Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért dohányzol? Mi annyira...

Klipi kérdése:

Miért dohányzol? Mi annyira jó benne? És miért nem szoksz le?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 17:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés... minden dohányosnak:

http://www.youtube.com/watch?v=-DbFBu_I_lA

napi 1 doboz esetén ez 10 nap alatt jut a tüdőtökbe.És persze a nem dohányzókéba is akiket a többiek megfertőznek.Tisztelet a kivételnek aki toleráns és arrébb megy.

2011. márc. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Mert. Jó és kész. Majd leszokok, ha lesz kedvem. Annyira unalmas már esküszöm, hogy mostanában a csapból is az folyik, hogy hol, mikor, hogyan lehet dohányozni! Ezt tudjuk, majmolni Amerikát, ilyen kis szar dolgokkal foglalkozik a magyar, közben meg elterelik a figyelmet arról, hogy egyre jobban csúszunk le a szarba...
2011. márc. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Most ijesztgetni akarsz? Tényleg undorító, de én szeretek cigizni.
2011. márc. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 tetris ***** válasza:
A cigaretta "íze" a jó? Úgy értem a füstje kellemes érzés nektek? Vagy az érzet, amit kivált?
2011. márc. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Kedves retardált kérdező!

A válaszom egyszerű: mert szeretek!

És te mért szeretsz autóval utazni vagy miért szeretsz a mekibe járni?

2011. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem szeretek autóval utazni és nem szeretek mekibe járni.
2011. márc. 1. 20:04
 7/17 anonim ***** válasza:
Ohh, akkor te maga vagy a tökély!!!! :S
2011. márc. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Elvileg, ahogy a Hiperkarma dalolja, mindenki függ valamitől...:) Most vonatkoztass el attól, hogy káros vagy sem, de ha belegondolsz, neked sem menne csak úgy csettintésre, ha abba kéne hagynod valamit, amihez hozzá, vagy, amire rászoktál.
2011. márc. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Tetris: A dohányosokban kialakul egy függőség a nikotin iránt, amit a cigaretta csillapít. Vagyis szerintem nem az van, hogy "cigizni jó", hanem az, hogy "nem-cigizni nem-jó", ha érted:)
2011. márc. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A cigi zsenge drogféleség és függőséget okoz. Igaz nem akkora mértékűt, hogy éjszaka felkeljen az ember cigizni, de akkor is függőség. Én szerettem cigizni, szerettem a füst látványát, a frissen meggyújtott cigi szagát, azt, hogy elnyomja a szaglást(nyáron buszon kivételesen jól jön). Bár 20 év után leszoktam. Van aki anyagi van aki egészségügyi megfontolásból szokik le vagy szokna.
2011. márc. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!