Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan borultak ki szüleim a...

Jogosan borultak ki szüleim a bizimen?

Figyelt kérdés

A szüleim szerint ez egy szar bizonyítvány , meg mit képzelek, ég az arcukrol a bőr miattam.

Az országos rangsorban , a Top 25-Ben szereplő iskolába járok. Az átlagom pedig 4 egész felett van. 1 hármasom lesz (földrajz), matek+kémia+rajz 5-ös, minden más 4-es .

Szerintük szégyenkezniük kell miattam és ezért nem mehetek egész nyáron sehova a barátaimmal (nem koncertről vagy fesztiválról van szó, csak sima találkozásról a parkban) .

9.es vagyok



2017. jún. 14. 22:31
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
17%
Hát ez emberfüggő. Nekem ez rossz bizonyítvány, mert én szeretem kihozni magamból a maximumot. A szüleimnek ez már jónak számítana nekik az a lényeg hogy az érettségi tárgyakból legyek jó, a többi meg görbüljön.
2017. jún. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
64%

az ilyen szülőkön mindig kiakadok.

Miért kell a gyereket stresszelni? sok szülő örülne gy ilyen bizinek..

2017. jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
11%
Utolsó, ennyi erővel meg sok szülő nem örülne..azért valljuk be nem egy túl jó eredmény. Nem rossz, inkább átlagos, de semmiképp nem olyan amit dicsérgetni kellene. Mondjuk büntetni se.
2017. jún. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
75%
Utolso! Most viccelsz?? 4Egész feletti átlaggal nem jo eredmény..??
2017. jún. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
18%
Nem viccelek, nálunk a suliban a jó eredmény 4.5 feletti, a rossz pedig a 3.5 alatti. Ami eközött van az átlagos. Nem rossz de nem is túl jó. Idén nekem is csak átlagos lett, három tárgyból négyest kaptam sajnos.
2017. jún. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
77%
Hat igy van ez, mikor a szulok versengeni akarnak kolykuk neveben is. Minden preztizs kerdese, meg a bizonyitvany is:)) Ezert meg csak meg sem kozelitem Magyarorszag hatarait, meg csak kivulrol sem szeretnek bekukkantani. Olyan jo, nyugodtan ilyen hulye mentalitas nelkul elni.
2017. jún. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
18%
Matek-kémia vonalon is lehet akár tudományos karriert vagy jó állásokat találni. A föci viszont sokkal könnyebb a mateknál, kicsit tényleg égő ezek után pont abból 3-ast kapni. Amúgy pont ezzel a hozzáállással semmit nem segítenek a szülők a jegyek jobbá tételében. Inkább szeretni és biztatni kellene a gyereküket.
2017. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
0%

top 25 ben szereplo iskolaba jarok


van ilyen lista? mi alapja?

amugy jobban jartal volna, ha valami gyenge suliba mesz, lehetoleg alapitvanyi, ott produkalsz ennyi energiaval egy csillagos otos bizit, mindenki happy es felvesznek a legjobb egyetemre mivel maximalis pontszamot kapsz a jo bizi miatt

2017. jún. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
70%

"Ezen felül ott van, ha fiatalon nem tudja a társas készségeit és kapcsolatait építeni, mert nem engedik el a szülei, abból a későbbi élete során nagyon sok hátránya lesz. "


Ezzel baromira egyetértek. Én is elitgimis voltam, bár nekem nem a jegyektől függött az elengedés, szimplán túlféltő szülőktől, de még most, sok-sok évvel később, felnőtt fejjel is nyögöm ennek a hátrányait. Társas helyzetekben nálam megáll az élet.

2017. jún. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
30%

29

pont ezt mondom. Szarra se megy az "elit gimis", átlag feletti jegyeivel. Nem ezen múlik a későbbi boldogulása. Valakiben vagy megvan a teljesíteni vágyás, vagy nincs, lehet, hogy később alakul ki. A suliból meg presztizskérdést csinálni gusztustalan. Nekem is mondték faterék, hogy "mit fognak szólni a szomszédok, hogy megbuktam..." én meg erre annyit reagáltam, hogy "pont leszarom". Volt egy osztálytársam, tipikusan a "kitűnő, stréber" fajta, villtak vele folyton a szülők, stb. A bankettről úgy ment haza, hogy nem vették észre a szülei, valahogy azt se látták, hogy az ágyában alszik (nem tudom hogyan jött össze, mert akkora volt a srác, hogy ha elsétál a TV előtt, lemaradok a híradóról), a szülők tiszta pánikba estek, hogy mi lehet vele, mert tudták, hogy a "színötös" tanuló mögött egy olyan makonya gyerek van, hogy bármilyen éles helyzetben annyit se tud reagálni, hogy "fapapucs". Ezzel szemben én sose voltam jó tanuló (lehettem volna, csak nem érdekelt), de különböző helyzetekben feltalálom magam (általában), ha kell, vannak olyan ismerőseim, akikre adott helyzetben bármikor számíthatok (csak egy telefonhívás), egy-két barátom, akik hajnalban a nő mellől kiugranak az ágyból, ha szarba kerülök (és nyilván ez visszafelé is igaz, rám is számíthatnak bármikor), így ha én kb 16-17 éves koromtól kezdve csak reggel estem haza, anyámékat nem kapta el az agyérgörcs. Csak annyi volt, ha tudtam, hogy nem érek éjfélre haza, akkor csörögjek, vagy dobjak egy sms-t. Kérdezném: melyik a jobb? osztályelső zéró kapcsolatokkal, vagy egy inkább "nemtörődöm" ember, visznylag kiterjedt, aktív (nem fészbukon ráírós, néha megbökdösős) kapcsolatrendszerrel? (akikre hangsúlyozom, számíthat is) Lehet gondolkozni.

Melyik a jobb

2017. jún. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!