Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy szokjak le a cigiről?

Hogy szokjak le a cigiről?

Figyelt kérdés

10 éve dohányzom kb.Most 1 hónapja eldöntöttem hogy jó lenne letenni.De sehogy sem megy. :(Tudtok valamit tanácsolni???

24/L


2009. okt. 14. 11:38
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ülj le egy kis borral, és egymás után szívj el annyi cigit, amennyit csak bírsz megállás nélkül, egészen addig, amíg rosszul nem leszel, és be nem hánysz. Úgy megundorodsz tőle, hogy többet rá se bírsz nézni.
2009. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Szia!


Én a jelenlegi párom hatására tettem le, igaz, csak 4 évig dohányoztam.


Én úgy csináltam, hogy amikor megkívántam, ettem valamit. Bementem a boltba, vettem egy tábla csokit, cukor, rágó, minden sz.rt zabáltam, nekem ez jött be(meg rám is fért a hízás).


De még mindig ugyanúgy hiányzik... és csalni szoktam, mert hétvégén, ha úgy van kocsmatime, rá szoktam gyújtani.. =)

2010. márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Qpak József válasza:

Nagyon egyszerű a dolog!

Az első három nap a rossz csak.

CSAK AZ ELSŐ HÁROM NAP !!!

Az alatt egyél helyette cukrot csokit fagyit sütit akármit amit szeretsz... (mértékkel)

Ha az első három napon túl vagy és rágyújtanál akár 1 szálra hát ne tudd meg...

Engem pont a 3. napon kínálgattak és már annyira kezdtem ki tisztulni, hogy amikor bele szívtam a 4. slukknál le kellett üljek mert nagyon megszédültem!

(Egyébként 4 évig dohányoztam)

Tiszta szívemből kívánom neked, hogy sikerüljön!

2013. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!