Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem megsértettem a...

Úgy érzem megsértettem a barátnőmet, jogos a megsértődése?

Figyelt kérdés
Délután megbeszéltük, vagyis én kértem, hogy menjünk ki este kicsit töltsünk egy kis minőségi időt együtt. Túlságosan ellustultam és lemondtam, erre ő csak annyit mondott, hogy gondolta, hogy ez lesz, azt mondta állandóan hitegetem és aztán nem lesz belőle semmi. Láttam, hogy rosszul esik neki, de azt mondta nem hatagszik. Aztán ettem a kajából, amit magának főzött. Nem mondta ki, de érzem, hogy sértve érzi magát. Vajon miért érintette ez annyira mélyen?

jún. 8. 22:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen jogos mivel irja tobbszor is volt mar ilyen.Jol irja az egyik valaszolo aki varial,lemond,atszervez kifogasokat keres arra nem lehet szamitani.Es idovel tenyleg sokan elkerulik oket mert barmikor bizalmat szavazol neki megfogja csinalni ugyanazt es hosszu tavon ez tonkreteszi a kapcsolatot.
jún. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy a mostani barátságok csupa elvárások meg hazugságok, ha őszinte mersz lenni, szörny vagy.


Én most az egyik barátnőm mániájával vagyok gondban.


Ha elmesélem egy hül.yének és egy idegbetegnek meg egy szörnyetegnek tűnök, de higyjétek el, rohadt irritáló. Nagyon sokat beszél a vécézési szokásairól és nagyon sokszor vannak ilyen helyzetek hogy pl találkozunk nálam, elindulunk valahova és egész úton hozzájuk csak azt mantrázza hogy vécére kell mennie. Ha annyit kérdezek hogy miért nem ment el nálunk akkor azt mondja hogy akkor nem kellett, amit nem akarok elhinni. Már gyűlölök vele utazni is, ha megérkezünk a szállásra már szenved hogy vécére kell mennie közben vagy ezer nyilvános wc mellett elmemtünk, ezért amikor elkezdi ezt a műsorszámát meg amikor végez a vécén és kijön és tart egy 5 perces beszámolót arról, hogy mi volt odabent és mennyivel jobb, ráordítanék hogy fogja be a száját. Egyszerűen ha meghallom hogy vécére kell mennie, már ideges vagyok. Mégsem tudom megoldani vele ezt a gondot.


Nincs megoldás, mert ha őszinte volnék csak megsértődne, elhidegülne, én lennék a rossz...

jún. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!