Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért dohányzol? Miért nem...

Miért dohányzol? Miért nem szoksz le inkább?

Figyelt kérdés
Egyszerű kérdés dohányosoknak... nos?
2010. febr. 18. 21:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%

A dohányzást is lehet kulturáltan müvelni,én pl kétlem hogy bárkinek is ártok vele,ithon dohányzom a saját lakásomban,egyedül. A buszmegálloban arébb megyek,mert nemvagyok akkora paraszt hogy a másik pofájába fujjam,a csikket nem dobálom szét és ennyi. A ruhámat egyébként senki nem szagolgatja,de létzeik parfüm és rágó is.

Amugy örülj hogy leszoktál,a bunkókra szoljál rá hogy legyen szives arrébb menni , ja hogy csak arc nélkül megy.. Én pl a szemetelésre vagyok allergiás,azzal is ugyanugy kárositanak engem, és rá is szolok ha valami paraszt a kukátol egy méterre eldobja a kajászacskóját.

Egyébként ez az "utcán,boltban,mások ruháján ezt szagolom,káros az én egészségemre is pedig élni szeretnék blbla" szöveget mikor nem dohányoztam akkor is kicsit álszentnek tartottam,mikor pl autó gondolom van a segged alatt,azzal nem kárositod mások egészségét szeirnted? Én budapesti vagyok,menj végig egyszer a körúton ,szivjál "friss levegőt"..

2010. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%
azért mert jó, ha valaki elítél érte az kinyalhatja
2010. febr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
52%
uccsó válaszoló TELJESSÉGBEN EGGYET ÉRTEK VELED!!!
2010. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

igazából itt nem a kérdéssel volt baj,(a kérdés egyébként tök felesleges)han az ilyen kérdések mind a kérdező, és mind a válaszoló agyát rendesen fel tudják b@szni. én legfeljebb heti/havi 1-2t szívok el, ami nem sok. de a kérdezőt is rendesen meg tudom érteni, hiszen oviban dolgozik, a szölő gyárkémény, ezt egy rendes ovónő/férfi nem nézheti csak úgy, de ezekkel a kérdésekkel általában csak a válaszoló hitrendszerét erősitjük...

viszont abbol, hogy a dohányosokat elitélik (etc..., etc..), meg hagydabba mert.. blabla nekem is elegem van, pedig nem változik etől semmi, és egy civilizált életközösségtől legalább az lenne elvárható, hogy ne boszantsák egymást..

egyébként sokkal komplikáltabb ez az egész, mint a legtöbben gondolnátok (pláne egy kiskorúnak), a haverokkal lógni, (azok között is van nem dohányzó, és van, hogy inkább haza megy olyankor, sőt az osztálytársaim közul az összes...) ezt egyszerűen a legtöbb felnőtt nem képes felfogni ..

[link]

[link]

kérlek nézzétek meg ezeket, olvassátok el, és utána kritizáljatok "minket" XD

2010. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
10évig dohányoztam,elég sokat. Soha nem bírtam ki 1-2 óránál tovább cigi nélkül... Most viszont lassan egy hete nem gyújtottam rá... Persze őrülten tud hiányozni néha,imádtam dohányozni,nagyon sok nehéz pillanat van,de ki lehet bírni...és remélem kitartok végleg!:)
2010. febr. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 kizcar ***** válasza:

Azért mert nagyon jó rágyújtani. Ez olyan mint amikor jóízűen elmajszolsz egy Mars csokit, egy csomag chipset. Jó érzés letüdőzni, jó amikor érzed a torkodon a letüdőzés hatását. Kb. nekem ennyit jelent a cigi.

Amúgy 2 napja nem gyújtottam rá leszokás céljából. Nagyon kívánom még, de ha már elkezdtem akkor végig is csinálom. Előző hozzászólónak sok sikert!!!!

2010. febr. 21. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A kérdezőtől kérdezem:miért írod,h jó lenne ha már nálunk is bevezetnék a kijelölt dohányzó helyeket?Hiszen évek óta törvénybe van iktatva.Persze sokan tojnak rá,hiszen a szabályok azért vannak,h "áthághassuk" őket.Nem ártott volna erről tájékozódnod azelőtt,h leírtad.Üdv:egy már régen leszokott..........
2010. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

ALAPSZABÁLY!


Vitatkozzatok email-ben!

2010. febr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
mert az a mozdulat hiányzik nem is a nikotin szerintem... nekema mozdulat hiányzik:)
2010. febr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Azért dohányoztam, mert imádtam az aromáját, ízét, mindenét. Ja, az áporodott dohányfüst büdös, ahogy az összes romlott kaja, de a fokhagyma, hagyma is büdös, mégis finom, a sajtok nagy része is büdös, mégis zabáljuk, savanyúkáposzta úgyszintén. Pl. én a bor és sörivókat furcsállom. A borról valami bepenészedett szőlőlé, a másikról meg a patkányuszoda jut eszembe. Szóval van egy csomó dolog, ami sokak számára büdös, a többiek meg imádják pl. az ízét. Ennyire egyszerű szerintem.
2010. febr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!