Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülő mit szólnátok ha a...

Szülő mit szólnátok ha a gyereket kérne Macbook Pro laptopot?

Figyelt kérdés

2016. okt. 22. 10:37
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
62%
Akkor most egy másik szemszögből :) felvételire mondták anyukámék hogy ha felvesznek abba a gimibe ahova menni szeretnék, vesznek egy laptopot nekem. Felvettek :) és akkor előálltam azzal hogy Macbook Airt szeretnék, elsőre nemet mondtak de aztán belementek úgy , hogy 150.000-et fizetnek belőle, a maradékot nyári munkával összeszedtem és most ezt is a Macről írom :) szerintem ha nagyon szeretné akkor csak elvből nem érdemes nem-et mondani de persze csak az anyagi kereteken belül vegyetek laptopot:)
2016. okt. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
83%

ha havi 2misit keresnék, akkor csak megígértetnék vmi hülyeséget ami biztos a javára válik és két hónapon belül megveszem neki.

de mivel nem keresek, először csak furán néznék rá, de ha továbbra is komolyan gondolja, akkor körbe röhögöm. Egy Pro munkára való, gyereknek totál felesleges.

2016. okt. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérnék ilyet a szüleimtől.
2016. okt. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
100%

rákerestem mennyibe kerül . 400-800 ezer körüli árak jöttek be. hát ha jól élünk,jól keresünk akkor is túlzásnak tartom ennyi pénzt kiadni egy laptopra. inkább vennék neki egy 100-150 ezres gépet és a maradék pénzt lekötném neki lakástakarékra. hasznosabb, mint fél milliót kiadni egy gépre.

nyilván több évig jó lesz, de egy sima átlag laptop is kihúzza 4-5 évig.

nem tudom minek kell amúgy egy gyereknek ilyen gép? ha csak a facebookot nyomogatni meg sorozatokat nézni arra a legolcsóbb 80 ezres is megteszi. ha komolyabb programokat akar futattni, akkor is max 200 lenne amit kiadnék egy laptopért. nekem ne mondja senki,hogy annyiért nincs jó..

2016. okt. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
59%
Ha anyagilag megengedhetem, és tudom hogy célirányosan munkához, tanuláshoz használná akkor megvenném neki. Egy 14 évesnek facebookozásra viszont nem.
2016. okt. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:

# 12: szerintem ez elég korlátolt gondolkodás. ez most hülyén fog hangozni lehet, de szerintem sacc ezért ilyen gáz hely a világ jelenleg.


én azt gondolom, hogy értelmesebb és előremutatóbb úgy nézni, hogy életem során dönthetek valamennyi erőforrásról( pénzről), hogy mi történjen vele és kérdés mi lesz ennek az eredménye. és szerintem végtelenül szomorú, ha valaki, akinek sokkal több anyagi erőforrás áll a parancsa alatt sacc semmi mást nem hoz ki belőle, mint amit kevesebből is kilehetne. hanem ha sokkal többről dönthet, akkor ilyeneket dönt, hogy sokszorosába kerülő hasonló funkcionalitású dolgokat választ magának. visszanézve egy iylen életet szerintem bukás. attól lenne szép, ha képes lenne felelősen élni a lehetőségekkel, amik a kezében vannak.

2016. okt. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
6%

Macbookot nem vennék neki, mivel utálom az almás termékeket.

De egy 350 ezres pct kapott.

16 éves szülinapjára kapta

2016. okt. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
Első kérdés: mennyi idős?
2016. okt. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
Attól függ ha iskolához/munkához kell olyan program miatt ami ezen fut csak el, kicsit szívná ma fogam de azt mégse mondhatom hogy bukjon meg / rúgják ki mert nem tud dolgozni én meg surmók vagyok. Ha meg azért mert "epöl az raj" akkor kérek egy részletes és jó indoklást hogy miért pont ezt és miért nem egy hasonló kapacítású notebookot/asztali gépet, aztán mondjuk karácsony+születésnapra megkaphatja.
2016. okt. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
Szerintem egy iskolában se adnak olyan feladatot amihez ilyen drága laptop kell.
2016. okt. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!