Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért hiszi azt az orvos,...

Miért hiszi azt az orvos, hogy megmondhatja, mit csináljak, csak azért, mert ő orvos?

Figyelt kérdés
Azt mondta, szedni kellene ezt ekkor meg ekkor. Én meg mondtam, hogy " HÁT NEM" és felálltam, kimentem, rábasztam az ajtót.

ma 09:21
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Miért is kéne akkor szednem bármit?
ma 10:07
 12/32 anonim ***** válasza:
52%
Irónia volt. Nekem 155/90 volt. Meg kis elhizas meg dohányzás. Strokeot kaptam. A korod se mindegy, meg más dolgok, de nyilván életmódot nem akarsz változtatni, de ne lepődj meg, ha egyszercsak lebenul a fél oldalad.
ma 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát rohadjon meg hogy kezelni akar tényleg ezek a mai orvosok... nagyon gáz!
ma 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha 100 a vérnyomásod felső értéke, akkor nem lehet, hogy mikor orvoshoz mész akkor lesz magasabb? Nekem is írni akartak vérnyomáscsökkentőt, mert mikor mérték 150 körül volt, de először rámtettek egy 24 órás vérnyomásmérőt abból kiderült, hogy semmi bajom.
ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Orvosnál 140-145 körülire megy fel, de csak azért, mert rettegek tőlük.
ma 10:45
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnál kérni egy 24 órás vérnyomásmérést? Ahogy írtam nálam is csak így derült ki, hogy semmi gond nincs.
ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
Rettegsz attól az orvostól, aki a vérnyomásodat méri? Mert egy műtét előtt a sebésztől, vagy esetleg a fogorvostól félni érthető. Ez viszont valami súlyos fóbia nálad.
ma 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Fehérköpeny szindrómának mondják. Elég sok embernél előfordul.
ma 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

16: nem tudok, még beutalót se kapnék egy szimpla kardiológiára, maszekra meg nem szórom ki a pénzt.

17: leírtam korábban a fóbia lehetséges okát. Nem tartom normálisnak, hogy középiskolás kamaszokat fenyegessenek agyvérzéssel, mert egyetlen mérésnél emelkedettebb a vérnyomásuk.

ma 10:56
 20/32 anonim válasza:
52%
18-as, a fehérköpeny szindróma azt jelenti, hogy az ember stresszes, izgatott az orvosnál, amitől magasabb lehet a vérnyomása. De a kérdező RETTEG, és az ajtót becsapva menekül, ez nagyon más szint...
ma 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!