Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülő mit szólnátok ha a...

Szülő mit szólnátok ha a gyereket kérne Macbook Pro laptopot?

Figyelt kérdés

2016. okt. 22. 10:37
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim válasza:
84%

megkapná a régi céges macbook promat :)

Aki fikázza a mac-et? dolgoztatok már vele? Az iphone-t én sem szeretem, de a macbook promat nem cserélném el másra.

Ja, és ne keverjük a mac prot a macbook proval, két külön gép.


Vicces félretéve, bizonyos dolgokhoz sokkal jobb egy mac, mint bármi más. De csak azért, mert kell neki, nem kapna. Ha jó oka van rá, akkor igen.

2016. okt. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim válasza:
Nagyon-nagyon nehezen tudom elkepzelni, hogy annyira nyomos ervet tudjon mondani, ami miatt megvennem neki. Mindenkeppen valahogy a sajat beveteleivel kellene legalabb reszben fedeznie az arat, hogy kepet kapjon, hogy mennyi forras egy ilyen gep.
2016. okt. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:

Mekkora az a gyerek?

Mire kellene neki?

Más, olcsóbb gépen nem tudja megvalósítani amit szeretne?


Kicsi gyereknek biztos nem vennék ilyen drága gépet,

nagyobbnak meg csak akkor ha ő is tett érte valamit.

Pl. diákmunkát vállal és beszáll az árba, meghatározott mértékben, vagy elér egy bizonyos (nem könnyű) célt, vállal valami feladatot, amit kifogástalanul, folyamatosan elvégez.


Ha valamire várni kell, dolgozni érte, arra az ember jobban vigyáz, jobban megbecsüli!!!!!!

2016. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:

Kérni mindent lehet.Csak nem biztos hogy meg is veszem. 1 ilyen laptop baromi drága...Sok különböző árat láttam,volt 200 000-ért is,volt ami 700 000-1 000 000!!!

Nem venném meg neki.Kapna egy laptopot csak nem ilyet.De viszont azért meghallgatnám minek kell.De ha annyira olyan laptopra VAN EZÜKSÉGE,akkor abba bele eggyeznék hogy elmegy diák melóra, megkeresi 1 részét,én meg kipótolom.De azért én sem sz.rom a pénzt....

2016. okt. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
De most komolyan, nem én kérdeztem, de miért nem lehet válaszolni arra, hogy mi fut el csak a Macbook-on (programnevekkel), ami az It cégeknél leggyakrabban használt Dell gépen nem??
2016. okt. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
23%
Rákerestem a specifikációkra. Vicc kategória. A 300 ezres dell lekörözi a 2500 dolláros almát.
2016. okt. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
Elmagyaráznám neki, hogy hasnyálmirigy rákot okozat.
2016. okt. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
*okozhat
2016. okt. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:

31:

"Aki fikázza a mac-et? dolgoztatok már vele? "


Bár itt még nem fikáztam, én dolgztam már macbook pro-val, sajnos. Soha többet, ma már el sem vállalnék olyan állást, ahol Mac-el kellene dolgoznom. Pedig Windows-on és Linuxon is dolgoztam, egyikkel sem volt soha gondom.

2016. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 Norman Bates ***** válasza:
70%

Laptopbol a Mac nem a legjobb, iphonom van az alma miatt, de nem kene macbook. Jatekra az MSI verhetetlen, munkara pedig a microsoft sokkal komolyabbakat gyart (gondolok itt tervezo, grafikai etc. ). Az Iphone biztonsagosabb es megbizhatobb, mivel az operacios rendszert nem tobbszaz fele keszulekhez kell igazitani, de laptobol nem kene.

Egyenkent en is IT tanulok, draga gep nelkul is tokeletesen megoldhato. Az £1000-os MSI-t csak jatekra vettem.

2016. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!