Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesóm elvitte a kocsimat,...

Tesóm elvitte a kocsimat, nagyon feldühített, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nem jó az autója, ezért este megkérdezte, hogy nem mehet-e el az enyémmel reggel munkába. Mondtam, hogy nem, tudja, hogy én is dolgozom ráadásul én 30kmre ő meg csak 8. Most reggel látom, hogy nincs itthon az autóm, majd felhívtam és mondta, hogy lekéste a buszt, ezért elvitte. Nagyon dühös vagyok most, főleg mivel már szabadságom sincs, így majd lesz pár nagyon kellemetlen, magyarázkodós beszélgetésem a főnökeimmel. Őszintén arra is gondoltam, hogy bejelentem a rendőrségen, sajnos máskor is vitte már el engedély nélkül, de akkor nem volt szükségem az autóra. Nagyon zavaró, hogy azt hiszi, hogy neki mindent lehet és ezzel engem elég kellemetlen helyzetbe hoz. Ha bejelenteném a rendőrségen, akkor foglalkoznának ezzel vagy csak legyintenének rá?
2021. dec. 10. 06:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
100%
Zárd el a kulcsot előle.
2021. dec. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
94%
Igen, ez lopás, nyilván foglalkoznak vele.
2021. dec. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim válasza:
97%
Csapd fültövön, legközelebb meg zárd el előle a kulcsot. De mondjuk szégyen, hogy ilyen egyáltalán eszébe jutott. Konkrétan úgy volt vele, hogy inkább késs te a munkahelyedről, minthogy ő tegye, amiért ő lekéste a buszt. Eszem megáll, hogy ilyen emberek vannak.
2021. dec. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
95%

Te is tudod, hogy ezert feljelentés járna.

Emberileg meg szanalmas amit csinál.

2021. dec. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudom miért nem lehet megbeszélni az ilyen problémát. 1. Egy kocsival mentek

2. Elviszed, hazamész aztán utána Te is elmész dolgozni.

Aztán max megvár ha végzett vagy megkér egy kollégáját bizzos lakik abba az irányba amerre laktok.... Stb stb

2021. dec. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
96%
Nem adod oda neki a kulcsot. Hát nem hülyeség a rendőrség, ha emiatt nem tudsz dolgozni. Többször nem vinné el.
2021. dec. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
96%
Simán feljelentheted lopásért. És lehet a rendőrök még foglalkozni is fognak vele, mert tudják hol keressék az autót.
2021. dec. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván tetű dolog volt tőle, de áruld már el, hogy honnan volt hozzá kulcsa?
2021. dec. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
88%
Én feljelenteném. Lehet lepontozni nyugodtan. Örülök, hogy nincs ilyen testvérem.
2021. dec. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
88%
Feljelenteném. A munkahelyére is betelefonálnék, hátha kirúgják.
2021. dec. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!