Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan borultak ki szüleim a...

Jogosan borultak ki szüleim a bizimen?

Figyelt kérdés

A szüleim szerint ez egy szar bizonyítvány , meg mit képzelek, ég az arcukrol a bőr miattam.

Az országos rangsorban , a Top 25-Ben szereplő iskolába járok. Az átlagom pedig 4 egész felett van. 1 hármasom lesz (földrajz), matek+kémia+rajz 5-ös, minden más 4-es .

Szerintük szégyenkezniük kell miattam és ezért nem mehetek egész nyáron sehova a barátaimmal (nem koncertről vagy fesztiválról van szó, csak sima találkozásról a parkban) .

9.es vagyok



2017. jún. 14. 22:31
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
84%
Háát 59%os! Előre sajnálom a gyerekedet ha ne adjisten " csak" átlagos lesz..
2017. jún. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
80%
#30, Te meg atestel a Lo tuloldalara. Igy sem jo elni, ahogy Te. Csak egy darabig mehet igy, aztan meg kell komolyodni, felebredni az almonkbol, hogy valamit kezdjunk eletunkkel, hogy Ne csatornalakokka valjunk.
2017. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
100%
A szulok ilyen viselkedese kergeti a gyerekuket pszichologushoz, aztan pszichiatriara. Aztan vdodalkoznak, "hogy bezzeg a mi idonkben nem is hallottunk ilyet!"
2017. jún. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
100%

Es kinek fogjak mutogatni a bizonyitvant a hulye szulok?

Szerintem akiknek majd mutogatjak, tele van a bizonyitvanyok olvasasaval a hocipojuk. Sajatmaguk keresik az "egett pofajukat ". 😂

2017. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
72%

32, miről beszélsz?

Mit fed az, hogy kezdjünk valamit az életünkkel? Építsünk karriert, és legyünk öltönyös vezetők? Ugyan már. 33 vagyok, de nem tudok felnőni, nem is akarok.

Sok év cumi és szenvedés (meló terén) végre az lettem, ami akartam, amiben jól érzem magam. Taxis. Diplomával, szakmákkal, nyelvvizsgával. Nekem az jó, komolyabb nem kell. Itt a magam ura vagyok, akkor dolgozom, amikor akarok (illetve amikor úgy látom, hogy érdemes), nem tart sakkban folyton egy beképzelt, túliskolázottsága miatt önmagát túl sokra tartó főnöknek neveztt barom.

És nem a csaatornában élek. Tény, egzotikus nyaralgatásokra nem futja, de nem is hiányzik. Csak próbálok agyf@$z nélkül élni.

De szívesen várom, hogy szerinted mit fed a "kezdjünk magunkkal valamit". Nekem az a fontos, hogy úgy élhessek, úgy dolgozhassak, hogy javarész igaz legyen, hogy "majd én azt tudom"

2017. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
92%

A szüleid egész évben nem tudták, hogy milyen jegyeid vannak, hogy most lepődtek meg ezen? Nem szeretem ezt a szülői magatartást.


Ha mindent megtettél, ami tőled telik, akkor semmi gond.

2017. jún. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
34%

62%-os: Melyik a jobb? Az, ha valaki kihozza magából a maximumot valamiben, bármiben. Az nem jó, ha valaki semmit nem akar, csak eltaxizgat, mert az kényelmes. Semmi törekvés, semmi hivatás, semmi cél.


Nos, ez a rossz.

2017. jún. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
8%

Messze nem sz*r, de nincs is okod valami nagy dicsőségre.

Hacsak nincs tanulási nehézséged, akkor ez azt jelenti, hogy kb. semmit sem tanultál, csak ültél az órákon.

Most még belefér, de később már nem fog.

Elsősorban nem a jegyek jelentik a gondot, hanem az, hogy nem alakul ki benned IGÉNYESSÉG a saját MUNKÁD iránt, akármi legyen is az!


A büntetésnek persze semmi értelme, én békén hagynálak a nyáron, de jövőre jobban odafigyelnék rád, és ha azért nem megy az anyag, mert nem érted, segítenék vagy különórára járatnálak.

2017. jún. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
17%
Taxizas mint munka nem fog sokaig tartani, nezz kulfoldre ott mi lett belole, pedig jol kerestek a vezetok, sokszor feketen, az orszagut urai voltak. Na meg mar nem is ajanlott, csak a csurhenep csinalja, egy jogsin oten, mig le nem buknak, aztan mehetnek vissza ahonnan jottek.
2017. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
83%

Egyfelől tény, hogy JELEN ESETBEN a szülők erős túlzásba esnek.

De másfelől azokkal sem tudok egyetérteni, akik szerint épp-hogy-görbüljön a jegy.

Jó bizonyítvány igen is számít. Lehet, hogy néhányan e nélkül is eredményesen boldogulnak, de nem ez az általános.

Az meg, hogy legyenek barátaid, jó bizonyítvány mellett is lehetséges.


Kedves Kérdező!

A TE bizonyítványod jó bizonyítvány. A fentebb írtakat inkább az előttem válaszolók egy részének írtam.

2017. jún. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!