Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy fognak(kötelező jelleggel...

Hogy fognak(kötelező jelleggel) vastagbélre leszűrni több százezer vagy millió embert,mikor alig van gasztroenterológus?

Figyelt kérdés
Vagy akkor olyankor hetekig vagy hónapokig osztályos munka helyett csak tükrözni fognak a gasztrosok?

tegnapelőtt 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
az emberek egymasnak
tegnapelőtt 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Most nem értem mi ez a hisztéria, miért kell minden nap ezzel kapcsolatban kiírni kérdést? Még egyelőre senki sem tud semmit, még azok sem, akik kitalálták, hogy hogy lesz, sehogy nem lesz, sem eszköz, sem kapacitás nincs erre és fél év alatt sem oldódik meg és akkor még senki sem beszélt arról, hogyha találnak valamit, patológiára küldenek mintát, esetleg arra kell kezelés, műtét, stb., az hogy lenne? Logikátlan is, mert szűrjük ki minél előbb a kórosat, de ha a műtétre, ellátásra ugyanúgy várni kell 1-2 évet, akkor semmi haszna nem lesz.
tegnapelőtt 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2#

A polipot rutinszerűen le tudják szedni endoszkóppal ha találtak,pont ez a lényeg,hogy az esetleges polipok ne fajuljanak rákká.

tegnapelőtt 14:13
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Persze, de egy ilyen eszköz amortizálódik, több kell belőle, azt sterilizálni kell, több szakember kell hozzá. Ha van egy polip, azt leszedik, de patológiára ugyanúgy el kell küldeni. Plusz kell altatóorvos is több, akkor be kell majd vezetni az altatást, stb.
tegnapelőtt 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Eddig sem altattak,én úgy tudom még bódítást is külön kell kérni.

De egyébként pont ez a kérdés,hogy ez hogy lesz kivitelezhető,mert szerintem ezeknek az álomvilágban élő, magánegészségügybe járó ner nemeseknek fogalmuk sincs mi van itt...

tegnapelőtt 14:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a székletvér teszthez nem is kell orvos, csak a laborba, és első körben csak azt csinálnak
tegnapelőtt 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem kötelező, hagyjuk már ezt, ezerszer el lett magyarázva.
tegnapelőtt 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Így van, te az összes kérdés alá odaböfögöd!
tegnap 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!