Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A férjem el akarja tiltani a...

A férjem el akarja tiltani a gyerekenket a húgomtól. Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Kiderült,hogy a húgom leszbikus (vagy biszex),mindenesetre több hónapjakapcsolatban van egy másik lánnyal, csak eltitkolta. Azt nem tudjuk, hogy ez az első ilyen kapcsolata vagy mások is voltak-e. Miután lebukott, hogy annyit ismert el, hogy tényleg együtt vannak ezzel a lánnyal. Én még emésztem a hírt, de a férjem azt mondta, hogy a gyerekeink innentől nem találkozhatnak és nem is beszélhetnek vele. A döntését mások is helyeslik, én még nem tudom mit gondoljak vagy hogy tényleg ilyen drasztikusnak kell-e lennünk. Mit kène tennem?

tegnap 17:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
100%
#48 én tanultam pszichológiát, és ha csak nem 100 évvel ezelőtti nézeteknél ragadunk le, a második bevezetés óráról, akkor tudjuk, hogy, a mai álláspont nem ez. Azóta fejlődött egyet s mást a pszichologia, úgy tűnik van mit bepótolnod.
tegnap 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
100%

48-as, te nemhogy pszichológiát nem tanultál, de gondolkodni se, az tuti.

Pl a 44-es nem is példát mondott…

Aztán, nem úgy lesz meleg valaki, hogy lát olyat, ehhez hajlam kell.

tegnap 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
100%

43 És 48


Te tanultál semmit.


Ugyanis a szexuális irányultság genetikai tényező, nem pszichológiai okokra vezethető vissza.

tegnap 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus nárcisztikus, bántalmazó viselkedés.

Én elválnék tőle.


Az egy dolog, hogy azt mondja, te találkozhatsz velük (milyen kedves hogy ezt legalább megengedi neked), de ebből folyton konfliktus lesz.

Gyakorlat

"Hová mész?"-A testvéremhez!-"Ahhoz a leszbi k urvához?"

Állandó veszekedés lesz az életetek.


Családi programokra nem lehet majd menni, a nagyszülőkhöz se, mert ott lesz a szüleinél a testvéred?


Mi lesz, ha a gyereked meleg lesz?


Mondjuk eleve össze sem jönnék ilyen emberrel, ezeket már kb a harmadik randin ki kell szűrni, főleg ha gyereket szeretnél.

ma 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
0%

Alapvetően én is egyetértek vele, egy gyerek ne lásson rossz példát.

Más kérdés, hogy a dolgot mennyire csinálják nyilvánosan.

ma 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim válasza:
100%
Ilyen szögletes emberrel minek házasodtál össze? Válj el. Rasszista a férjed
ma 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
100%
56, homofób. De a kérdező is az, ha figyelmesen olvasol leírja, hogy egyezik a véleménye a férjével, csak arra nem számított, hogy a saját húga tesz ilyen "szörnyűséget", amit maga se dolgozott még fel.
ma 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
62%

#57


Ezt én is érzem, a kérdező is úgy van vele, hogy, elfogadja még nem vele történik, a családjában.


Ilyen tipikus bullshit kategória.


Normális esetben az ilyen gondolkodás hamar kibukik, és nem marad együtt két olyan személy, akik másként gondolkodnak.

Ők hasonlóak, csak a kérdező családjába ütött a ménykő, nem a férjébe.


Ami érdekes, ha fordítva történt volna, a kérdező is hasonlóan viselkedne, mint a férje.


Ilyenkor ébrednek rá az ilyen emberek mennyire gyarló a másik.


Alapvetően ezért is taszítanak a konzervatív emberek, mert alacsony az érzelmi intelligenciájuk.

Van, amelyiknek át kell élnie más helyzetét, hogy empatikus legyen, de van köztük olyan is, aki még akkor is egy jégcsap marad mikor a családjában történik meg valami, amit, addig annyira megvetett.

ma 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
100%
43as, gyerekkoromban keresztanyám(anya gyerekkori barátnője) és a párja rengeteget vigyázott rám. Történetesen a párja is nő nemű, de heti egy napot ott aludtam biztos. És imádtam. De nem lettem homoszexuális, pedig puszit is adtak egymásnak. Teljesen természetes volt, nem zavart, de ettől nekem soha eszembe se jutott hogy a nememhez vonzódjak. Lassan 30 éve vannak együtt, én pedig 8 éve házas egy férfival.
ma 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
100%

"A nagynéni leszbikusságának nyilván nem a szexuális részleteire kell kitérni, de könyörgöm, egy családban nem egyértelmű, hogy ismerjük egymást?"


