Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülő mit szólnátok ha a...

Szülő mit szólnátok ha a gyereket kérne Macbook Pro laptopot?

Figyelt kérdés

2016. okt. 22. 10:37
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
20%
kérni kérhet. nekem magamnak is egy 60 ezres laptopom van.
2016. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim válasza:
Mivel megengedhetem magunknak megvettem a "gyereknek". Egy egyetemista annyira azèrt màr nem gyerek. Azèrt előtte elmagyaràztattam vele magamnak a különbsègeket màs gèpekhez kèpest. Jó volt a promóciója. Megkapta. Ma màr csak apple termèkeket hasznàlunk. Legjobban azt szeretem, hogy nyomonkövethetem melyik csalàdtag hol van. Persze ezt is ki lehet lőni, de ez nàlunk nem opció. A màsodik iPad-emet kifejezettem kènyelmesnek talàlom. Az elsőt màr csak ràdiózni hasznàlom. Ma màr a "gyerek" a megjelenès napjàn megvehette magànak az iPhon7-et. Semilyen ellenèrzèsem nincs ezzel kapcsolatban. Persze èn meg megkaptam az iPhon6-jàt. Mert nekem csak a levetett cuccok jutnak. Kicsit nagynak talàlom, így mèg nem keztem el hasznàlatba venni, de mivel nagyon jó fotókat kèszit lassan ràszànom magam.
2016. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim válasza:
34%

Meg gyermek vagyok. Atolvastam az elkuldott uzeneteket/valaszokat. Ugy veltem felfedezni, hogy az itteni valaszolok nagy aranyanak helyen van az esze,- belatja az igazsagot, hogy nem tellik ra. Ez logikus.

A kisebbik fele viszont felkapaszkodott ujgazdag, akinek az okoz oromet, hogy a targyi vagyonaval villoghasson. Ami lehet, hogy neki oromet okoz, vegulis a fejlodo vilagban lettek vagyonosok/ berantotta oket a cegek marketing fogasai. Nem tanultak meg onuralommal elni-/ eldonteni azt hogy mire van szukseguk es mire nincs. Mibolt tudjak a vagyonukat gyaralitani es mi az ami csak luxuskent szolgal.

Igaz en magamnak vettem laptopot, de abban az esetben ha ezt a cikket kedves szuleimtol kertem volna, nem valoszinu hogy megvettek volna. Mert nem visz elorebb. Nem tud tobbet mint egy atlagos laptop. Ugyanazokat a feladatokat tudja elcegezni mint barmelyik masik. Ugyanugy mukodik. A rendszere 0 bol illetve 1 esekbol epul fel. Mint minden 2 szamrendszeres tipusgep. Elobb kaptam valaszthattam lakast min hogy arra ra vettem volna oket, hogy egy ilyen luxuscikket megvegyenek nekem. Szerintem a gyermeknek alazat kell meg nem buszkeseg. Az alazat elorebb visz a buszkeseg nem. Ha ilyen gepet kap azzal a tarsai kozott buszkenek fogja magat erezni. Ami nem zarja ki azt hogy ne lenne benne eleg alazat. De nem is garantalja azt hogy van benne. Mig ha maganak kell megvennie akkor az logikusan levezetheto hoy dolgoznia kell erte amiez alazat kell. Ha meg osszegyujtotte az arat eldonti hogy tenyleg kell e neki. Ha igen es tehetseges akkor hosszutavon belolle is jo felkapaszkodott parvenü lesz

2016. dec. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
17%
Nem érdemes ilyet venni.
2016. dec. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Ha akarná megvenném neki.
2017. okt. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Attól fug hogy mire kell neki....
2017. okt. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!