Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A férjem el akarja tiltani a...

A férjem el akarja tiltani a gyerekenket a húgomtól. Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Kiderült,hogy a húgom leszbikus (vagy biszex),mindenesetre több hónapjakapcsolatban van egy másik lánnyal, csak eltitkolta. Azt nem tudjuk, hogy ez az első ilyen kapcsolata vagy mások is voltak-e. Miután lebukott, hogy annyit ismert el, hogy tényleg együtt vannak ezzel a lánnyal. Én még emésztem a hírt, de a férjem azt mondta, hogy a gyerekeink innentől nem találkozhatnak és nem is beszélhetnek vele. A döntését mások is helyeslik, én még nem tudom mit gondoljak vagy hogy tényleg ilyen drasztikusnak kell-e lennünk. Mit kène tennem?

tegnap 17:01
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom mi köze a rokoni, jelen esetben, nagynéni, unokaöcs/húg kapcsolatnak a szexuális beállítottsághoz.
tegnap 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
Ő másfajta értékrendre szeretné nevelni őket. Eddig szinte mindenben egyeztek a nevelési elveink, én is a hagyományos értékrendű nevelést támogatom, csak most teljesen váratlanul ért ez a dolog.
tegnap 17:19
 3/56 anonim ***** válasza:
96%

A férjed korlátolt. Amíg a húgod nem a gyerekek előtt csinál számotokra elfogadhatatlan dolgokat, addig teljesen alaptalan eltiltani őket egymástól. Ilyen esetben még a barátnőjét is fogadnám, de kérném, hogy ne nálunk bújjanak össze állandóan, ha lehet.

A gyerekeknek nem magyaráznék semmit, úgyis érzik, hogy jó vagy rossz szándékkal közeledik feléjük a másik, a többi nem érdekel.

Az meg nekem elfogadhatatlan, hogy a férjed majd eldönti a te és a gyerekeitek értékrendjét és kitilt akárkit. Jöjjön a húgod akkor, amikor a férjed elmegy otthonról, de nem tilthatja ki teljesen, ha te nem értesz egyet.

tegnap 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy én találkozhatok vele ha akarok,mert nekem nem szabhatja meg,hogy kivel találkozok. De nálunk nem jöhet, mert az az az ő otthona is, és a gyerekeket sem vihetem magammal ha találkozom vele, mert ő az apjuk,így megszabhatja, hogy kivel találkozhatnak és kivel nem.
tegnap 17:26
 5/56 anonim ***** válasza:
96%
A férjed egy idióta.
tegnap 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
95%
Ideje kikerülni ebből a nyomorék közegből. Szegény tesód.
tegnap 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
87%
Értékrend...ezt sem értem, majd az a gyerek, ha felnő, eldönti, hogy kihez fog vonzódni, vagyis igazából nem ő "dönti" majd el. Szerintem nem kell ebbe belelátni semmi ilyesmit, a nagynéni meglátogatja az unoka "nem tudom én" kijét, persze ez a ti dolgokot, én nem szólok és nem is szólhatok bele, hogy ki kit kitől tilt el, csak nem tartom ésszerű gondolkodásnak.
tegnap 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
95%
Te meg mond neki, hogy elviszed a gyerekeket találkozni a húgoddal, mert te vagy az anyjuk és ő nem szabhatja meg hova viszed őket
tegnap 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
93%
Akkor az a jo értékrend, hogy beleoltani a gyerekbe az utálkozást a másik elitélését? Aztán majd akkor fog csodálkozni amikor öt meg cikozik, utálják, piszkálják mert kakaot (tök mindegy mi miatt!!) iszik? Orbán bácsi! Érik a gyümölcs!
tegnap 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
97%

Ez kiba…tt elkeserítő. Szegény húgod :(

A férjed eddig is ilyen volt?

tegnap 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!