajnos a keményebb drogokat:( majdnem mindent(heroin,szipu,gáz,lsd, ezeket a legalja drogokat KIVÉVE!!!!)Felálítottam magamnak egy korlátot,hogy havi 1szer(mellette hálistennek rendzsresen sportolok,tudom meglepően hangzik)de lassan kezdtem átlépni a havi 1 határt.Volt amikor heti 1 lett,ez tartott 1 honapig,aztan volt 2 hónap hogy semmit se használtam,majd megint havi 1,utána most 1honapon keresztul 2 hetente 1)SZERINTETEK NAGY A GÁZ?
2012. márc. 11. 21:14
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, csak egyre lejjebb fogsz süllyedni. Sajnos tapasztalatból mondom. Először mellettem süllyedt le a földig (pontosabban a föld alá) az akkori barátom, utána szépen lassan én. A korlát 2 hetente 1 jointtal kezdődött.

Aztán a halál elől bevittek egy elvonóba, jó párszor végigcsináltam, és most már tiszta vagyok.


Hidd el, nem működik a saját magad részére felállított korlát. Szokj le, amíg még tudsz!!!

2012. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
jójó de a fűről nem is akarok,semmi rosszat nem látok benne,nem rosszab mint 1-2sör:D nekem ez segit kikapcsolni,a többi mással természetesen egyetértek
2012. márc. 11. 21:19
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen olyan sok lehetőség van előtted!!Ne pazarold drogokra.Különben igen, nagy a baj!!!Kérj segítséget!!!Egyedül nem fog menni a letétele!
2012. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy úgy kezdődött az elején lementem egy ekivel bulizni,fél év mulva már 8-10 kellet,momseg már smeennyitől nem pörgök,nem álltam meg ekinél spurinál,jöttek a keményebbek kati,mdpv,gina,cocain és a többi...:( de kinézetemen egyáltalán nem látszik,elég izmos vagyok,nem hanyagolom el magam,iskola rendben van viszonylag,nyelveket besélek majdnem anyanyelvi szinten
2012. márc. 11. 21:21
 5/41 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogyan szívod. Ha joint, akkor baromi káros a szűrő nélküli cigi miatt!

De ha vízipipából, vagy olyan kis pipából, akkor szerintem oké.


Mondjuk fűre nem lehet rászokni, ezt észrevettem magamon...

2012. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
tehát negativat az egészségkárosodáson kivul nem tapasztalok
2012. márc. 11. 21:22
 7/41 A kérdező kommentje:
ígyvan,inkább csak azért mert itt a hétévge kiülünk haverokkal tekerünk egy bigit: D
2012. márc. 11. 21:23
 8/41 anonim ***** válasza:

Viccelsz!? Egy darab is nagyon gáz, igen!!

Sürgősen próbálj meg leszokni MINDENRŐL, a füvezésről is! Ne hülyéskedj már, hogy az rendben van, mert NINCS!

2012. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

"legalja drogokat KIVÉVE"

Kinek mi, a szipunál szerintem nem nagyon van alább, az biztos, hogy azzal pusztítod a legtöbb agysejted. Amúgy szerintem kérj segítséget, akár baráttól, akár szakembertől. Alapból oka kell legyen, hogy erre vagy rászorulva.

2012. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Van olyan drog, ami konkrétan függőséget okoz, aminek a hiányában elvonási tüneteid lesznek. (Általában az ópiumszármazékok ilyenek.) Más drogok (pl. a hallucinogének és egyes bódító szerek) legfeljebb pszichikai függést, de ezeket is kábítószernek minősíti a törvény és nem tesz különbséget. Neked kell tudni, hogy mit használsz, mert a leírásodból számomra nem derül ki pontosan. Az elvonási tünetet úgy jellemezném, mint sóvárgást a szer után. Ha ilyet tapasztaltál, akkor gáz van.
2012. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!