Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit kezdjek a húgommal?

Mit kezdjek a húgommal?

Figyelt kérdés
Ő 19 éves lassan 20. Szóval anyukánk meg halt én külföldön élek nyaralni jöttem haza. És csak az apja él akinek már új családja van. Nem jó a kapcsolatunk. Állandóan az van amit ő akar nem csinál kb semmit segít a takarításban és ennyi el járkál bulizni 2-3 naponta. Kérdeztem az ügyvédemet, hogy attól még mehetek e külföldre és mondta, hogy igen. Amúgy sem nagyon vagyok el vele nem jön ki a lányommal sem állandóan bántani akarja. Viszont így már nincs senkije én meg nem akarok vele élni. Nagyon nagyon nem vagyok el vele, nem akarok vele élni, és őszintén szólva a kapcsolatot sem szeretném tartani vele. Igen ennyire rossz a kapcsolatunk. Egyszerűen nem bírjuk egymást. Az lenne a kérdésem, hogy ha itt hagynám az nagy bunkóság lenne? Nem bírom már el viselni, el akarok menni haza. Párom is kint él. Ott volt a munkám is ott az életem. Én nem akarom őt életem végéig eltartani és egyáltalán nem akarok vele élni. Az a gond, hogy én most megyek ki pár napra, de nem akarok vissza jönni. Tényleg szemétség lenne ha itt hagynám? Anyukám is mikor élt ő is alig bírta el viselni, mert nagyképű, önző, idegesítő, mindig az van amit ő akar, ha azt mondom, hogy nem akkor konkrétan nekem jön és verekedni akar. De én ezt a mindennapos ideg bajt már nem bírom. Arra gondoltam, hogy ki megyek és nem is jövök vissza. Szerintetek?

2020. júl. 30. 09:21
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
65%

Oke, tegyük fel elhiszem ezt a mesét.

1, Neked közöd nincs ehhez az eljáráshoz.

2, A húgodat nem kell eltartanod.

3, Bármikor haza mehetsz külföldre.

2020. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
71%
Néhányan nem vagytok valami empatikusak.
2020. júl. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
32%
Esküszöm, nem értem mit zagyválsz...
2020. júl. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
44%

23!


Hülyék nem vagyunk 😉

2020. júl. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Csak nem tudtam bunkóság lenne e vagy nem ha itt hagynám egyedül.
2020. júl. 30. 09:45
 26/47 anonim ***** válasza:
83%
Nem lenne bunkóság. Ott az apja.
2020. júl. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
Az apjának már új családja van oda nem mehet.
2020. júl. 30. 09:47
 28/47 anonim ***** válasza:
89%
Nem Nem kell higy oda menjen,de ha nem önellátó, nincs munkája es/vagy tanul, akkor az apja felelőssége lesz az eltartása.
2020. júl. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%

Először is: Őszinte részvétem.


Másodszor ami szerintem korrekt és mindkettotok számára megfelelő megoldás lehet, hogy az első 3 hónapban segítesz neki az albérlet kifizeteseben, addig van ideje melót találni és talpra állni a sokkbol.

2020. júl. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
65%

A gyakoritól kérsz engedélyt, hogy elhagyhasd a hugodat? Egyébként nem igazán értem, ezt neki kéne elmondanod, a döntésedet, mert ebben a helyzetben így a fer, hogy tudja, de azt is tudni kell, hogy ilyen trauma után vagy összeomlik vagy erős marad, de nem értem, hogy miért vagy ebben olyan bizonytalan, ha te tulajdonképpen már eldöntötted hogy a hugodat egyedül hagyod ebben a helyzetben, mert világ életében utálatosan viselkedett édesanyáddal is és veled is. Legalább van valami szakmája a hugodnak, hogy tudja fizetni az albérletet, vagy utcára kerül? Van munkája? Nekem csak ezek a kérdések fogalmazódtak meg. És igen elgondolkoztatóak.

Mi van apukátokkal? Mesélnél pár szót róla?


Leírtad, hogy te eltervezted, hogy elutazol külföldre ahol laktok és vissza se jössz.


Én se értem a kérdést!

2020. júl. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!