Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A férjem el akarja tiltani a...

A férjem el akarja tiltani a gyerekenket a húgomtól. Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Kiderült,hogy a húgom leszbikus (vagy biszex),mindenesetre több hónapjakapcsolatban van egy másik lánnyal, csak eltitkolta. Azt nem tudjuk, hogy ez az első ilyen kapcsolata vagy mások is voltak-e. Miután lebukott, hogy annyit ismert el, hogy tényleg együtt vannak ezzel a lánnyal. Én még emésztem a hírt, de a férjem azt mondta, hogy a gyerekeink innentől nem találkozhatnak és nem is beszélhetnek vele. A döntését mások is helyeslik, én még nem tudom mit gondoljak vagy hogy tényleg ilyen drasztikusnak kell-e lennünk. Mit kène tennem?

tegnap 17:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
89%

Bele se merek gondolni, mit tenne a kedves korlátolt agyú férjed, ha később a gyerek jelentené be, hogy a saját neméhez vonzódik... Nem szoktam ilyet írni, mert én nem tudnék együtt élni olyan férfival, akivel nincs kölcsönös tisztelet, de lehet fejbekólintanám, hátha pár agysejtje feléledne, vagy ellenkezőleg, és lemenne gombába. Komolyan, ilyen korlátolt embertől menekülnék inkább. Vagy elküldeném pszichológushoz. De azzal is tartanám a 3 lépés távolságot, akik a pártját fogják. Az ilyen emberek gyereke szokott tinikorban öngyilkos lenni, ha nem heteroszexuális, mert inkább meghal/jobb esetben elmenekül, minthogy az apjának el merje mondani...

Mindenesetre én megmondanám, hogy ha nem tetszik neki, akkor adja be a válókeresetet, mert bizony ezt nem tilthatja meg.

tegnap 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 Mojjo ***** válasza:
94%

Mondjuk akik elmondják a férjről, hogy milyen korlátolt, buta, idióta stb stb, azok ugye vágják, hogy a kérdező hajszálpontosan dettó ugyanaz? Hisz egyetért az elvekben a férjével, csak épp pont a húgáról derült ki, hogy ilyen szörnyűséges dolgokban van benne. Ha csak tisztességes sorozatgyilkos, vagy hasonló lenne, az még megemészthető de hogy homokos, na nem, az elfogadhatatlan!

Szóval mindkettőnek vannak bajai az irányítótoronyban, de rendesen. Mondjuk jó eséllyel pont az ilyen elmebeteg módon ""konzervatív"" értékrendre (valójában abszolút nem arra, de mindegy is) nevelt gyerekből lesz a legnagyobb eséllyel olyan lázadó tini, aki kellően túltolja a lázadást és aminek igencsak rossz következményei lehetnek. Szóval gratula.

tegnap 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
3%
Amíg egy gyerek pszichoszexuális fejlődése a szenzitív korszakban van, addig maradjatok a hetero példaképeknél.
tegnap 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
93%
Oke #43-as, de nem is arról volt szó, hogy a nagynéni a szerelmi életét mutatja be a gyerekeknek, csak arról, hogy találkoznak-e
tegnap 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
94%

"Kiderült,hogy a húgom leszbikus (...) Miután lebukott, hogy annyit ismert el, hogy tényleg együtt vannak ezzel a lánnyal."

Eleve mi az, hogy "lebukott"? Egy értelmes, nyitott gondolkodású közösségben fel sem merülne, hogy az átlagostól eltérő szexuális orientációt titkolni kell, esetleg szégyellni, vagy félni attól, hogy mi fog történni, ha kiderül. Ez egy genetikai tulajdonság, és bárkit érinthet, nem lehet rajta változtatni.

"A döntését mások is helyeslik" - a férjed döntését ugyebár, hogy el akarja tiltani a gyerekeket a húgontól. Kik azok a "mások", akik helyeslik? A rokonok? Szép kis családotok van, csupa begyöpösödött agyú barom, aki azt hiszi, hogy ha valaki eltér az átlagostól, az már nem normális, utálni és kerülni kell. Jó úton vagytok ahhoz, hogy a húgod lelépjen és többé felétek se nézzen.

Szégyelljétek magatokat, ezzel a buta, korlátolt látásmóddal ártotok az embereknek, olyanoknak is, akiket elvileg szerettek. Nem érdemeltek tiszteletet, csak megvetést.

tegnap 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 Mojjo ***** válasza:
66%
@43: Korrekt, csak irreleváns hozzászólás. Lsd #44.
tegnap 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
92%

43-as, hol látod, hogy példakép lenne a húg?

De tökmindegy, mert a szexuális irányultság nem attól függ, hogy a példaképé milyen.

tegnap 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
6%

44.

Nem tanultál pszichológiát, ezért jössz ilyen ostoba példával.

tegnap 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
100%
#48 nem, tényleg nem tanultam pszichológiát. Csak nem értem, hogy miért ne találkozhatnának a gyerekek a nagynénijükkel. Egy családi találkozón nem a szerelmi életét tárgyalná ki a gyerekekkel.
tegnap 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
100%

Ez a példamutatás akkora baromság ilyen téren😅.Ki a franc lesz attól homoszexuális,mert ilyet lát? Ahhoz fizikai(lelki) vonzalom,abból fakadó indíttatás kell.De az "Elmélet"-nél maradva akkor pl miért nem játszik a nagy számok törvénye-homoszexualitásból kevesebbet lát a gyerek-több hetero kapcsolatot,szóval nincs itt mitől félni.De komolyan,ne egy baromságot kelljen már cáfolni! Ehhez hajlam kell.Esküszöm 5-6évesen már úgymond tetszett 1-1 kiválasztott"néni".Nyilván nem szexuális értelemben,mert egy kisgyerek arra képtelen,hanem szerettem rájuk nézni,gondolni,vizuális vonzalom volt.Visszatekintve nyilván már itt kezdett előjönni az egész,pedig még meg sem fordult a fejemben az opció sem,hogy két nő...gyerek ilyenre nem gondol,nem tud róla.Na akkor mi van? Később sem ismertem leszbikusokat,biszex nőket.Először 23évesen voltam nővel.Pedig "gonosz leszbi" nagynénim sem volt.

Esküszöm kiborít,hogy egyes emberek ilyen értékrendek alapján határoznak meg másokat aztán meg pislognak mint hal a szatyorban mikor a sz.r átcsúszik a nagy "elit" rostán a normálisból meg nem marad.

tegnap 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!