Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg én vagyok rossz?

Tényleg én vagyok rossz?

Figyelt kérdés

Anyu külföldön él,de egy temetés miatt haza jött pár napra.Tudni kell róla,h nem tud nyugton lenni neki mindig csinálni kell valamit....

Ma eljött hozzánk,h valamit pakolásszon,mert mozogni szeretne.Mondtam kutyázzon vagy lovazzon,mert nem tud mit csinálni,amúgy is beteges inkább pihenjen. Kitalálta,h a maradék tüzelőnket arréb viszi kb 10 métert,h azon a részen rend legyen.Mondtam neki,h ne mert ott van rögtön a bejáratnál és nekünk ott pont jó és kb 1hét és el is fogy....Erősködik tovább,h átrakja öket és odagyűjti még a régebbi fatörmelékeket is a portáról.Mondtam neki,h ne és felesleges is,mert kb 2 hét múlva jön egy túrógép és szintbe hozza az udvart és ott nagyon rossz helyen lesz fakupac és csak plusz munkát csinál nekünk...Ebből az egészből az lett,h sírva elment....A párom neki ad igazat,h miért nem engedtem(mert felesleges).

Délután hívtam,h lassan kész a kaja és mennénk érte,de azt mondta elment az étvágya miattam és rámnyomta a telót.

Holnap reggel megy haza.

Nektek mi erről a véleményetek?


2017. márc. 15. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Egyikőtök se rossz. Te megkérted hogy ne pakolásszon amit ő nem tartott tiszteletben. Gondolom ki volt a temetéstől kellett neki valamit csinálni ezért lehettél volna elnézőbb egy kicsit. Szerintem mindkettem túlreagáltátok.
2017. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az anyád az önző, és a párod is elég fura, hogy nem áll ki melletted.
2017. márc. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
ha hajlamos rá, hogy így kiakadjon, akkor természetesen hagyni kellett volna, hagy érezze magát hasznosnak. Hibázni nem hibáztál, de ismerned kéne a saját anyádat.
2017. márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

"Holnap reggel megy haza."


Akkor jó utat neki, talán mire hazaér abba hagyja a hisztit.

2017. márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ez a mai viselkedése engem is meglepett,eddig ilyet nem csinált.Mondtam neki,h inkább csinálja amit akar,de ne menjen el....Ha tudtam volna,h így fog sírni és elmegy akkor ráhagytam volna....

Igaz tegnap is fura volt velem.Jöttünk haza és 60-70-el mentünk,mert valami feltartotta a sort...Elkezdtem előzgetni a sort és elkezd hisztizni,h lassabban menjek,sziszeget mindenért.Pont előztem egy kamiont elkezdett őrjöngeni,h kiakarszálni áljak meg,többet ne merjek előzni....Van jogsia rendszeresen vezet...

2017. márc. 15. 18:02
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem lehet, hogy a temetés kiborította? A gyász miatt sokszor furcsán reagálnak az emberek. Párom anyja pl. rokon temetésén megkattant és három napig főzött-sütött-takarított-pörgött, hogy minden tökéletes legyen mert mi lesz a rokonokkal meg a szomszédokkal és úristen - tette ezt olyan szinten, hogy a végén megszólták, hogy mit képzel, hogy nem gyászol (kis faluban laknak).

Nagymamámhoz pl családtag temetése után hetekig nem lehetett szólni, mert rákattant, hogy mi lesz, ha egyszer ő is meghal, és nem hagy nekünk szemetet, szó szerint az egész lakásból kidobált mindent - sok olyat is, amit nem kellett volna. Kárt csinált, de ő így dolgozta fel a gyászt.


Minden ember más és más. Kérj bocsánatot az édesanyádtól, és legközelebb legyetek egymásra több tekintettel - ő a kérésedre, te pedig az ő érzéseire, főleg, ha tudod, hogy egyébként is ilyen sajtkukac típus, tehát mindent pakolással vezet le.

2017. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,h a temetés váltotta ki belőle,mert várható volt a halál és nem is rokon volt.A mamám és a testvére temetése után is normális volt.A párom vitt neki enni,de engem látni se akar és elköszönni se fog....
2017. márc. 15. 18:49
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyud bekattant. Most sokat nem tehetsz. Visszamegy külföldre, dolgozik és ha majd megnyugszik, beszéljétek meg a dolgot. Szerintem túlreagálta a helyzetet, tiszteletben kellett volna tartania a válaszodat. Legközelebb ajánld fel, hogy ha hasznossá szeretné tenni magát, megpucolhatja az ablakokat😊
2017. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád erőszakos, tolakodó és idegesítő volt. Te udvariasan elhárítottad a tolakodását. Nem vagy rossz, neki viszont lenne min dolgoznia:a kényszeres "hasznosság"án és a manipulatív kitörésén is.sajnálom.
2017. márc. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért lennél rossz? Én már kevesebbért is szóltam oda durvábban.

Anyud befejezheti a hisztit, mert más udvarán ne rendezkedjen, pláne ne csináljon pluszmunkát az ottaniaknak.

Nevetséges, komolyan...

2017. márc. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!