Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A covid oltáson vagy a kötelez...

A covid oltáson vagy a kötelező szűrővizsgálatokon vagy jobban kiakadva?

Figyelt kérdés

júl. 2. 15:17
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
30%

Egyiktől sem volt soha semmi bajom, se egyetlen ismerősömnek sem.

A szűrés hasznos,és jelenleg nem kötelező, a covid oltás meg soha nemnis volt kötelező. Szóval nincs min kiakadni.

júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
15%

Egyértelműen a haszontalan covid oltásokon.

Mondjuk a szűk létszámú egészségügyi dolgozók kapacitását is lehetne hasznosabb szűrésekre fordítani, ha már...

Amúgy a méhnyakrák szűrés eddig nem évente volt?🤔

júl. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
18%
Jézusom, nem unjátok még? 🤦
júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
11%
A szűrővizsgálatok január 1-től sem kötelezőek.
júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
38%
Szokásos gumicsont. Most mindig a saját meg a másik ember seggl*kával foglalkozik, közben nyugodtabban lehet lopni tovább.
júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
51%
Én egyértelműen a szűrővizsgálaton. A covid legalább fertőző volt (És bár az ellen rendszeresen oltattam magam, annak a kötelezővé tételével sem értettem volna egyet).
júl. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
87%

Mindkettőn!

Igaz, szerencsére nem volt általánosan kötelező az oltás, de én tanár vagyok, nekünk az volt. Nagyon nehezen találtam kibúbót, de sikerült. Ha nem találtam volna, felmondok, és átmegyek egy nyelviskolába, na bumm.


A kötelező szűrés terve egyszerűen agyrém! Hogyan fordulhat meg egyáltalán a fejében bárkinek is??? Kötelezővé tenni invazív, megalázó vizsgálatokat??? Eszem megáll... szűrjön, aki akar, de el a ezekkel az intimszféránktól!

júl. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
87%
13. Meglehetősen redundáns kérdés. A puszta tény, hogy 10 különböző témában ezernyi hozzászólás született csak a gyakorin két hét alatt, azt mutatja, hogy nem unjuk annyira, hogy belenyugodjunk. A döntéshozók nem unják, hogy mások teste felett akarjanak dönteni?
júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
18%

18.

Nem ezért kéne unni, hanem azért, mert a szűrésvizsgálat nincs kötelezővé téve január 1-től sem, mégis megy a raktárra aggódás. Ezen a tényen nem változtat az sem, hogy következetesen lepontozzátok azt, aki ezt le is írja a valóságnak megfelelően.

Ilyetén formán a kérdés kb azzal egyenértékű, mintha naponta 3x feljönne az a kérdés, hogy mit szólunk ahhoz, hogy mindenkinek kötelező lesz pirosra festenie a haját, mikor nem is kell. Persze, hogy unalmas egy idő után, ha egyesek arról fantáziálnak non-stop, ami nem is létezik.

júl. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:
#19: Annyira unod te is a témát, hogy az összes ilyen kérdésnél ott vagy és leírod a baromságod. Senki nem kíváncsi rád. Viszlát!
júl. 3. 11:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!