Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan borultak ki szüleim a...

Jogosan borultak ki szüleim a bizimen?

Figyelt kérdés

A szüleim szerint ez egy szar bizonyítvány , meg mit képzelek, ég az arcukrol a bőr miattam.

Az országos rangsorban , a Top 25-Ben szereplő iskolába járok. Az átlagom pedig 4 egész felett van. 1 hármasom lesz (földrajz), matek+kémia+rajz 5-ös, minden más 4-es .

Szerintük szégyenkezniük kell miattam és ezért nem mehetek egész nyáron sehova a barátaimmal (nem koncertről vagy fesztiválról van szó, csak sima találkozásról a parkban) .

9.es vagyok



2017. jún. 14. 22:31
1 2 3 4 5 6
 1/55 stewie200 ***** válasza:
80%
Es mivan, ha azt mondjak nem mehetsz? Ha nem iszol,nem drogozol stb. nyugodtan menj ki a barataiddal. Sok szulo orulne ha ilyen jol teljesitene a gyereke! Fuj,de utalom az ilyen "semmi nem jo" embereket😡😡 Szerintem ez egy jo eredmeny,igy tovabb.
2017. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
75%

Neked ilyen szüleid vannak. Magasra állították a mércét.

Vagy megpróbálod hozni az általuk elvártakat, vagy marad a mostani helyzet amíg tanulsz.

2017. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
86%

szerintem nem szar és a 9. még úgyse számít sehova

az érettségi tantárgyakat kell megnyomi

2017. jún. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim válasza:
100%
Ha megtettél mindent ezekért a jegyekért és elégedett vagy, akkor semmi szomorkodni valód nincs. A szüleidnek próbáld megmagyarázni, hogy erős iskolába jársz és nehéz ott jól teljesíteni. Szerintem ezek nagyon jó jegyek, gratulálok! :)
2017. jún. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
88%
Nyilvánvalóan nem jogosan! Vigyázz, hogy te ne ilyen szülő legyél. A gyerek ugyanis később hajlamos megismételni azt, amit a szülei vártak el tőle. Az osztályzatoknak semmi jelentőségük, és a szüleid még azt a nevelési hibát is elkövetik, hogy üresen fenyegetőznek, hiszen nyilvánvalóan nem fogják betartani, mert ez annyira hülyeség. Ha ilyenek a szüleid, elég sanyarú gyerekkorod lehet.
2017. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 stewie200 ***** válasza:
90%
Raadasul, en oromomben szerintem fejen alltam volna, ha matekbol 5-os lettem volna... Hat meg kemiabol! Ha tovabbra is ezt a szintet hozod,akkor nagyon szep erettsegit hozhatsz ossze. Hajra
2017. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 stewie200 ***** válasza:
86%
Nem ertem miert pontoznak le mikor semmi rosszat nem mondtam..
2017. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
90%
Na ilyen szülők gyerek se lennék, szerencsére nálunk nem problémáztak ezen, hisz volt lehetőség a javításra.
2017. jún. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
91%
A helyükben inkább örülnék, hogy 9.-ben ilyen jól helytálltál. Általános suli után majdnem mindenki visszaesik osztályzatilag. Ne legyen lelkiismeretfurdalásod, ez nem rossz bizonyítvány. Már csak a szüleidnek kéne felfognia. Ebben te tudsz magadon segíteni azzal, hogy normálisan leülsz velük és megbeszélitek a dolgot. Mondjuk a szüleidet nem igazán értem. Eltiltani barátoktól egész nyárra?! Vagy ismét egy kamu kérdés?
2017. jún. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
2%

Máshogy is előadhattad, volna ezt. Máshogy is villoghattál volna a bizonyìtványoddal, nem kellett volna ehhez a szülőket is belerángatni....

Amúg a 3-as földrajz az gáz, de ezt is csak azért írom, mert a problémád nem valós, csak a biziddel akartál villogni...

2017. jún. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!