Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit kezdjek a húgommal?

Mit kezdjek a húgommal?

Figyelt kérdés
Ő 19 éves lassan 20. Szóval anyukánk meg halt én külföldön élek nyaralni jöttem haza. És csak az apja él akinek már új családja van. Nem jó a kapcsolatunk. Állandóan az van amit ő akar nem csinál kb semmit segít a takarításban és ennyi el járkál bulizni 2-3 naponta. Kérdeztem az ügyvédemet, hogy attól még mehetek e külföldre és mondta, hogy igen. Amúgy sem nagyon vagyok el vele nem jön ki a lányommal sem állandóan bántani akarja. Viszont így már nincs senkije én meg nem akarok vele élni. Nagyon nagyon nem vagyok el vele, nem akarok vele élni, és őszintén szólva a kapcsolatot sem szeretném tartani vele. Igen ennyire rossz a kapcsolatunk. Egyszerűen nem bírjuk egymást. Az lenne a kérdésem, hogy ha itt hagynám az nagy bunkóság lenne? Nem bírom már el viselni, el akarok menni haza. Párom is kint él. Ott volt a munkám is ott az életem. Én nem akarom őt életem végéig eltartani és egyáltalán nem akarok vele élni. Az a gond, hogy én most megyek ki pár napra, de nem akarok vissza jönni. Tényleg szemétség lenne ha itt hagynám? Anyukám is mikor élt ő is alig bírta el viselni, mert nagyképű, önző, idegesítő, mindig az van amit ő akar, ha azt mondom, hogy nem akkor konkrétan nekem jön és verekedni akar. De én ezt a mindennapos ideg bajt már nem bírom. Arra gondoltam, hogy ki megyek és nem is jövök vissza. Szerintetek?

2020. júl. 30. 09:21
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
Autó baleset volt. (annyira részletesen nem szeretném leírni, mert nem rég történt és még mindig nagyon rossz) nagybátyám is bent ült mellette és nem tudják, hogy ki vezette az autót nagybátyám túl élte anyukám nem. Ezért van eljárás.
2020. júl. 30. 09:33
 12/47 anonim ***** válasza:
81%

Ha jól értem akkor ideiglenesen vagytok itthon albérletben a hagyatéki miatt?

Nem vagy köteles eltartani pusztán jófejségből egy 20 évest. Szedje össze magát, ideje megtanulni hogy az élet nem habzsi-dőzsiből meg bulikákból áll, te meg nem vagy a csicskája.

2020. júl. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
34%
Oke, ez gyenge kamu lett nagyon. Egy halálesettel végződő balesetnél egyértelmű, hogy ki vezetett....
2020. júl. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
Igen én ideiglenes vagyok itthon lassan egy éve költöztem külföldre barátommal és a lányommal. Nekik albérletük van itthon.
2020. júl. 30. 09:37
 15/47 anonim ***** válasza:
98%

Akkor az eljáráshoz semmi közöd, nem is voltál ott ha jól értem.

A hagyatékin való eljáràssal bízz meg egy ügyvédet és mehetsz is vissza.

2020. júl. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:

Hát ha annyira nem hiszed el akkor legyen le írom mi történt.


Anyukámat a hátsó ülésről szedték ki nagybátyám viszont már kint volt az autóból agyrázkódása lett és semmire nem emlékszik. Ezért van az eljárás, hogy ki derítsék, hogy ki vezetett.

2020. júl. 30. 09:39
 17/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi normális válaszokat!
2020. júl. 30. 09:39
 18/47 anonim ***** válasza:
80%
Helyedben már azonnal indulnék vissza. Ha kellesz a hagyatéki eljáráshoz (nagyon soká lesz majd, nyugi), szólnak. Addig éld a saját életedet, ami nem itt van! Hugod meg majd felnőtt lesz, vagy nem. De az ne a te gondod legyen. 😊
2020. júl. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Az autó fordult a tengelye körül egy árokban ezért is nem tudják ki volt, de hát te ezt biztos jobban tudod, mint én. :)
2020. júl. 30. 09:41
 20/47 anonim ***** válasza:
31%

Tömény zagyvaság. Mosogatni vagy kint igaz?

Most mi a kérdés? Nem akarod eltartani, leírtad kb 36-szor. Akkor íme a megoldás: ne tartsd el, menj élni ahova akarsz. Szívesen.

2020. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!