Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesóm elvitte a kocsimat,...

Tesóm elvitte a kocsimat, nagyon feldühített, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nem jó az autója, ezért este megkérdezte, hogy nem mehet-e el az enyémmel reggel munkába. Mondtam, hogy nem, tudja, hogy én is dolgozom ráadásul én 30kmre ő meg csak 8. Most reggel látom, hogy nincs itthon az autóm, majd felhívtam és mondta, hogy lekéste a buszt, ezért elvitte. Nagyon dühös vagyok most, főleg mivel már szabadságom sincs, így majd lesz pár nagyon kellemetlen, magyarázkodós beszélgetésem a főnökeimmel. Őszintén arra is gondoltam, hogy bejelentem a rendőrségen, sajnos máskor is vitte már el engedély nélkül, de akkor nem volt szükségem az autóra. Nagyon zavaró, hogy azt hiszi, hogy neki mindent lehet és ezzel engem elég kellemetlen helyzetbe hoz. Ha bejelenteném a rendőrségen, akkor foglalkoznának ezzel vagy csak legyintenének rá?
2021. dec. 10. 06:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
16%

A válaszomat töröltettétek, de akkor leírom még egyszer. Nem “ellopta”, hanem fél napra ELVITTE az autót a tesója. Haláltáborba nem akarjátok záratni? Megy itt a hőbörgés, hogy rendőrség meg feljelentés… azért, mert a tesója elment dolgozni a kocsijával? 😅


HA ténylegesen ellopta volna, azaz mondjuk nem együtt laknak, és a kocsit egyszerűen elveszi örökre, akkor menjen rendőrségre, ha más eszköze nincs. De hogy a tesója elment munkába a kocsijával, ezért feljelentgetni?


Kedves emberek lehettek.

2021. dec. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
90%

Megmondta neki, hogy nem viheti el, mert kell neki is munkába menni.

Erre az a gyökér elvitte azt, ami nem az övé és amire azt mondta neki, hogy nem viheti el. Nem érdekelte, hogy ezzel meg a másiknak a munkáját kockáztatja.

Te ezt elnéznéd neki kedvesen? Nyilván nem.

Ráadásul akkora paraszt, hogy még ő vonult el sértődötten miután meg lett neki mondva, hogy ez nem volt oké.

Meg ne veregesd már még a vállát is. Ha velem így viselkedne a testvérem, ráadásul ugye rendszeresen, mint írta is a kérdező, akkor biztos, hogy nem hagynám már annyiban ezt. Azért véded ennyire, mert te is ez a kategória vagy, minta kérdező testvére? Vagy egy lábtörlő, akivel más ezt csinálja, ezért hozzá vagy szokva? Esetleg fogyatékos?

2021. dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 kovpet ***** válasza:
74%

Nem kell ám balesetet okozni vagy bankot rabolni a kocsival... elég egy tilosban parkolás vagy egy gyorshajtás és a kérdező szív miatta, mert a gerinctelen barma nyilván nem vállalna fel semmit.

OK, a parkolás csak pár ezres, de ha átmegy egy piroson vagy akármi, pl bemegy egyirányúba rossz irányból, akkor repkednek a tíz meg akár százezres bírságok. Objektív felelősség van, helló!

2021. dec. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 A kérdező kommentje:
Nem hisztiztem, legalábbis nekem nem tűnt úgy. Elég dühös voltam, megfordult a fejemben, hogy feljelentsem, de miután sikerült lehiggadnom, ráadásul hazaért egyben a kocsi és a tesóm is, azután már nem nagyon gondoltam feljelentésre. Alapból nem rossz a kapcsolatom vele, szóval nem utálom őt vagy bármi, csak el van kicsit kényeztetve sajnos és azt hiszi, hogy neki mindent lehet, de nem hiszem, hogy erről feljelentéssel kéne leszoktatnom őt. Kíváncsi vagyok, hogy az ő autójával mi lesz, mert nem jó, de csak a haverjával piszkálgatják az autót, szerelőt nem látott, de ami biztos, hogy az enyémmel többet nem megy.
2021. dec. 11. 13:21
 75/79 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem a feljelentés a megoldás ennél a hülyegyereknél, de azért csak kéne valamit csinálni. Valaki nagyon pofán fogja egyszer csapkodni és ő nagyon meg fogja ám érdekelni. Kis kretén
2021. dec. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 kovpet ***** válasza:
86%
Ne jelentsd fel, ok, de mondjuk ő hiheti azt, hogy megtetted :) Hátha átgondolja a dolgot párszor, amíg kiderül, hogy nem tetted meg.
2021. dec. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
100%
Én vennék egy kerékbilincset
2021. dec. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
85%
Legalább a következő ilyen alkalommal jelentsd fel, és ezt közöld vele is. Talán kap egy pénzbüntetést, közmunkát, ilyesmit, addig majd gondolkodik rajta.
2021. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
89%
Ostoba aki ezért nem jelentené fel! Nem is értem. Mindegy kérdező legyél csak lábtörlő.
2021. dec. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!