Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért dohányzol? Miért nem...

Miért dohányzol? Miért nem szoksz le inkább?

Figyelt kérdés
Egyszerű kérdés dohányosoknak... nos?
2010. febr. 18. 21:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
A válasz viszont sokkal de sokkal nehezebb...Mint amiért az emberek nem tudnak leszokni a körömrágásról,vagy a kávézásról,vagy az alkoholról vagy a drogról...Nem is igazán a nikotintól függünk,hanem magától a szokástól.Mégis leszoktam.Egy mandulagyulladás döbbentett rá,hogy mennyire veszélyben vagyok.Egy gombóc volt a mandulámon.Megijedtem,hogy daganat.Hálistennek nem az volt,de azóta sem gyújtottam rá.Pótcselekvésre szoktam rá.2 egyetemi óra között már nem cigizek,hanem veszek valami rágcsálnivalót a büfében.Egyrészt olcsóbb,másrészt egészségesebb.Kellett hozzá egy nagy ijedtség,hogy lerakjam.Amíg csak a nemdohányzók kárálták,hogy ,,szokjááá le büdös bagós..fúúj" addig csak azért se.
2010. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
mert rászoktam, és már nehéz letenni, sok minden köt hozzá, sok jó érzés, barátok, stb. ez leírhatatlan. a kérdés meg szerintem hülye kérdés, mindenki leszokna legszivesebben. : D
2010. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
azért, mert neked ehhez semmi közöd! Foglalkozz a magad dolgával és nyugodtan le lehet pontozni, de már kicsit unalmas ez a miért cigizel? miért nem teszed le? stb kérdések! oké, h akkor nem kell rá válaszolni, de miért kell mindig cseszegetni a cigiseket! Én erre csak annyit szoktam mondani, h nem a te egészséged addig meg foglalkozz csak magaddal!
2010. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mi az hogy nem az én egészségem? Én már leszoktam egyszer, nem volt cseppet sem nehéz, ezért nem értem másoknak miért nem megy? Én szagolom mások füstölgését a munkahelyen, az utcán és bizony az káros nekem is. Nem tudom miért nem vezetik már be nálunk is hogy csak kijelölt helyeken lehessen... nekem már az is jó lenne, de így nem csak magatoknak ártotok vele hanem annak is aki még élni szeretne. A legidegesítőbb számomra hogy óvodában dolgozok és bent a gyerekek közt ott ül a 4 cigifüsttől bűzlő nő (mert csak ők nem érzik ezt, mindenki más igen)... hogy lehet ezt megengedni egyáltalán?
2010. febr. 18. 21:29
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

Én szilveszter óta nem gyújtottam rá:)

Nem tudom hogy ezt lehet e leszokásnak nevezni.

2010. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
És amikor te dohányoztál,akkor a te füstödet is szívták mások...De ugye ez már mindegy.Ezt szeretem a legjobban az emberekben.Te sem voltál különb mint azok,akiket most a hozzászólásodban elítélsz.Nincs jogod másokat megszólni,mert te is ugyanúgy szívtad és fújtad a füstöt.
2010. febr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én különbnek tartom magam ugyanis csak a saját szobámban cigiztem mindig. Itt aztán senkit nem zavart a füst.
2010. febr. 18. 22:05
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
én szeretek dohányozni
2010. febr. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
Csak anyádat ha bement összeszedni a szennyest:D
2010. febr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
76%
Én nem akarlak bántani, az oké, hogy csak a szobádban cigiztél, de utána kimentél a konyhába, ott volt a családod, bárki, aki érezte a ruhádon a cigiszagot, elmentél a boltba, szegény mögötted álló a sorban a pénztárnál megint kénytelen volt szagolni a cigiszagot...érted? Tényleg gondold át szerintem is, mielőtt ilyet kérdezel.
2010. febr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!