Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A covid oltáson vagy a kötelez...

A covid oltáson vagy a kötelező szűrővizsgálatokon vagy jobban kiakadva?

Figyelt kérdés

júl. 2. 15:17
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
100%
Amugy persze, orvosok kozt is van vallaskarosult, meg chemtrail hivo, es biologusok kozt is akad pl evoluciotagado, de elmondanam, hogy ezek pont nem ilyen arcok, ahogy en sem, epp csak odafigyeltunk egyetemen, es nem melegedni jartunk be az eloadasokra. De en mar most latom, hogy megprobaljak a kotelezo szurovizsgalatokkal is eljatszani ugyanezt, a 4-es hez hasonlo egysegsugaruak meg be is fogjak venni csont nelkul. Azert azt megjegyeznem, hogy a tarsadalom ezt mar nem valoszinu, hogy el fogja turni, nem lesz szurt meg szuretlen megkulonboztetes, munkahellyel szarakodas meg tb-jogosultsaggal diszkolampa jatszas, mert elkepzelheto, hogy akkor mar ver fog folyni meg lincselesek is lesznek. Foleg ilyen gazdasagi helyzetben.
júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
55%

ÉN BÁRMIKOR A KÖTELEZŐ JELLEGEN VAGYOK KIAKADVA.

Mivel az agyam még nem sorvadt el teljesen, hasonlóan a Kérdezőéhez, átlátom az összefüggést a COVID népességszabályozási kísérlet és a WHO kötelező szűrővizsgálat között. Ugyanis minden szabályozott folyamat lényeges eleme a mérés. A COVID kitervelőinek szükségük van a mérésre, hogy a folyamatot szabályozhassák. Már a világszintű adatfeldolgozó képességgel jellemezhető Webes követése is a COVID járvány idején a járvány lefolyásának mindenféle statisztikai adatokkal, és annak összevetése a BG csapata által előzetesen végzett világjárvány szimulációval arra volt jó, hogy nehogy túltolják a biciklit. Mivel nem akármivel játszanak és Georgiai Kövek előirányzatát "jó lenne tartani", további, már több év után adódott hatások számszerűsítésére is szükség van. Minderre azért, hogy a folyamat következő iterációját, amit BG gyakran előrevetít, nehogy elrontsák, eltúlozzák. (Kérdezzük meg Melindát is?)

Erre a feltevésemre könnyen igazolást lehetne szerezni egy nyílt világban, egyszerűen meg kellene kérdezni a WHO főnököt, ki kérte fel a feladatra. Persze én anélkül is tudom.

A bejegyzésemmel a célom az emberek figyelmeztetése, hogy a játék az ÉLETÜKRE megy, csak másnak van álcázva. Akkor lenne korrekt a szűrővizsgálat, ha az eredményét CSAK a páciens kapná meg, SENKI más.

Kóbor, egyetértesz?

júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
31: Egyetértek. Viszont valóban lesz ellenállás szerinted? Én inkább arra tippelek, hogy a zöme ezt is zokszó nélkül benyeli, mert így nem lesz rákja és ráadásul ömleni fog a pénz a TB-kasszából. Sírnom kell...
júl. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 A kérdező kommentje:

Szerintem a társadalom ugyanúgy el fogja fogadni ezt is, mint a covid oltást sajnos.

Nálam is nagyon rezgett már a léc az oltásnál, de végül sikerült "megúsznom".

Ja és nem, nem vagyok laposföldhívő...


A kötelező vizsgálatokat nem tudom, hogy fogjuk kikerülni. Főleg ha pénzbüntetést adnak.

Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy én évente járok nőgyógyászhoz. Viszont a többi vizsgálat amit felsoroltak, az nagyon durva. Mégis ki jár ilyenekre ha nem muszáj?

júl. 15. 20:17
 35/57 anonim ***** válasza:
100%
Van itt még egy morális probléma: az orvos nem végezhet rajtad invazív beavatkozást az egyértelmű beleegyezésed nélkül. Odarángathatnak rendőrrel, katonával (normális országokban természetesen ezt sem tehetik meg, de hol vagyunk mi attól?), de erőszakkal nem vizsgálhat meg senki. Nem erre esküdtek fel.
júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
51%

34

Ha évente jársz nőgyógyászhoz, akkor a többi miért zavar? Ugyanúgy invazív, kellemetlen, megalázó a többi is, mint a nőgyógyászati szűrés.

Én en bloc az egész ellen vagyok. Semmi ilyesmire nem kényszeríthetnek. (Egy normális országban).

júl. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:

Nekem nőgyógyászati betegség miatt járnom kell kötelező jelleggel.. Nem gondolom megalázónak és elhanyagolni sem fogom a vizsgálatot, hogy majd x év múlva nagyobb gondom legyen. Remélem emiatt nem haragszol meg.


Viszont nem szeretném, hogy kötelező jelleggel bárkire ráerőltessenek olyat, amit nem akar. Mondjuk ezért zavar az egész.

júl. 16. 10:33
 38/57 anonim ***** válasza:

37

Oké, értem; teljesen igazad van!

júl. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:

Köszi!

Amiért nekem valamire kötelező járnom, azért nem szeretném, hogy másoknak rossz legyen. :)

Mondjuk nálam pont az éves szűrés alatt derült ki a gondom, így szerencsém volt. De hagyjuk meg mindenkinek a választás lehetőségét. A belengetett pénzbüntetés meg egyenesen gyomorforgató.

júl. 16. 10:42
 40/57 anonim ***** válasza:
100%

39

Jó lenne, ha mindenki így gondolkodna!

júl. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!