Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülő mit szólnátok ha a...

Szülő mit szólnátok ha a gyereket kérne Macbook Pro laptopot?

Figyelt kérdés

2016. okt. 22. 10:37
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim válasza:
83%

Bizonyos esetekben megéri az extra költséget, de nem valószínű, hogy egy gyereknél valóban indokolt.


Nálunk a csoportban felesben vannak windowsos és macbook pro laptopok. Az apple termékekkel töredékannyi probléma és kompatibilitási gubanc van, mint a windowsos laptopokkal, pedig hasonló árkategória az is. Mi a laptopokat munkaállomásként használjuk, amivel linuxos szerverre kapcsolódunk, és ott végezzünk a munkát. Az apple gépen lévő unix alapú rendszer miatt eleve sokkal zökkenőmentesebb a munka, hiszen azt a bash shellt használom a szerveren, ami a gépen is fut. Prototipizálni lehet offline módban, mindenféle virtuális környzet nélkül is. Programok telepítése is sokkal könnyebb, közelebb áll a linuxos környezethez. (az általunk használt célszoftverek többsége nem is elérhető windows alá) Ugyanakkor messze-messze nincs vele annyi gond, mint fenntartani egy linuxos munkaállomást.


Mondjuk én a híres macbookos videoszerkesztést is parancssorból nyomom.

2016. okt. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim válasza:
100%

Anyukám közölte, hogy nem vesz több, mint félmillióért laptopot.

Apukám ideadta az árát.

2016. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
82%

#42

faterod nem tervez örökbefogadást?

2016. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim válasza:
100%
Szerintem elég neki 5 gyerek... :D
2016. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
Vennék neki egy normális laptopot :D (nem Macot, hacsak nincs valami különösen jó indoka, hogy miért azt)
2016. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 Dokicar válasza:
Azt hogy kérjen nekem is egyet.
2016. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 T.A.M.i ***** válasza:
Azt b menjen diákmunkázni, hogy kipótolja a külőmbséget
2016. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
Linux párti vagyok, de ha neki Mac kell akkor oké. Nem szólok bele abba hogy mit szeretne.
2016. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szülő, de.

Ha csak a Mac rendszer tetszik neki, lebeszélném róla.Az atomstabilitása nagyon elhírhedt, de egy jól kiforrott Linux is legalább annyira jó, az pedig bármilyen gépre jó, a linuxokon rengeteg wines programot is lehet futtatni, stb... Olyan is van, h "Hackintosh", bár azt nem ismerem. Ha meg azért kéne neki ilyen, mert a macbook pro laptop kicsi, jól hordozható, csöndes, jó akkuval, akkor is lebeszélném róla.

2016. nov. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 Oasisfan válasza:
Kérni kérhet, csak nem muszáj kapnia. Én ha felnőtt lennék biztosan nem vennék neki.
2016. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!