Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem elég a zsebpénz, hogyan...

Nem elég a zsebpénz, hogyan kérjek?

Figyelt kérdés
Mondtam anyunak, hogy nem elég egy hétre amit kapok mert 4 napra futja csak belőle, de nem kapok többet. Virslis péksütit veszek. Olcsóbb nincs, pl max üres kifli. Így is állandóan éhes vagyok, akkor is ha ezt megeszem. Meg így is egyik legvékonyabb lány vagyok az osztályban meg sokat mozgok, suliig is sokat kell mennem.
2017. jan. 26. 11:05
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
50%
Akkor nem nyert az elmeletem. Ma szarakodott a gyakori, biztos amiatt.
2017. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki ha otthonról viszel kaját??? Nálunk mindenki otthonról visz szendvicset.Mi is sokszor viszünk még mellé kekszet vagy kakaós csigát,de emiatt még sohasem volt probléma az osztályban.Beszélj anyukáddal és akár együtt is készíthettek szendvicseket,de az interneten sok ilyen gyorsan elkészíthető étel van.
2017. jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
70%
Na akkor kapaszkodj kérdező. Alapsuliba 15 évesen zsiros kenyeret meg kolbászt vittem tizoraira. Csak néztek, de nem nagyon törődtem velük. :D
2017. jan. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
75%

Ha neked ciki otthonról vinni akkor halj éhen... képzeld én otthonról még rántottát, krumplit,húst,meg minden félét vittem ételesbe! Senkit nem érdekelt,hogy a másik mit eszik. Hidd el ha vinnèl ilyen kajákat, az 5.-6. óra után csak néznének mikor előveszed a kis ételesed és elkezded enni a finom főtt kaját, amikor a többieknek kopog a szeme az éhségtől. Nem is értem,hogy mi a ciki abba,ha otthoni szendvicset viszel.

Aztmondod van otthon ketchup. Előző nap veszel virslit+ kiflit. Reggel megfőzöd a virslit , belecsapod a kiflibe, nyomsz rá ketchupot és kész. Évekig hordtam ilyet is.

2017. jan. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott,mikor új osztályba bekerültem és első nap ugye mindenki megszeppenve eszi a kis szendvicsét, én meg elővettem a nagy ételest, tele lecsóval 😁😂😂 Mindenki csak nézett, de senki nem mondta,hogy ez ciki. Utána már ők is hoztak néha néha főtt ételt.
2017. jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!