Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem megsértettem a...

Úgy érzem megsértettem a barátnőmet, jogos a megsértődése?

Figyelt kérdés
Délután megbeszéltük, vagyis én kértem, hogy menjünk ki este kicsit töltsünk egy kis minőségi időt együtt. Túlságosan ellustultam és lemondtam, erre ő csak annyit mondott, hogy gondolta, hogy ez lesz, azt mondta állandóan hitegetem és aztán nem lesz belőle semmi. Láttam, hogy rosszul esik neki, de azt mondta nem hatagszik. Aztán ettem a kajából, amit magának főzött. Nem mondta ki, de érzem, hogy sértve érzi magát. Vajon miért érintette ez annyira mélyen?

jún. 8. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Jogos. Taho voltal!
jún. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért érintette mélyen, mert nem törödsz vele. Előbb utóbb otthagy és nagyon jól fogja tenni.
jún. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ráadásul nem csak most hitegetted, hanem többször is, (ha már azt mondja, állandóan).

Aki mindig variál, lemond, átszervez, nem igazán lehet rá számítani.

jún. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
En sem birom a megbizhatatlan embereket... lehetoleg el is kerulom att, aki mindig csak igerget, de jellemzoen nem lesz belole semmi sem. Forditott esetben en mindig figyelek ra, hogy betartsam az igereteimet, ezert a barataimtol is elvarom ugyanezt. Ez lenne a korrekt viselkedes.
jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
remélem hamarosan kidob, és kereshetsz más bébiszittert magadnak, ha már egyszer anyádnak is elege lett a nevelményéből...
jún. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%

5 Azert en ezek utan teged nem tartanalak embernek! A kerdezo lehet eretlen, mert meg fiatal es rossz mintat latott a csaladban, de a lenyeg, hogy van onreflexioja, tehat javithat a dolgon. Te viszont egy menthetetlen p@tkany vagy...

4 voltam.

jún. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Jogos.

Te kértél egy találkozást, amit végül te is mondtál le, lustaságra hivatkozva. Ha közbejön valami, azt megérti az ember, de ezt jogosan esett neki rosszul. Főleg, mivel ilyen történhetett meg már többször is, ugyanis ő azt mondta, ez van állandóan.

jún. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem is az első ilyen...na vajon miért érintette rosszul? Ha nem tudod a választ nem való neked kapcsolat.
jún. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Rakott karfiol ***** válasza:
49%

Én ezt nem értem.

Együtt éltek, hiszen valahogy csak ettél a kajájából. Akkor miért nem vagytok képesek kommunikálni? Vannak már tanfolyamok is, meg megannyi elérhető tudásanyag a neten, hogy hogyan fejezd ki az érzéseidet, hogyan próbálj empatikus lenni.

Neked valami belső problémad van, ami nem a lustaság.

jún. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Valószínű ez nálad rendszeres.

Jogos, én már kivágtalak volna.

jún. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!