Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a húgommal? Az...

Mit kezdjek a húgommal? Az egész család feszült miatta.

Figyelt kérdés
15 éves húgomat lehívta az egyik barátnője pár napra a siófoki nyaralójukba. A szüleim nem engedik el a húgomat és ő emiatt elkezdett velük teljesen gyökér módon viselkedni. Nem mosogat el ha megkérik, nem mond semmit ha elmegy valahova, hajnalig kint van az utcán pedig szobafogságban van. Ez megy már két hete és nekem minden nap azt kell hallgatnom hogy a szüleim ordibálnak vele. Ő meg le se sz@rja csak bezárkózik a szobájába. Enni sem eszik itthon kiveszi a pénzt anyukám pénztárcájából és elmegy valahova kajálni. A szüleim egész nap tök feszültek miatta és a 4 éves öcsém is állandóan sír amikor a viták mennek. Már próbáltam beszélni vele de folyamatosan elküld a francba vagy egyszerűen átnéz rajtam.
2012. júl. 10. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb tasli kell oda, és megismételni minden alkalommal, amikor ellentmond.
2012. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem arról a lányról van szó,aki hétvégén itt nyavalygott,hogy őt nem engedik a Balatonra?Meg meg fog szökni
2012. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2012. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert ez a kérdés tegnap előtti a húgomnak meg már 1 hete nincsen gépe. És anyukám nyíltan megmondta neki hogy nem mehet el.
2012. júl. 10. 13:32
 5/15 anonim ***** válasza:
akkor nem tudom,azt hittem,róla van szó
2012. júl. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kapott már pofont de az sem segített semmit. Sőt szerintem csak rontott a helyzeten. :/
2012. júl. 10. 13:33
 7/15 anonim ***** válasza:
42%
Megígérni neki, hogy intézetbe fog kerülni, ha így viselkedik a családdal.
2012. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
nem tudom,én még csak 21 vagyok,de el van kényeztetve,el van züllve ez a korosztály,már gyereket sem szeretnék vállalni,mert elnézem,hogy pl játszótéren a kis kölyköknek minden meg van engedve,már meg sem szabad ütni a gyereket
2012. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne zárkózhasson be a szobába.

Ne tudjon pénzt lopni.

2012. júl. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem engedik el a szüleid? Ha a barátnője szülei is mennek, akkor próbálj meg hatni a szüleidre, de persze a húgoddal beszélj, hogy normalizálja magát.

Ha csak barátnők mennek, akkor te nem tudnál csatlakozni hozzájuk? Persze, csak ha megérdemli (a mostani mocsokságaitól eltekintve).

2012. júl. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!