Mit tegyek!?!?!?

Figyelt kérdés

Sziasztok 20 eves vagyok. Es most itt ulok anyamnal.

Jelenleg nincs munkam de hetfon mennek interjura. Az a helyzet en tobb mint egy eve baratommal lakom, es anyam ilyet szolt sovany lettem 1 het alatt( amit en nem vettem eszre) es hazakell koltoznom ezt igy mondta. Es itt tart maganal. Van egy kisocsem felek ha szabad akaratombol hazamegyek baratomhoz akkor anyam eltilt itthonrol es a tesomtol is es telebeszeli a fejet. Nem tudom mit tegyek Huzzak haza holnap vagy inkabb turjem. Ja es abban a tudatban van hogy baratom kihasznal kozbe nem. Azert kellene hazakoltoznom. Ha hazamegyek kovetkezmenye lesz ahogy ismerem. Ha itt maradok akkor is. Felek.

Bocsi hogy nem irtam ekezettel.(kerdojelekkel nem engedte elkuldeni).


Mit valasztanatok a helyembe, ha hazaszoknek akkor lehiggadna vajon egy ido utan.


2016. nov. 19. 22:36
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 A kérdező kommentje:

Meg ha mar ennyire bele vagy. Neked anyad mondta valaha hogy : rohadna el a fajtad (14 eves voltam)

Hogy mikor kiderult osszeakarunk koltozni akkor azt kondta nem koltozol. Meg takarodjal ki apadhoz kulfoldre latni sem akarlak?

Meg hogy maganal tart es visszarant 20 evesen aztan megfenyeged hogy rad hivja a rendoroket, es hogy hozza soha tobbet ne menj. Meg hogy komolyabb eszkozokhoz fog folyamodni ha en nem megyek haza?.

2016. nov. 20. 17:30
 62/68 A kérdező kommentje:

Mikor apam elhagyta utana nagyon rossz volt a kapcsolatunk. Nem engedett sehova. Zeneltem zenekarba es oda sem engedett el (17 eves volam).

osszeismerkedtem baratommal. Es eliteltek elso latasra mert felver. Es volt hogy eltiltott tole. En sem aludhattam nala es o sem nalam mindenzt azert mert kaptam egy 1est a suliba. Megertem. Rossz az 1es. De hetekig 4hetig buntetesbe voltam es szobafogsagba mikor javitottam is.

A nevnapomon sem engedett baratomhoz es ot sem hozzam hanem baratom onszantabol hozott nekem viragot es utana elkellett mennie. Meg mindig en vagyok az akit rossz szemmel lattok?. Vagy en viszem tulzasba?. Es meg most is ez megy mikor mar kulon koltoztem.

2016. nov. 20. 17:35
 63/68 A kérdező kommentje:
Es mellesleg meg : elozo baratom megcsalt. Azert utalja ennyire a mostanit is ees nem bizik benne. Es elhagyta anyamat a ferje. Ezek utan mire gondoljak?
2016. nov. 20. 17:38
 64/68 anonim ***** válasza:
87%
Jesszusom :O mar neharagudj!! de ahogy most olvasom a dolgokat nem ertelek hovy mi az istennek vagy meg mindig ott??? 20eves letedre nagyon gyerekes felfogassal vagy mar neharagudj!!! es ha eltilt? es ha nem enged be? azt mondtad a sajat labadon alsz! akkor? nem fuggsz tole semmilyen teren se anyagilag se mashogy!! azok szerint amiket leirtal! ha valaki el akar menni az megteszi nem kifogasokat keres es talal hogy miert nem?!meg hogy lelkileg meg anyakent ne szamits ra???!!! mar neharagudj de egy ilyen anyara hogy is szamits mikor moat sincs melletted se lelkileg se mint anya!! akkor nem ertem mire varsz meg vagy mit gondolsz mi fog valtozni
2016. nov. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 A kérdező kommentje:

Nem tudom.

Csak lelkileg folyton zdarolt. Ma reggel is felhivott 7kor hogy mikor viszem neki be a lejart berletet.

2016. nov. 21. 09:09
 66/68 A kérdező kommentje:
Apat felhivtam azt mondta ma szepen menjek haza baratomhoz interju utan es jivjamnfel ot. Szerinte nem lesz semmi gond :/ baratom mondta o fogja kihivni a rendoroket ha elkezd itt anyam kiabalni a haz elott
2016. nov. 21. 09:11
 67/68 anonim ***** válasza:
80%

Istenem, de szánalmas vagy.

Csak egyet kérek: ne szaparodj.

Hogy a bús pitsába lehetsz ennyire életképtelen? Ha anyád zsarol, szarul bánt veled, nem szeretett, mi a büdös francért törődsz még mindig vele, ha állítólag a magad lábán állsz?

Oké, tesó az egy másik történet, de akkor is.

2016. nov. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
86%

Nem is értem, hogy hogyan tud zsarolni azzal, hogy "nem számíthatsz rá". Mintha eddig számíthattál volna. Tudod, csak azt lehet manipulálni, aki hagyja magát. Ahelyett, hogy elhúzol jó messzire a pasiddal együtt anyádtól, és megszakítasz vele minden kapcsolatot, (amit megtehettél volna 1 éve), itt picsogsz, mint valami gyerek, hogy dehát anyucinak ez nem fog tetszeni. És továbbra is veszed a bérletét, és még te támogatod.


Elképesztő vagy, kérdező. Csoda, hogy önállóan meg tudtál állni a lábadon az elmúlt 1 évben.


A tesód is le fog lépni az első adandó alkalommal egy ilyen "anyától". De lehet, kétszer is meggondolja a kapcsolatát veled, ha még akkor is így hagyod magad eltiporni az elmebeteg anyátok által. Ha a tesódnak van egy csepp esze, az ország másik végébe költözik.

2016. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!