Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A férjem el akarja tiltani a...

A férjem el akarja tiltani a gyerekenket a húgomtól. Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Kiderült,hogy a húgom leszbikus (vagy biszex),mindenesetre több hónapjakapcsolatban van egy másik lánnyal, csak eltitkolta. Azt nem tudjuk, hogy ez az első ilyen kapcsolata vagy mások is voltak-e. Miután lebukott, hogy annyit ismert el, hogy tényleg együtt vannak ezzel a lánnyal. Én még emésztem a hírt, de a férjem azt mondta, hogy a gyerekeink innentől nem találkozhatnak és nem is beszélhetnek vele. A döntését mások is helyeslik, én még nem tudom mit gondoljak vagy hogy tényleg ilyen drasztikusnak kell-e lennünk. Mit kène tennem?

tegnap 17:01
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az (is!) döbbenetes, hogy a Kérdező gondolkodik, hogy na vajon kinek van igaza, kinek az oldalára álljon? Ti valami szekta tagok vagytok? Mondjuk ebben az esetben nem is csodálom, hogy a testvéred titkolta a kapcsolatát, hiszen körbe van véve ilyen beszűkült népséggel.
ma 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
71%
Már nem gondolkodik. Eltűnt.
ma 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


Semmi kétség nincs bennem arról, hogy jó ember vagy. Férjednek valószínűleg túl nagy a hatalma a családban, sok dolog eleve el van döntve és Te meg kész döntések elé vagy állítva férjed vagy férjed és családja részéről, vagy legalábbis ez ez kimondatlanul is már bele van ivódva a család légkörébe. Lehet hogy ez onnan ered, hogy ő Téged és családodat annak idején eleve valamilyen kiszolgáltatottabb helyzetben ismert meg. Igazából a kiszolgáltatottság az igazi baj, még akkor is, ha csak úgy megfoghatatlanul van benne a légkörben. Sajnos az ilyenből nehéz kijönni. Egyelőre próbálj tanácsadóhoz, szakemberhez járni. Esetleg családsegítőnél van ilyen, vagy magán rendelésen, sajnos az utóbbi drága is lehet. Ha ez elsőre nehéznek tűnik, egyelőre nem kell mondanod otthon hogy mi miatt, hihetik nyugodtan azt, hogy csak Magad miatt. Húgod lehet hogy tud segíteni ebben.

ma 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
100%
A tesóm azonos nemű párjáról azt tudják a gyerekek, hogy a barátnője és együtt laknak. Senkinek semmiféle problémája nem volt ebből soha.
ma 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!