Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti kisegitenetek a lanyotokat...

Ti kisegitenetek a lanyotokat ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Minden honapban kap 7.000 Ft koltopenzt, amibol olyasmit vesz maganak, amire szuksege van(ha kell cipot, ha kell ruhat, sminkcuccokat, parfumot...). Jovohonap elejen lesz egy bal, amire szeretne elmenni es ki is nezett maganak egy eleg draga ruhat. 14.000Ft-ja van ra, viszont meg kellene neki 3.000. Arra kert, hogy mi lenne, ha elobb adnank neki azt a penzt, hogy megvehesse a ruhat, es amikor a zsebpenzet kellene adjuk, akkor csak 4.000 Ft-ot adunk neki.

Belemennetek?


2016. szept. 15. 14:43
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben igen. De mondjuk én a ruháit neki venném, hacsak nem nagyon drágák... de havi 7e-ből nem is nagyon tudna annyira nagyzolni. A pénz beosztását csak úgy tudja megtanulni, ha van elég pénze arra alapból, hogy amire SZÜKSÉGE VAN, azt meg tudja venni magának. Itt meg nem ez a helyzet.
2016. szept. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
90%
28-asnak meg: a tied a nap kommentje :D. Én is arra gondoltam, hogy esküvői ruhára mindenki kiad 10x ennyit, az meg senkinek nem böki a csőrét, pedig egy bál sem SOKKAL "kisebb" alkalom. Főleg egy fiatalnak. De ennél frappánsabban nem tudtam volna megfogalmazni.
2016. szept. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 A kérdező kommentje:
Nagyon sok ruhaja van igy is neki, szoval nem veszunk neki soha ruhat. Fosulis, most 2.eves, eddig kapott osztondijat, az is plusz volt neki, amibol szinten vett, amit akart, anyosom is eleg gyakran ad neki koltopenzt, illetvet evente 2-3x hazajonnek a sogoromek is, akik szinten szoktak neki adni 10.000-15.000 Ft-ot.
2016. szept. 15. 16:51
 34/69 anonim ***** válasza:
100%

Először is kipótolnám a hiányzó összeget és a következő hónapban oda adnám neki a 7 ezret. Nem válna szokássá a kéregetés, mert tisztáznám vele, hogy ez egy különleges alkalom miatt történt. Nem hiszem, hogy minden éjjel bálba megy.

A másik...3 ezer forinton ne skótoskodjunk már...

2016. szept. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 A kérdező kommentje:
Azert nem mi vesszuk neki a ruhait, mivel ismerjuk ot, de sokszor sokkal tobbet venne maganak, mint igy vesz. Azert van ez a zsebpenz dolog, mert szeretnenk, ha felallitana egy fontossagi sorrendet, hogy most azt mondja mondjuk, hogy ok megveszem a ruhat, de utanalevo honapban mar nem veszem meg magamnak azt a farmert, amit kineztem...
2016. szept. 15. 16:55
 36/69 anonim válasza:
95%
Áldom az eget, hogy nem ilyen az anyám :D
2016. szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 A kérdező kommentje:
Azert tevodott fel a kerdes, mivel rengeteg gyonyoru ruhaja van, amit felvehetne arra a balra, de o ragaszkodna valamiert ehhez a ruhahoz...
2016. szept. 15. 17:02
 38/69 anonim ***** válasza:
95%
Egy ilyen pitiáner semmiségből ekkora vihart kavarsz, akkor hogyan várhatod el tőle, hogy hozzád forduljon, ha komoly problémája van? Ezt a műbalhét 3000 forintért, már ne is haragudj! Ezért tart ott a kapcsolatod vele, ahol. Mert ez egyszerűen röhejes. N32
2016. szept. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Én megvenném neki azt a ruhát. Nagyon gáz vagy, ne haragudj.
2016. szept. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
6%

Felnott gyerekrol van szo

Nem kizart vegye fel ami van ha nincs ra keret

2016. szept. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!