Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért hiszi azt az orvos,...

Miért hiszi azt az orvos, hogy megmondhatja, mit csináljak, csak azért, mert ő orvos?

Figyelt kérdés
Azt mondta, szedni kellene ezt ekkor meg ekkor. Én meg mondtam, hogy " HÁT NEM" és felálltam, kimentem, rábasztam az ajtót.

ma 09:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Jah, hülye szakemberek. Nekem egy építészmérnök akarta megmondani, hogy epitsem a házam, hát nekem ne szóljon bele senki, majd én tudom
ma 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert ő ezt tanulta 6+2 éven keresztül és ez a "szakmája"? Én sem szólok bele abba, hogy egy hentes, hogyan bontsa fel a disznót, mert qvára nem értek hozzá.
ma 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
Az emberek pont azért mennek orvoshoz, hogy ő megmondja, mit kell csinálni a gyógyuláshoz. Ha nem akarod, hogy megmondják, ne menj oda. Amúgy mire számítottál? Hogy csak elbeszélget veled, és megsimogatja a buksidat, hogy nincs semmi baj?
ma 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Üzemorvoshoz vagy jogsi hosszabbítás miatt házihoz önszántából megy az ember? Ne ökörködj már...
ma 09:45
 5/29 anonim ***** válasza:
Ha azért mentél, de az orvos látott valamit, ami nem jó, akkor kötelessége a legjobb tudása szerint kezelni a beteget.
ma 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Az, hogy te beveszed-e a gyógyszert amit adott, már a te döntésed, de nem biztos, hogy akkor csinálsz jót, ha magadra hallgatsz.
ma 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nekem is picikét mindig magasabb szokott lenni a vérnyomásom, amikor mérik. Anno 17 éves koromban az iskolaorvosi vizsgálaton már agyvérzéssel fenyegettek. Szerintetek hogy éreztem/érzem magam? Gondoljatok már bele a lelki oldalába is... azóta kerülöm az orvosokat, ahogy csak tudom.
ma 09:59
 8/29 anonim válasza:
Lelki oldalról is megnyugtató lenne, ha kapnál egy olyan gyógyszert, amivel nem kellene a vérnyomásod és annak következményei miatt aggódni.
ma 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
És akkor essek össze vagy mi? Alig 100-as a vérnyomásom szisztolés értéke
ma 10:05
 10/29 anonim ***** válasza:
Alig 100 az pont jó xD
ma 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!