Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak itt olyanok, akiket...

Vannak itt olyanok, akiket nagyon feldühített az internetadó, és hajlandóak lennének tenni is ellene?

Figyelt kérdés
2014. okt. 24. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
A legtöbben szerintem egyszerűen nem hiszik el, hogy a kormányunk elég idióta ahhoz, hogy ezzel szétb*ssza a megmaradt magyar gazdaságot.
2014. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

A saját zsebük érdekét nézik nem az ország jövőjét.

Lassan Albániából és Kazahsztánból jönnek ide hogy megnézzék hova süllyedhetnek ha nem vigyáznak.

2014. okt. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Az ilyesmi csak azért van ,hogy dühítse az embereket,mert közbe más dolog is van,jelen esetbe az USA!

Dühöngjetek addig az internetadón még ez az egész le nem zajlik....mondaná Viktor.

Nem veszitek észre,hogy ez már régen így mén?

2014. okt. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagyok:

[link]

2014. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha Vikiék tényleg csak azért vetették fel ezt az egészet, hogy eltereljék a figyelmet a kémbotrányukról, akkor elég rossz lóra tettek.

Én legalábbis azt veszem észre, hogy a magyar társadalmat az internetadó sokkal jobban felháborítja, mint ez az USA-kitiltósdi. Még a fideszes pajtás-bajtársak közül is sokan mondják azt, hogy ezt azért már ne.

2014. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs, nem tudok felutazni Pestre tüntetni,mert messze lakok.
2014. okt. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tennék ellene valamit.
2014. okt. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!