Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A covid oltáson vagy a kötelez...

A covid oltáson vagy a kötelező szűrővizsgálatokon vagy jobban kiakadva?

Figyelt kérdés

júl. 2. 15:17
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
41%

Szűrővizsgálatokra eddig is rendszeresen jártam/járok.

A covid oltás pedig nem kötelező, nincs min kiakakadni.

júl. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:

Kötelező volt sajnos több munkahelyen is a covid oltás. Különben kirúgták azokat akik nem adatták be.

Ezen tényleg felesleges volt kiakadni, tök normális dolog ezzel fenyegetni valakit.

júl. 2. 15:23
 3/57 anonim ***** válasza:
49%
Egyiken sem vagyok kiakadva. A szűrővizsgálatok meg hasznosak.
júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
39%
Egyiken se. Meghagyom a kiakadás lehetőségét a laposföldhívőknek.
júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
71%

Több olyan ismerősöm van, akik inkább felmondtak, de nem adatták be az oltást.

Ha valaki nem akarta az oltást, akkor keresett más helyet. Senkit nem oltottak akarata ellenére.

júl. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
24%
A munkahelyeken és utazáshoz (nem egzotikus országba) egykor kötelező és ismét kötelezővé tehető oltások jóval nagyobb fenyegetést jelentenek az emberi szabadságra és a testi önrendelkezésre, már csak azért is, mert globális történetről beszélünk. Ezt a hülyeséget csak néhány ostoba magyar döntéshozó hozta össze, ebben a formában egy perrel miszlikbe lehet aprítani, de kikerülhető tb-ből kijelentkezéssel, másik országba költözéssel is.
júl. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
58%

A Covid-on azért ki vagyok akadva, mert immunbetegségemre be sem szabadott volna adniuk és előtte rekordmagas természetes ellenanyagom volt. Az oltástól rosszul voltam. Meg sem tudták magyarázni, hogy hogyan ment így át rajtam. Ennyit a nagy tudományról. Nálam bebizonyították, hogy kóklerek voltak.


A szűrővizsgálatokat még nem hagyták jóvá. Különben tipikus látszatintézkedés, mert megint lóg a láb a bilibe.

júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
25%
Az pedig nem így működik, hogy csak úgy keresek másik helyet és biztosan nem adják be! Bármikor kitalálhatták volna, hogy máshol is beadják! Ezért lemondani szakmáról és jó csapatról?! De ráadásul munkahelyet sem lehet csettintve találni.
júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
30%
Azért míg a szűrővizsgálatok valóban hasznosak, addig a koronavírus oltást felnőtt önállóan dönteni tudó állampolgárokra rázsarolva beadatni, különben diszkriminálnak, az az emberi jogok sárbatiprása volt, mindezt demokráciában a többség akaratával. Egy mondatban sem lehet említeni a kettőt, nemhogy összehasonlítani.
júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
87%
Abban nem lennék biztos, hogy a többség akaratával. Sokan értettek vele egyet, de nem hiszem, hogy bárhol lett volna szavazás.
júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!