Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az rossz ha a saját anyád azt...

Az rossz ha a saját anyád azt mondja rád hogy egy senki vagy?

Figyelt kérdés
2017. febr. 20. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Áááá dehogy. Az teljesen rendben van.
2017. febr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon pofátlan, szemtelen, gonosz, reménytelen, háborús bűnösnek kell lennie egy embernek, hogy a saját anyja ilyet mondjon. Ha nem így van, akkor az anya nem is anya. Ennyi.
2017. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, hogy "ki" mondja... mondjuk (elméletben) "anyám", aki egy alkoholista? Vagy egy "másik" anyám, aki nem sok sikerrel járt a tanulmányok útján, azaz kissé egyszerű lélek?

esetleg anyám, aki intelligens, elfogadható értékrenddel, amit én neki fel nem róható - márpedig felnőttként már nem a szülőt terhelik az életünkben felismert hibáink sem - okból múlok alul?


Egy biztos, az én anyám ilyet nem mond(ott).

2017. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Előzmények ?
2017. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég rossz.

Nekem ehhez hasonlót tegnap mondott anyám:

Nem véletlen,hogy nem kellesz senkinek !

Egy lusta dög vagy !

Elkényeztetett kis hisztis !

Trehány disznó!(pedig ez nem igaz)


+egyéb dolgokat mondogatott egy 3-asért :/ 2.félév van,már nem számít bele,szóbelire meg nem megyek.Még a 4-esért is ilyen hisztit levág.

Lassan kezdek belebolondulni


14l

2017. febr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Pont kexarom.
2017. febr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Értettem. Szsr vagyok.
2017. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy édesanya--hacsak nincs totális szereptévesztésben, vagy féldelíriumban-- még akkor se vág ilyet a gyereke fejéhez , ha egyébként első elkeseredésében ezt gondolja ! Legalábbis szerintem egy anya ennyire durva megnyilvánulással önnön magát minősíti elsősorban ! Mire reagált így anyukád, mi volt a szitu?
2017. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld meg,hogy barki barmilyen negativ jelzovel illet,az az o felelossege.Te az vagy,aki vagy,s ezt semmilyen becsmerlo banasmod nem valtoztathatja meg.Csodalatos ember,szemely.😊
2017. febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a saját anyám mond ilyet rám, akkor valahogy mégiscsak emlékeztetni kellene, hogy ő nevelt ilyenné!!!
2017. febr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!