Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesóm elvitte a kocsimat,...

Tesóm elvitte a kocsimat, nagyon feldühített, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nem jó az autója, ezért este megkérdezte, hogy nem mehet-e el az enyémmel reggel munkába. Mondtam, hogy nem, tudja, hogy én is dolgozom ráadásul én 30kmre ő meg csak 8. Most reggel látom, hogy nincs itthon az autóm, majd felhívtam és mondta, hogy lekéste a buszt, ezért elvitte. Nagyon dühös vagyok most, főleg mivel már szabadságom sincs, így majd lesz pár nagyon kellemetlen, magyarázkodós beszélgetésem a főnökeimmel. Őszintén arra is gondoltam, hogy bejelentem a rendőrségen, sajnos máskor is vitte már el engedély nélkül, de akkor nem volt szükségem az autóra. Nagyon zavaró, hogy azt hiszi, hogy neki mindent lehet és ezzel engem elég kellemetlen helyzetbe hoz. Ha bejelenteném a rendőrségen, akkor foglalkoznának ezzel vagy csak legyintenének rá?
2021. dec. 10. 06:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
97%

De basszus, hogy fért hozzá a kulcshoz?

Telefonálj a rendőrségre. Mindenképp. A munkahelyeden már így jelentsd be a problémát. Ezt nem úszhatja meg, mert soha nem fogja abbahagyni.

2021. dec. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 A kérdező kommentje:
Van egy ilyen kulcstartó tábla vagy nemtudom minek mondjam, oda van felakasztva minden kulcs. Nem is gondoltam rá, hogy elviszi azok után, hogy mondtam neki, hogy nem viheti...Mindegy a munkahelyemen sikerült elintézni szerencsére, de legszívesebben feljelenteném, csak akkor én lennék a szar a családba, hogy saját testvérem feljelentem.
2021. dec. 10. 07:52
 13/79 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teljesen jogos a kiakadásod. Ha lekési a buszt, és emiatt elkésik a munkából az az ő felelőssége és őneki kell vállalnia érte a lebaszást.


Az az autó nem csak állt a garázsban hanem neked kell a munkádhoz.

A másik meghogy vállalná a felelősséget hogyha alatta törne össze az autó?

Mert beleegyezés nélkül vitte el a kocsit.


Ha nem tudsz megbízni benne akkor lehet jobb hogyha magadnál tartod a kulcsot

2021. dec. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
100%
Ez már megesett, ezentúl a kulcsot nem ott tartod. A tesód meg genyó, felkelthetett volna, hogy így jártam, vigyél már el.
2021. dec. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
74%
Én most azon gondolkodom, hogyha 8kmre dolgozik a lakhelyétől, és mindenkinek van kocsija, de neki rossz, akkor mi akadálya annak, hogy buszra üljön? Feltételezem nem egy tanyán laktok.
2021. dec. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyiban hagyod, az olyan mintha elnéznéd neki.
2021. dec. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként meg, ha ezért kitagadna a családom, sem érdekelne. Nem értem kérdező miért nem jelented fel! Miért neked kellemetlen a családod előtt ez a helyzet?
2021. dec. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
95%
Rendőrt hivnek, mivel ellopta
2021. dec. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 anonim ***** válasza:
78%

15-ös: a kérdezö írta, hogy a testvére lekéste a buszt - szóval elvileg van busz, csak elvacakolta az időt.


5-ös: "Nem tudom miért nem lehet megbeszélni az ilyen problémát. 1. Egy kocsival mentek

2. Elviszed, hazamész aztán utána Te is elmész dolgozni."

A kérdésböl kiderült, hogy a testvérnek jóval elNem tudom miért nem lehet megbeszélni az ilyen problémát. 1. Egy kocsival mentek


2. Elviszed, hazamész aztán utána Te is elmész dolgozni.bb - akár 1-2 órával korábban - kell munkába mennie. Te felkelnél azért 5-kor, hogy elvidd a testvéredet munkába, ha neked elég fél 8-kor kelni?

Kizártnak tartom! (Legfeljebb egy-két kivételes alkalommal esetleg, de minden nap???)

2021. dec. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az is érdekes, hogy este megkérdezte, nem engedted meg, aztán hupsz, pont lekéste a buszt, és viszi a tiéd. Picit sem gyanús, hogy a busz nem is volt tervben.
2021. dec. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!