Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy reagálnátok erre?

Hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Várandós vagyok és nagyon ritkán tartunk bulit,de olyan régóta vártunk mar erre a babára,hogy úgy gondoltuk,hogy ezt megkell ünnepeljük. A párom nem magyar és náluk nagy divat a babaváró buli,de itthon is egyre elterjedtebb. Mivel rohanó világban élünk és a világ szinte összes részén élnek rokonok nagyon ritkán találkozunk,ezért úgy gondoltuk,hogy összehívjuk a családot és néhány barátot. Ez kb 40 fő lesz. Mindenki visszajelezte,hogy eljön,megoldja hiába kell egy napot utazzon,mert olyan ritkán jön össze a család. A tesóm aki 1 utcára lakik tőlünk már az elején húzta a száját,hogy mennyi ember lesz ott,miért kell ilyen bulit csinálni stb. Jövőhéten lesz a buli és most kitalálták mindenféle béna indokot felsorolva,hogy ők nem jönnek. Nagyon bánt,hogy ennyire önző és ennyire nem osztozik a boldogságunkban.
jún. 26. 12:49
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
90%
Ki a francot érdekli???
jún. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
80%
Nem önző. Nem szeret téged és a baba sem érdekli. Ezeket az érzéseket nem lehet kikényszeríteni, attól még, hogy családtag. Ez van. Kell legyen eszközöd ezt feldolgozni.
jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
82%
Figyu, nem mindenki esik hasra attól, hogy te bekaptad a legyet. Mi lesz veled ha még ezt sem vagy képes feldolgozni?
jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 babyboom567 ***** válasza:
93%

Ne haragudj, de én tényleg nem értem a problémádat.Ő nem akar menni és kész.Pont.

Különben meg egyenlőre nincs gyerek,"csak" terhes vagy,én alapjáraton nem értem,hogy mit ünnepeltek előre?

jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 babyboom567 ***** válasza:
85%

A szülinapokat, házassági évfordulót,esküvőt,temetést igazán megértem,hogy az emberek elhívják a rokonaikat.

De azért ehhez már pofa kell,hogy azért versz utazási és ajándék költségekbe BÁRKIT,mert te épp terhes vagy.

jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom,hogyha a testvérednek gyereke születik attól igenis hasra kell esni,ahogy én is tettem a testvérem mind a három gyerekénél. Mint említettem a párom nem magyar és náluk ez szokás,szóval az egyik tesója Németországból utazik haza,ahogy mi is kétszer utaztunk hozzá Németországba babaváró miatt és vertük magunkat költsége,de megérteném,ha nekik most nem fér bele és nem tudnak eljönni ilyen messziről,de a tesóm 200 méterre lakik tőlem.
jún. 26. 13:21
 7/38 anonim ***** válasza:
76%
Majd egyszer beszélgess el vele, ha érdekel, hogy mit gondol. Mit mondott, miért nem jönnek?
jún. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Ide írsz és őt nem tudod felhívni? Akkor semmi közötök egymáshoz.
jún. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Azt mondta először,hogy nagyon sokan lesznek itt kifejezte a nem tetszését,aztán most érzi,hogy beteg lesz.
jún. 26. 13:28
 10/38 anonim ***** válasza:
95%

Jah hát igen, ha úgy éled az életed, hogy centivel méregeted, hogy pontosan visszakapod-e amit te adtál, akkor bele lehet futni ilyen pofonokba.

Az a helyzet, hogy ez a gyerek neked nagy szám, mert neked az első, te vártál rá régóta. Másokat ennyire nem mozgat meg. Persze ettől még sokan fognak veled örülni, de elvárni ezt senkitől nem lehet.

jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!