Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg én vagyok a rossz?...

Tényleg én vagyok a rossz? Jogosan kell felhánytorgatni ennyi pénzt?

Figyelt kérdés
Minap a szüleim pénzéből kivettem ezer ft-ot ebédre munkába. Amúgy mindig magamnak állom az ebédet, de hirtelen csak nagy címletem volt, amit elég macerás lett volna éppen kisebbre váltani. Mint utólag meg tudtam, a hátam mögött ezen hőbörgött az apám hogy mi az hogy én az ő pénzüket viszem el kajára. Egyszer történt meg és hozzá teszem nem ezen az ezer ft-on múlik hogy éhen halunk-e vagy be lesznek e fizetve a számlák. Tényleg jogos? Tényleg sajnálni kell az embernek a gyerekétől ezer ft-ot?
2017. márc. 29. 18:09
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte mindig készpénz-hiányban szenvedek, kb hetente járok úgy, hogy elveszek egy ezrest tőlük. Viszont mindig vagy szólok, vagy írok egy cetlit róla. Enélkül elég pofátlanság, kiakadnék, ha ők is szó nélkül vennének el tőlem.


19/L

2017. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hülyén fogod fel a dolgot.

Szó nélkül pénzt veszel el tőlük, és még neked áll feljebb.

2017. márc. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
7%
Szóljál nekik/mondd nekik, hogy majd vissza kapják. Jóccak.
2017. márc. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Könyörgöm

Másnak autót, lakást vesznek a szülei, nyomják pénzel míg az egyetemen van, és egy kanyit nem keres. Több százezres iphoneokat meg a többi, én meg érezzem magam szarul 1000Ft miatt? olyan kicsinyes.

2017. márc. 29. 18:45
 15/33 anonim ***** válasza:
96%
Még hogy kicsinyes.... Szó nélkül elvenni valamit LOPÁS. Felfogtad, vagy tényleg ennyire ostoba vagy?
2017. márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
97%
Nem érted a lényeget abban amit mondanak. Gondolom az iphonos gyerekek is kérik a telót ahelyett hogy kilopnák a pénzt. Az a lényeg hogy pénzt loptál tőlük/turkáltál a pénzüknél engedély nélkül. A te felfogásod alapján én is elkényeztetett voltam de soha eszembe nem jutott volna így elvenni pénzt a szüleimtől.
2017. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Odaadták volna, ha KÉRED.


Most tényleg ennyire nehéz ezt megértened? Nem ajándékokról volt szó, hanem arról, hogy te ELLOPTÁL a szüleidtől egy ezrest. Nem az ezresen van a hangsúly, hanem a lopáson, amitől én is kiborulnék.


28 éves vagyok, és dolgozom, de még a mai napig is engedélyt kérek a szüleimtől, ha véletlen tőlük volna szükségem pénzre, akár 100, vagy 50 Ft aprót SEM veszek el, pedig az fel se tűnne.

2017. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
95%
Oké kérdező, akkor én is csak elveszek tőled pénzt..gondolom nem vagy annyira kicsinyes hogy szóba hozd igaz? Buta és korlátolt vagy..felfogod hogy loptál? Te mit szólnál ha a szüleid vettek volna el így a te pénzedből? Én ezek után ha nem is kivágnálak az utcára, de zárnám az értékeket..nem kell egy tolvaj.
2017. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
95%
Miért véled annyira evidensnek, hogy mindent megérdemelsz?
2017. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Bár talán ez a napi kamukérdés, mert valaki ennyire értetlen és sötét nem lehet.
2017. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!