Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért dohányzol? Mi annyira...

Klipi kérdése:

Miért dohányzol? Mi annyira jó benne? És miért nem szoksz le?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 17:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
A gyenge akaratú emberek dohányoznak, mert nem bírtak nemet mondani, és magyarázzák azzal hol jól esik.
2011. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Pontosan.
2011. márc. 4. 02:34
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előző és kérdező.


Ez ökörség, ha én gyenge akaratú ember vagyok, akkor, hogy tudtam leszokni egyik délután a valahányadik cigi után? Még csak nem is úgy hagytam abba, hogy estig szívtam és reggeltől nem gyújtottam rá. Hagyjuk ezt a gyenge akaratot és a többit. Kíváncsi lennék nektek van-e valami káros vagy rossz szenvedélyetek? Főleg nem az vall gyenge akaratú emberre, aki leszokik egy "drogfüggőségről" akaraterővel, minden segítség nélkül. Ugyanis a nikotin függőséget okoz, ha nem tudná valaki, a google a barátod keress csak rá bátran. Nem olyan erőset, mint a heroin vagy kokain, de mindenképp nagyon hasonlót.

És mielőtt fikázol kedves kérdező az én véleményem szerint csak 12-16 éves kisgyerek ír ki ilyen kérdést. Úgyhogy ne kezdj el csúnyán beszélni, mert több évig dohányoztam, mint a te teljes életkorod.

2011. márc. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Az, hogy ki miért szokik rá, egyénenként változó, az, hogy ki miért nem szokik le, az is, és igen, ez lehet a gyenge akarat miatt is. Nem mindenki azzal magyarázza, hogy jól esik, pl. én sem egy előző válaszomban. Ez kábé olyan, hogy a kövérek miért nem fogynak le? Persze, mondják, hogy alkatilag ilyenek, meg szeretnek ducik lenni, meg nem bírnak ellenállni az édességnek, meg már mindent kipróbáltak és mégse... de csak gyenge akaratú mind, fúj.

Egyébként azért tetted fel a kérdést, hogy lehessen szidni a dohányosokat? Csak, mert a korrekt válaszokra nem reagálsz, csak azokra, akikkel megegyezik a véleményed. Sokan utálják a bagósokat, nem kell feljönni egy ilyen oldalra, hogy olyat találj, akivel egyetérthetsz.

2011. márc. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Tyler913 ***** válasza:
100%

Ezt a kerdest en sem ertem.Ma mar mindenki tudja,hogy a dohanyzas egeszsegtelen,van,aki vallalja a kockazatait.Nem kene ezert csesztetni,o dolga.


En nem vagyok rendszeres dohanyos,de nagyon ritkan ragyujtok egy jo szivarra,igy talan tudok nyilatkozni:

Az igazan jo dohanynak aromaja van,illat es iz egyszerre,ugyanugy,mint az etelfajtaknak.Minosegi itallal es jo tarsasaggal kombinalva kulonosen elvezetes.

Olvasd el Hamvas Bela "A bor filozofiaja" cimu konyvet!

2011. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem gyerekes ez a kérdés. A dohányzás a gyerekes.
2011. márc. 8. 01:40
 17/17 Tyler913 ***** válasza:
100%

Akkor ne dohanyozz.Ennyi.

Viszont az gyerekes,hogy mas felnott embereket zaklatnak ezzel kapcsolatban,mintha legalabbis emberisegellenes bunoket kovetnenek el.Az en privat velemenyem az,hogy ha beken hagynak a dohanyosokat,sokkal kezelhetobb lenne az egesz dolog,es eltunne a "csakazertis-faktor",ami pl. sok tinedzsert ravisz a dohanyzasra.

2011. márc. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!