Nem tudom hányasra válasz:


Én igen, mi felnőttek. A 10 éves gyerekem annyit tud a nagybácsiról, hogy szeret videójátékokat játszani és vicces, ha találkoznak. Azt, hogy van-e kapcsolata, kik tetszenek neki soha nem került szóba, minek kerülne szóba? Pláne a gyerekemnél, minek kerülne szóba? Nem a barátja, hogy megossza vele. Munkahelyen sem kell, hogy szóbakerüljön.


Nyilván egy remekül működő családnál más, de én olyat csak filmeken láttam:) Én nem nagyon kedvelem a testvéremet, nem nagyon érdekelnek a dolgai, néha van, letudom amit kell, de azért tartom a távolságot, amennyire lehet. Másokkal, a barátaimmal, akik közel állnak hozzám egész más. Viszont ott sem tartozik a gyerekemre, hogy akivel pl kéthetente találkozunk pár órára, épp kivel van, kiket szeret milyen értelemben. Mi beszélgetünk, a gyerekem pedig csak ott van(és játszik a barátaim gyerekeivel, ha vannak:). Az az ő dolguk, a gyerekek-felnőttek dolga nem keveredik és hát.. pl van egy barátnőm, aki nagyon liberális, és találkoztunk a testvérével..csak sejtem, hogy az ő tesója meleg, de különösebben nem érdekel, rendes embernek látszott, senki sem hozta szóba, minek is.


Ez a gyerekes téma egész más, mint mikor két felnőtt beszélget, a gyerekek nem tudnak normális esetben semmit a másik szexualitásáról, vonzalmának tárgyáról, amíg az nem olyan összeköltözősen komoly. Pl anyám randizik másfél éve egy fickóval, eddig összesen kb 5 órát láttam, és csak azért tudok róla, mert kb folyton róla beszél. Nem az én kapcsolatom, nem a barátnője vagyok(még akkor sem, ha erre használ sokszor), nem érdekel. Rendes fickónak tartja, nem olyan vészes, jó, hogy van és ennyi, de magamtól sosem kérdeztem volna meg, hogy randizik-e valakivel, van-e már komoly kapcsolata.. mert nem vagyunk barátok és nem állunk közel egymáshoz.


Talán 20 évesen más volt, de 30 felett már saját családod van, az a családod és a többiek már nem család, hanem rokon számba mennek. Ez lehet a különbség, a kor és a saját család megléte, mert tizenévesen(mikor nagy szám volt összejönni másokkal) engem is minden érdekelt mindenkiről, minden új volt, de így, öregen, érzelmileg eltávolodva és másra koncentrálva nem számít nagyon kivel mi van. Néha ott vannak és ennyi. Akivel nem vagyok túl jóban meg igyekszem nem túl közel tartani a gyerekemhez sem, de pl a nagymamámtól van uncsitesómtól sem kérdeztem soha, hogy biszex vagy leszbikus-e, egyszerűen nem az én dolgom és nem is tartom fontosnak.


Csak nem fiatal vagy még, hogy a rokonság ilyen közel áll hozzád? Vagy nincs saját családod? Saját családdal más, a többi kapcsolat leértékelődik és a gyerek érdeke lesz az első. Itt nyilván az is az érdeke, hogy tartsák a kapcsolatot, ne veszítsen nagynénit, a kérdező meg úgysem veszít semmit, néha továbbra is találkoznak a tesójával.


Én kiharcolnám(eleve mondjuk nem lenne ilyen férjem..) a férjemnél, hogy ünnepekre maradjon meg a nagynéni láthatása, mert azok ünnepek. Egyébként meg a gyereknek kortárs kapcsolatok keresnék leginkább.

ma 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!