Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A covid oltáson vagy a kötelez...

A covid oltáson vagy a kötelező szűrővizsgálatokon vagy jobban kiakadva?

Figyelt kérdés

júl. 2. 15:17
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
72%
#19! Ok., de szerinted a covid oltás se volt kötelező. Az, hogy nélküle semmit nem tehetsz, csak éhen halhatsz, az igazán nem azt jelenti, hogy kötelező, végülis választhatsz😂 De nem mindenki ilyen engedelmes birka.
júl. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
79%
Mindkettőn. Soha életemben nem voltam még olyan szarul, mint a k'rva oltás után, a kötelező szűrés pedig alapvető szabadságjogokkal fog ütközni, ha abban a formában valósítják meg, ahogy tervezik - amiből persze nem lesz semmi, mert nincs semmiféle kapacitás több millió soron kívüli vizsgálatra. A megelőzés persze hasznos dolog, de erőszakkal nem lehet motiválni. A kormány pedig szokás szerint takarodjon kifelé a p'csámból, ahogy a méhemből is. (Milyen érdekes, hogy már megint csak a nőkben akarnak turkálni! Az urológiai/andrológiai szűrésekről valahogy sosem esik ám szó.)
júl. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
18%

20.

Melyik része baromság? Kötelező? Nem az! Nem tudod beidézni a törvényből. Megkérdezted a minisztériumot, hogy mit jelent? Akkor meg mit fröcsögsz itt?

Innentől kezdve te írod a baromságokat, te húzzál el, mert ÁLHÍREKET terjesztesz. Senki sem kíváncsi rád, éppen elég álhír van nélküled is.

júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
13%

17-es leírod, hogy szerencsére nem volt kötelező az oltás, majd leírod, hogy de az volt, majd, hogy kibúvó is volt, vagy ha nem, akkor könnyen tudtál volna olyan helyre menni, ahol a szerinted nem kötekező,de kötelező oltás, pont úgy nem kötelező, mint, ahogy kötelező volt a meglévő munkahelyeden.

:D Ennyi idiótát egyrakáson, hogy a saját érvelésébe is belezavarodik vagy 5x. :D Kegyetlen hülye vagy az összes oltástagadó laposföldes barommal együtt. :D

júl. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
29%

24

17-es vagyok, 17 óta nem szóltam hozzá; valaki mással vitatkoztál, nem velem. Szerintem nem keveredett bele a 20-as, mert ő másik válaszoló.

júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
100%
Én senkivel nem vitatkoztam itt, ez az első hozzászólásom.
júl. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
81%
19, 23: Azért, mert még nem kötelező, még fel kellene emelni a hangunkat az alkotmányellenes törvénnyel szemben, a kötelező álhírt pedig a Kossuth rádió, a kormánypárti média, és a szakmai média jelentős része (24.hu, index, telex, 444, kezdetben gazdasági lapok mint adózóna, economx) terjeszti, és téged a gyakoris hozzászólók zavarnak? Ezeknél a médiumoknál miért nem tiltakozol? Ilyeneket írnak, hogy "senki nem menekülhet", azért ennél józanabbak még a primitívebb gyakorisok is!
júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
7%

27.

Tehát akkor én vagyok a hibás, mert nem figyelem, hogy 17 db média mit írt és nem szólok nekik, sőt figyelemmel kell kísérnem, hogy hétről-hétre ki ismétli meg a hülyeséget a következő 5 évben valahol? Azért azt már ne kérd rajtam számon, hogy hol jelzem meg hol nem.

Egyébként természetesen nem értek vele egyet, hogy kötelező legyen - még azzal sem, hogy az elvi lehetőségét már megadták a kötelezővé tételéhez - de az tény, hogy ennél többet egyelőre nem ír semmilyen jogszabály. Márpedig a téma itt ez volt, ha megnézed legfelül a zöld dobozt.

júl. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
100%
27: ez a lényeg! Lényegtelen, mit hordanak össze a médiumok, hogy minél több kattintást szerezzenek. A kötelezhetőségre elkészült a törvény, teljesen mindegy, mikor élnek vele és milyen vizsgálatra terjesztik ki. Most látszólag társadalmi egyeztetés folyik, de ez ellen minél előbb, az összes létező fórumon fel kell lépni. Jogállamban nem turkálhatnak senkiben kötelező jelleggel, ez egész egyszerűen rémisztő! Az indoklása pedig röhejes. Főleg a magyar eü. tükrében…
júl. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
86%
4-es már megint felmondja a laposföldes debilséget. Csak az ismerettségi körömben most kapásból 16 olyan embert számoltam össze, beleértve magamat is, akinek minimum egy, de legalább 2 élettudományi, minimum MSc diplomája, phd-je van, vagy praktizáló orvos, aki nem adatta be az oltást, még akkor sem, ha a munkahelyén megpróbáltak szórakozni velük. Arra az időre inkább elmentek mást csinálni, ahogy pl én is, mert megtehettem.
júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!