Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogos a megsértődés?

Jogos a megsértődés?

Figyelt kérdés

tesóm tegnap ballagott 8.osztályból. Meg voltunk hívva, el is mentünk.

A suliban volt egy rendezvény, majd haza s jöttünk, mert semmi "bulit" nem csináltak anyáék otthon neki.


Nekünk is van 2 gyerek, felújítunk, a hónapban sok kiadásunk volt. Így egy csokrot kapott részünkről.


Ma hívott anyám, hogy öcsém és nevelőapám mennyire kiakadtak, mert semmit nem vettünk, nem adtunk pénzt. Holott szegény gyerek tudjuk jól, hogy ájfonra gyűjt. Nem igaz, hogy nem tudtunk hozzájárulni ehhez, holott mind a ketten dolgozunk.


Most ez tényleg ekkora bűn?


jún. 21. 09:55
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom, mit háborog itt a többség. Máskor meg itt a gyk-n amikor valaki kérdezi, hogy mennyit pénzt (vagy mit) illik adni nyolcadikos ballagásra, akkor egy emberként fröcsögi minden válaszoló, hogy mi az hogy, elvégezte a 8 osztályt, semmi nem jár érte, bla..bla..bla..

Döntsétek el akkor már.

jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
64%
Ja, miért illene jobban, mint akárhány éve? Miért, most nehezebb elvégezni az általános iskolát?
jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
73%

Tegnap vagy tegnapelőtt valaki feltette a kérdést itt a gyk-n, hogy jön haza külföldről, mit hozzon unokaöcsinek/unokahuginak. Jöttek ám a válaszok, hogy egyáltalán miért is hozna bármit, és egyáltalán miért is kellene bármit adni, amikor odatoljuk a pofánkat valakinek a lakásába látogatóba. Semmit, még egy doboz teasütit sem, mert akkor az már a kihasználásról szól.

Jó ez a kettős mérce, idejárok röhögni.

jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg rohadtul kipusztulhatna ez a dehátpénztillikadnimertmégiscsakatesóm generáció. Igenis 20-40ezer forint extra kiadás fájni tud egy családnak, főleg ha hó végén a filléreket kell számolni. A tesó meg dugja fel magának az ájfont. Egy xiaomi redmi 8-10 pro sokkal jobb, mindegyik ájfonnnál.
jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
80%
Nyugi, kérdező, hogyha 10 ezret adtatok volna, akkor is megsértődik, mert az "semmi" :D
jún. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk én nem járok olyan eseményre, ahol KÖTELEZŐ elvárás pénzelni mást, akkor is, hogyha a másik tudja, hogy még húszezer Ft is nagy kiadás.


Bár akkor meg az a baja, hogy oda sem dugom a képemet, szóval igazából teljesen mindegy, mert bármit csinálko, úgysem jó.


Szerencsére nem kell többé ilyeneken pörögni, mert leépítettem a fszba az anyagias, elvárásokkal teli rokonságot.

jún. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
63%

Nem olvastam a hozzászólásokat.

Privát véleményem szerint, kellett volna adni valamennyi pénzt.

jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
62%
Jogos!
jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!