Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit kezdjek a húgommal?

Mit kezdjek a húgommal?

Figyelt kérdés
Ő 19 éves lassan 20. Szóval anyukánk meg halt én külföldön élek nyaralni jöttem haza. És csak az apja él akinek már új családja van. Nem jó a kapcsolatunk. Állandóan az van amit ő akar nem csinál kb semmit segít a takarításban és ennyi el járkál bulizni 2-3 naponta. Kérdeztem az ügyvédemet, hogy attól még mehetek e külföldre és mondta, hogy igen. Amúgy sem nagyon vagyok el vele nem jön ki a lányommal sem állandóan bántani akarja. Viszont így már nincs senkije én meg nem akarok vele élni. Nagyon nagyon nem vagyok el vele, nem akarok vele élni, és őszintén szólva a kapcsolatot sem szeretném tartani vele. Igen ennyire rossz a kapcsolatunk. Egyszerűen nem bírjuk egymást. Az lenne a kérdésem, hogy ha itt hagynám az nagy bunkóság lenne? Nem bírom már el viselni, el akarok menni haza. Párom is kint él. Ott volt a munkám is ott az életem. Én nem akarom őt életem végéig eltartani és egyáltalán nem akarok vele élni. Az a gond, hogy én most megyek ki pár napra, de nem akarok vissza jönni. Tényleg szemétség lenne ha itt hagynám? Anyukám is mikor élt ő is alig bírta el viselni, mert nagyképű, önző, idegesítő, mindig az van amit ő akar, ha azt mondom, hogy nem akkor konkrétan nekem jön és verekedni akar. De én ezt a mindennapos ideg bajt már nem bírom. Arra gondoltam, hogy ki megyek és nem is jövök vissza. Szerintetek?

2020. júl. 30. 09:21
A kérdező szavazást indított:
Menjek vissza nélküle
Maradjak itt vele
71 szavazat
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
99%
Esküszöm nem értem mi a kérdés.
2020. júl. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Albérletben lakunk itt Magyarországon , de élet képtelen... És nem tudom, mit csinálna egyedül.
2020. júl. 30. 09:27
 3/47 anonim ***** válasza:
95%
19 éves lassan 20, menjen el dolgozni, neked nem kötelességed eltartani már, nem is értem ezt az ügyvéd dolgot.
2020. júl. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
96%
#2 Azért nem csinál valszeg semmit, mert te megcsinálsz mindent helyette. Ne csináld meg, menj haza, majd rájön, hogy éhen hal, ha nem csinál semmit.
2020. júl. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
86%

"...én külföldön élek nyaralni jöttem haza"

"Albérletben lakunk itt Magyarországon , ..."


Akkor most pontosan mi is a helyzet?

2020. júl. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy neked kellene eltartanod őt? Majd ha rá lesz szorulva elmegy dolgozni.
2020. júl. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Eljárás van folyamatban mivel baleset történt, plusz majd ki tudja mikor lesz hagyatéki tárgyalás ezért kérdeztem az ügyvédet, hogy mehetek e vissza.
2020. júl. 30. 09:29
 8/47 A kérdező kommentje:
Anyukám albérletben élt és a húgom is vele. Én viszont haza jöttem nyaralni és akkor történt a baleset.
2020. júl. 30. 09:30
 9/47 anonim ***** válasza:
87%
Milyen baleset? Ki ellen van eljárás folyamatban? Nem lehetne hogy értelmesen leírd a helyzetet?
2020. júl. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
35%

Eljárás veled szemben? Mert akkor valószínűleg nem hagyhatod el az országot.

A hagyatéki megbízhatsz valakit, hogy helyetted részt vegyen.

2020. júl. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!