Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » KÖTELEZŐ SZŰRŐVIZSGÁLATOK... ...

KÖTELEZŐ SZŰRŐVIZSGÁLATOK... Lehet erről kérdezni? Vagy csak HELYESELNI lehet ezen a fórumon is?

Figyelt kérdés

A kérdés költői volt, úgyhogy nem fejtem ki bővebben a véleményem róla.

Van viszont egy TELJESEN SEMLEGES, mégis releváns kérdés, amit (talán) feltehetek:

VAN MÉG VALAHOL AZ EU-ban olyan ország, ahol ilyen van?


Vagy csak TERVEZNEK ilyet...

(Tehát nem egyszerűen szűrővizsgálatok vannak, hanem

kötelezik az embert-buntetéssel fenyegetve!-hogy elmenjen egy olyan dologra, amit esetleg nem akar...)


Illetve a FEJLETT VILÁGBAN (vagy akár a fejlődő világban)

BÁRHOL?



júl. 15. 14:47
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
22%

21


Kik voltak ezek a neves magyar orvosok?


Magyarországon, vagy akár csak Európán belül maradva, mely ország tiltja, hogy te hozzájuss minden nap a megfelelő mennyiségű D vitaminhoz? Ételtől és naptól nem, viszont tablettából már lehetséges a D vitamin túladagolás, erről meséltek a híres neves magyar orvosok?


"Szóval lenne sokkal egyszerűbb és költséghatékonyabb módszer is a betegségek megelőzésére, mint a kötelező szűrővizsgálatok, de nem az egészség a cél, így ez soha nem fog megtörténni."


Európa legelhízottabb nemzete Magyarország, ami aztán húzza maga után például a kardiovaszkuláris és egyéb problémákat, úgyhogy rohadtul nem a D vitamin itt a probléma, nem kell felülni minden Facebookon látott videónak mint anno a Covid idején.


Az egészséget egyén szintjén kell elkezdeni, és elég vicces, hogy D vitaminokról irkálsz és a gyógyszergyárakat meg összeesküvés elméleteket gyártasz és veszel be a kormányról, közben meg a magyarok sz.rni is autóval járnak és 2 pofára tömik a McDonald's-os sz.rt, de nyilván azért van elhízva mindenki, azért dohányzik ennyi magyar, mert kevés D vitamint szednek...

júl. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
46%

Majd utánanézel, kik vettek részt a konferencián...

A kötelező vizsgálatok amúgy a rákot akarják szűrni, nem mást. A rákos megbetegedéseket meg szimplán D-vitaminnal legalább a harmadával lehetne csökkenteni, ha az állam mindenkinek ingyen küldene belőle postán, csak ez soha nem fog megtörténni, mert a valódi cél nem az egészség.

júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
25%

23


Gondoltam, hogy nem tudod felsorolni ezeket a neves orvosokat 🙂


Kevesebb Facebook és TikTok, tisztában vagyok vele, hogy ott mennek az ilyen agymosoda jellegű összeesküvés elméletek, de hidd el, ha annyi időt és energiát szánnál arra, hogy elmélyülsz az emberi test biológiájába sejt szinten, akkor sokkal okosabb lennél és nem irkálnál ilyen baromságokat.


Örülök, hogy sikerült az írásom többi részére is érdemben reagálnod, az valahogy elkerülte a figyelmed. Így szokott ez lenni a hozzád hasonló összesküvés elmélet nézőknél.

júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
31%

A covid propagandista Merkely Béla is benne volt a csapatban, aki annak ellenére hirdette kétpofára a vakcinák veszélytelenségét és fontosságát, hogy birtokában volt annak a ténynek, hogy csak a D-vitamin használata 90%-kal csökkenti a légúti fertőzések kockázatát is. Persze, inkább pár ismeretlen összetételű génterápiás vakcina a népnek, mint minden nap pár szem vitamin. Különben megértem a pálfordulását: a vakcinákból sokkal inkább meg lehet gazdagodni.

A hozzászólásod elhízásra és egészségtudatosságra vonatkozó része irreleváns a kötelező szűrővizsgálatok tekintetében, ugyanis az államnak esze ágában sincs szívbetegségeket megelőzni, csakis rákot, érdekes módon.

júl. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
35%

25


Még mindig várom a híres neves magyar orvosok nevét.


Melyik embernek volt megtiltva, hogy D vitamint szedjen Covid idején? Erre sem válaszoltál... Lököd a hülyeséget amit felszívtál Facebookról, de egyszerű kérdésekre nem tudsz válaszolni.


"A hozzászólásod elhízásra és egészségtudatosságra vonatkozó része irreleváns a kötelező szűrővizsgálatok tekintetében, ugyanis az államnak esze ágában sincs szívbetegségeket megelőzni, csakis rákot, érdekes módon."


Elég érdekes, te nem tudtad, hogy az elhízás ca. 13 féle rákbetegség kialakulásának veszélyét növeli? Ez vicces 😀


Az egészségtudatosság az ott kezdődik, hogy valaki nem hízik el, nem dohányzik, stb. De szerinted ez irreleváns, a postán küldött D vitamin a releváns. Komolyan nem veszed észre mekkora baromságokat hordasz össze?


De imádom ezeket olvasni, mindig olyan jókat tudunk röhögni az ilyen embereken, szóval semmiképpen ne hagyd abba, szomjazom a tényeidre!

júl. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
66%
Nem én rendeltem el a kötelező szűrővizsgáltokat, úgyhogy ne engem kérj számon, hogy mivel vagyok tisztában. Az állam nem akar az elhízással foglalkozni, pláne a dohányzással, mivel abból is csak nekik dől a lé :)
júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
32%

27


Én a híres neves orvosok nevét várom még mindig.


Én arról kérlek számon, amiket te állítasz. Eddig még egyet sem tudtál alátámasztani.


A kérdésem továbbra is fennáll: nem tudtad, hogy az elhízás 13 féle rákbetegség kialakulásáért felelős? Tudom hogy nem tudtad, de azért én megkérdezem.


Ennek ellenére te nem a szűrővizsgálatokban látod a probléma megoldását, hanem a postán küldött D vitaminban. Tehát az elhízott embernek nem lefogynia kellene, csak D vitamint kell szednie, és a rák meg sem találja.


Egyébként azt a postás mondaná meg, hogy neked mi a D vitamin szinted és pontosan hány szemet kell szedned naponta? Vagy hogy működne? A postást vennék elő, ha valaki D vitamin túladagolás miatt kórházba kerülne, netalántán belehalna, vagy a híres neves magyar orvosokat, akiknek még mindig nem tudjuk a nevüket?


Hogyan kellene az államnak az elhízással foglalkoznia? Napi 2 szelet mindenmentes kenyeret puffasztott rizzsel küldeni postán? Vagy esetleg elvenni tőlük az autójukat, hogy ne azzal járjanak sz.rni is?


Legközelebb úgy reagálj, hogy sorolod a híres neves magyar orvosok nevét, és ez esetben próbálj meg a leírtakra is reagálni.

júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
34%

23

Ha az állam küldene postán d vitamint akkor az olyanok mint te már csak azért sem szedné be. Nehogy már az állam mondja meg neked, hogy szedj d vitamint.

júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
13%

29


Köszönöm ismét a releváns válaszod 🙂

júl. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
100%

19

"És a méhnyakrák szűréssel mi bajod? Vagy a vastagbél szűressel?"

Kellemetlen, fájdalmas, megalázó. Ilyesmire nem lehet k ö t e l e z n i senkit sem. Legyen rá lehetőség, éljen vele, aki akar, de ennyi.

júl. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!