Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt drogfüggő? Mi az oka,...

Van itt drogfüggő? Mi az oka, hogy nem szoksz le?

Figyelt kérdés

Én is voltam 6 évig, többek közt fű, speed(spuri), majd a végén mephedrone(kati,zsuzsi)

Nekem sikerült leállni, másnak mi a problémája? Írd le kérlek! Akinek tanács kell kérem írjon e-mailt nyugodtan, biztos vagyok benne, hogy tudnék hasznos tanácsot adni!

futbol@citromail.hu


2010. dec. 17. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Rá se kellett volna szoknod.
2010. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetnék veled erről, írtam az e-mailedre :)
2011. jan. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én komolyan nem értem, hogy hogy lehet valaki drogfüggő a fűtől, meg az ilyenektől. Jó a speed tényleg okoz függőséget, de a fű csak egy rossz szokás.

De igazából az egyetlen ami igazi, tényleg igazi függőséget okoz az a heroin (és más ópiátok). A többi az pszichés függőséget okoz, ami persze nem lebecsülendő, de nem lesz konkrétan bajod tőle, ha abbahagyod. Az ópiátokat viszont nem lehet abbahagyni, egy egészen más kategória.

Úgy képzeld el, hogy egy heroinistának az alapvető fizikai igényei mellett, mint evés, ivás, alvás, lélegzés és a szex van egy másik is, a heroin. Kb ennyire nem tud nélküle élni. És az meg nem olyan, hogy elhatározod és abbahagyod, hanem komoly gyógyszeres kezelésre van szükség és ha sikerül is, akkor se szoksz SOHA le teljesen. Ezt úgy értem, hogy lehet valaki akármennyi éve tiszta, olyan ez, mint amikor valaki úgy gondolja, hogy tud szex nélkül élni: csak elfojtja a vágyait. Onnantól kezdve, hogy valaki igazán drogfüggő volt már soha nem élhet teljes életet és lehet feltétlenül boldog...

Szóval mielőtt ilyeneket írogatsz gondolkodj el ezen...

2011. jan. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
írtam cimedre vasárnap.remélem válaszolsz.:)
2011. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!